Marisio 1771 C6

Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
129 mm
Ďalšie rozmery
20 mm
136 mm
46 mm 50 mm
Skladom
Kedy odošleme: štvrtok 18.7.
Cena
93.90 € 46.95 € Zľava -50%
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 93.90 €

Značkové okuliare Marisio

Módne okuliare za sympatické ceny. Táto nová značka prináša širokú ponuku okuliarov na každú príležitosť. Medzi okuliarovými obrubami nájdete klasiku, ale aj hravé farebné kúsky. Stačí si vybrať.

O tomto modeli:

Vyrobíme vám dioptrické okuliare presne na mieru!
Do týchto štýlových rámov vám zasadíme dioptrické či nedioptrické okuliarové sklá, ktoré sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu. V základnej verzii majú sklá ochranný UV filter a povrchové úpravy, ktoré zlepšujú kvalitu videnia (antireflex), regulujú usadzovanie nečistôt na sklách (samočistiaca vrstva) a odpudzujú zo skiel vodu (hydrofóbna vrstva).
U okuliarových skiel sú k dispozícii aj nadštandardné úpravy ako blue blocker (filter modrého svetla), samozafarbovací efekt a slnečné okuliarové sklá.
Dvojitý nosník možno označiť za úspešný retro návrat. Môžete sa stretnúť aj s označením double bridge a buďte si istí, že ide o neprehliadnuteľný detail, vďaka ktorému budete trendy. Stranice okuliarov sú flexibilné a prispôsobia sa tvaru hlavy. Sklá okuliarov sú zasadené do polorámových rámov. Okuliare vyzerajú decentne a zaujímavo. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Okuliare majú rám vyrobený prevažne z kovu, čo je práve veľký trend!
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá. Farba okuliarov je matná.