Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

13.29 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 30.5. Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) od 1.99 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 1.99 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
13.29 €

Očné kvapky HYLO-CARE

HYLO-CARE sú očné kvapky spoločnosti Ursapharm, ktorá sa zameriava prevažne na výrobu liečiv a zdraviu podporné prostriedky. Jedná sa o veľmi šetrné očné kvapky vhodné k bežnému zvlhčeniu suchých očí, ale aj k regenerácii vážnejších poškodení očného tkaniva (napr. v dôsledku operácie).

Rýchla regenerácia

Kvapky HYLO-CARE obsahujú hyaluronát sodný (kyselinu hyaluronóvu) - látku, ktorá je ľudskému telu úplne prirodzená a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky (dokonca sa prirodzene vyskytuje v niektorých telových tekutinách). Kyselina hyalurónová vytvára na povrchu očí ochranný film, ktorý bráni ich vysušovaniu. Táto látka spolu s provitamínom B5 - dexapanthenolem, ktorý tvorí jednu zo zložiek kvapiek, poskytuje očiam dostatočné zvhlčenie a zaisťuje tak optimálne podmienky pre správnu regeneráciu rohovkových buniek.

Pohodlnejšie kontaktné šošovky HYLO-CARE

HYLO-CARE sú vhodným doplnkom pre všetkých nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí zažívajú pocit suchosti, cudzieho telesa, či akékoľvek iné nepríjemné pocity vyvolané nedostatočných zvlhčením šošoviek. Vzhľadom k faktu, že neobsahujú žiadne konzervačné látky, sú tieto kvapky veľmi šetrné a nespôsobujú žiadne nežiadúce účinky a sú vhodné aj k dlhodobému užívaniu. Kvapky je nutné spotrebovať najneskôr do doby 6 mesiacov od ich otvorenia.

Patentovaný COMOD® systém

Fľaštička očných kvapiek HYLO-CARE je vybavená špeciálnym aplikátorom COMOD®, ktorý eliminuje možnosť kontaminácie roztoku kvapiek mikroorganizmami a zároveň zaisťuje presné odmeranie jednotlivých dávok.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky HYLO-CARE pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (3)

Anonymous

sú to kvapky vhodné pre všetkých, ktorí si potrebujú zvlhčiť oči, v ktorých sú aplikované kontaktné šošovky

Anonymous

sú to kvapky vhodné pre všetkých, ktorí si potrebujú zvlhčiť oči, v ktorých sú aplikované kontaktné šošovky

Anonymous

sú to kvapky vhodné pre všetkých, ktorí si potrebujú zvlhčiť oči, v ktorých sú aplikované kontaktné šošovky