Live Daily Disposable (30 šošoviek)

14.89 €
92% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 3.10. Vyberte si parametre
14.89 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €

Popis šošoviek Live® daily disposable

Je pre vás pri výbere kontaktných šošoviek rozhodujúce pohodlie, zdravie a cenová dostupnosť? Potom ste na správnom mieste. Jednodenné šošovky Live® daily disposable od CooperVision® všetky tieto kritériá spĺňajú a umožnia vám žiť život s očnou vadou bez starostí.
Šošovky Live® daily disposable sú k dispozícii v širokej škále plusových a mínusových dioptrií pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti.

Jednodňové šošovky Live® daily disposable sú dostupné také v:

balenie 5 kusov šošoviek
balenie 90 kusov šošoviek

Správna voľba pre aktívny životný štýl

Live® daily disposable sú jednodenné šošovky zo silikón-hydrogélového materiálu. Ich vlastnosti sú prispôsobené pre rušný životný štýl plný cestovania, športu a ďalších aktivít:

Pohodlné a jednoduché použitie

– ako jednodenné šošovky nevyžadujú Live® daily disposable žiadnu starostlivosť a nepotrebujete k nim žiadne príslušenstvo. Ráno ich nasadíte, večer vyhodíte a ďalší deň použijete nový pár šošoviek.

Zdravé nosenie

- šošovky sú vyrobené z kombinovaného silikón-hydrogélového materiálu. Silikón-hydrogél je moderný a vďaka svojim vlastnostiam je označovaný za zdravší. Jeho vysoká priedušnosť zabezpečuje správne okysličovanie rohovky a vďaka optimálnej priedušnosti si oči zachovávajú zdravý vzhľad i pri dlhých a náročných dňoch. Priepustnosť kyslíka šošoviek Live® daily disposable je 86 Dk/t.
Silikón-hydrogélový materiál je vhodný pre nositeľov, ktorí šošovky nosia každý deň a nosenie často trvá dlhšie ako 10 hodín.

Vysoký komfort nosenia

- popri vysokej priedušnosti sa šošovky Live® daily disposable môžu pochváliť veľkým podielom vody. 56 % šošovky tvorí voda a vďaka technológii AquaGen® budú šošovky príjemne vlhké po celú dobu nosenia. AquaGen® má schopnosť viazať molekuly vody vo vnútri šošovky aj na jej povrchu. Nemusíte sa teda obávať vysychania šošoviek a podráždenia očí.

Ochrana pred UV lúčmi

- šošovky majú zavedený UV filter, ktorý blokuje 98 % UVB žiarenia a 78 % UVA žiarenia. Túto vlastnosť ocenia nielen tí, ktorí sa radi venujú vonkajším športom a turistike.

Vlastnosti - Live Daily Disposable (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Priemer (DIA): 14.00
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Obsah vody: 56%
Priepustnosť O2: 86 Dk/t
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Názov produktu: Live Daily Disposable
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Materiál: Somofilcon A
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Daily (30 šošoviek)

  • UV filter
  • extra stenšené okraje
  • jemný a príjemný materiál
Cena: 12.29 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (2)

Juli

Pre mňa sú tieto šošovky jedny z najpohodlnejších. Naozaj ten materiál je "priedušný" a nemusím toľko oko zvlhčovať ako pri iných. Vydržala som s nimi skoro celý deň. Avšak čo je pre mňa sklamanie a neviem čím to je, je to že šoféruje sa mi maximálne zle nevidím dobre do diaľky pri čom dioptria je vybraná podľa odporúčania lekára a vyšetrenia. Takisto pozeranie na obrazovky mi spôsobuje tažkosti, ešte horšie to je na blízko zaostrenie na malé písmená alebo mobil je nepríjemné až ma z toho bolí hlava alebo žalúdok. Je mi to ľúto lebo materiál je výrazne odlišný od iných šošoviek, môžem vykonávať s nimi však len rekreačné aktivity ktoré si nevyžadujú "ostré videnie" :-/ čiže hľadám šošovky ďalej tieto nie sú buď "doladené" alebo pre mňa

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Juli, je nám veľmi ľúto, že korekcia zraku s týmito šošovkami nie je dobrá. Podľa popisu situácie Vám buď nevyhovujú veľkostné parametre, a preto optika šošoviek nemôže pracovať správne, alebo máte nevhodne stanovené dioptrické hodnoty. Z týchto dôvodov by mal mať každý užívateľ šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. V každom prípade Vám ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Lucia Horváthová

Sú veľmi tenké a jemné. Vzala som si mesačné balenie na skúšku, no vôbec mi nesadli. Už po 3och hodinách mi vadia v očiach, režú a mám pocit suchého oka. 🤷‍♀️

Zákaznícky servis

Dobrý deň Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Je nám veľmi ľúto, že Vám tento typ kontaktných šošoviek nevyhovuje. Podľa popisu Vám pravdepodobne nesedí materiál kontkatných šošoviek. Hľadanie vhodných kontaktných šošoviek občas zaberie nejaký čas. Veríme, že si svojho favorita skoro nájdete. Každopádne Vám veľmi ďakujeme za spätnú väzbu. Pekný deň.