Komono Martin O1603 Black - Gun

Ženy Mužov
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
134 mm
Ďalšie rozmery
22 mm
145 mm
42 mm 47 mm
Skladom
Kedy odošleme: Piatok 3.12.
Doprava zadarmo

Značkové okuliare Komono

Belgická značka Komono si potrpí na minimalistickom designe plnom elegancie. Všetko vzniká v prostredí plnom designérov, ktorí vedia čo robia. Na trh sa tak dostáva tovar, ktorý úplne ctí tradíciu kvalitného remesla. Okuliare Komono sú veľmi vkusné, šmrncovné a dokonalé.

O tomto modeli:

Vyrobíme vám dioptrické okuliare presne na mieru!
Do týchto štýlových rámov vám zasadíme dioptrické či nedioptrické okuliarové sklá, ktoré sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu. V základnej verzii majú sklá ochranný UV filter a povrchové úpravy, ktoré zlepšujú kvalitu videnia (antireflex), regulujú usadzovanie nečistôt na sklách (samočistiaca vrstva) a odpudzujú zo skiel vodu (hydrofóbna vrstva).
U okuliarových skiel sú k dispozícii aj nadštandardné úpravy ako blue blocker (filter modrého svetla), samozafarbovací efekt a slnečné okuliarové sklá.
Stranice okuliarov sú flexibilné a prispôsobia sa tvaru hlavy. Celorámové okuliare sú na tvári veľmi výrazné. Rámy lemujú a tiež chránia celý obvod skiel okuliarov. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.