Komono Lucile S4850 All Black

Polarizované Ženy
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
138 mm
Ďalšie rozmery
22 mm
145 mm
40 mm 50 mm
Skladom
Kedy odošleme: Piatok 24.3.
129.90 €

Značkové okuliare Komono

Belgická značka Komono si potrpí na minimalistickom designe plnom elegancie. Všetko vzniká v prostredí plnom designérov, ktorí vedia čo robia. Na trh sa tak dostáva tovar, ktorý úplne ctí tradíciu kvalitného remesla. Okuliare Komono sú veľmi vkusné, šmrncovné a dokonalé.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá.