Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

13.29 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
13.29 €

Očné kvapky HYLO-CARE

HYLO-CARE sú očné kvapky spoločnosti Ursapharm, ktorá sa zameriava prevažne na výrobu liečiv a zdraviu podporné prostriedky. Jedná sa o veľmi šetrné očné kvapky vhodné k bežnému zvlhčeniu suchých očí, ale aj k regenerácii vážnejších poškodení očného tkaniva (napr. v dôsledku operácie).

Rýchla regenerácia

Kvapky HYLO-CARE obsahujú hyaluronát sodný (kyselinu hyaluronóvu) - látku, ktorá je ľudskému telu úplne prirodzená a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky (dokonca sa prirodzene vyskytuje v niektorých telových tekutinách). Kyselina hyalurónová vytvára na povrchu očí ochranný film, ktorý bráni ich vysušovaniu. Táto látka spolu s provitamínom B5 - dexapanthenolem, ktorý tvorí jednu zo zložiek kvapiek, poskytuje očiam dostatočné zvhlčenie a zaisťuje tak optimálne podmienky pre správnu regeneráciu rohovkových buniek.

Pohodlnejšie kontaktné šošovky HYLO-CARE

HYLO-CARE sú vhodným doplnkom pre všetkých nositeľov kontaktných šošoviek, ktorí zažívajú pocit suchosti, cudzieho telesa, či akékoľvek iné nepríjemné pocity vyvolané nedostatočných zvlhčením šošoviek. Vzhľadom k faktu, že neobsahujú žiadne konzervačné látky, sú tieto kvapky veľmi šetrné a nespôsobujú žiadne nežiadúce účinky a sú vhodné aj k dlhodobému užívaniu. Kvapky je nutné spotrebovať najneskôr do doby 6 mesiacov od ich otvorenia.

Patentovaný COMOD® systém

Fľaštička očných kvapiek HYLO-CARE je vybavená špeciálnym aplikátorom COMOD®, ktorý eliminuje možnosť kontaminácie roztoku kvapiek mikroorganizmami a zároveň zaisťuje presné odmeranie jednotlivých dávok.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky HYLO-CARE pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Očné kvapky HYLO-CARE 10 ml

Výrobcovia: Ursapharm
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Bez konzervačných látok
  • S obsahom hyaluronátu sodného
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 9.39 €

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Veronika

mozem si davat kvapky castejsie ako je pisane na baleni ked mam dost suche oci pri noseni sosoviek?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za ďalšiu otázku. V príbalovom letáčiku je uvedené, že sa kvapky väčšinou používajú 3x denne, 1 kvapka do spojivkového vačku. Pri silnejších obtiažach je možné dávkovanie navýšiť. Pokiaľ byste kvapky používali napr. viac ako 10x denne, výrobca odporúča návštevu lekára. Prajeme Vám pekný deň.

Anonymous

sú to kvapky vhodné pre všetkých, ktorí si potrebujú zvlhčiť oči, v ktorých sú aplikované kontaktné šošovky