Hyal-Drop Multi 10 ml

attributesPrimary

Pondelok 26.8.

blank

7.89 €

Dopravcovia

Slovenská pošta Slovenská pošta – doručenie na adresu:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
1.99 €
2.49 €
ZADARMO
kurýr GLS Doručenie na adresu kuriérskou službou GLS:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Platba vopred
Dobierka
Objednávky nad 10 €
2.49 €
2.99 €
ZADARMO

Výdajné miesta

Zasielkovna.sk Osobné vyzdvihnutie:
Dodanie za 1 – 2 pracovné dni po odoslaní zásielky z nášho skladu.
Výdajné miesta po celom Slovensku – Zobraziť výdajné miesta
Platba vopred
Hotovosť
Objednávky nad 10 €
0.70 €
1.70 €
ZADARMO

On-line platby

Platobné (kreditné) karty:

Pri online platbe môžete v našom e-shope využiť karty VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a platobný portál PayPal.
platba kartou Visa platba kartou Visa Electron platba kartou Master Card platba kartou Master Card Electronic platba kartou Master Card Maestro platba kartou PayPal
 

Hodnotené 165 x

Očné kvapky Gelone 10 ml

Najlepšia alternatíva!

Kvapky Gelone poskytujú okamžitú ukľudňujúcu úľavu unaveným a podráždeným očiam. Nosenie šošoviek sa vďaka nim stáva podstatne komfortnejšie.

Cena: 4.10 €
Ušetríte: 3.79 €
Prejsť na produkt
TOP kvapky
Gelone drops 10 ml sú vďaka svojím vlastnostiam a priaznivej cene najpredávanejšími kvapkami v našom e-shope.

Komentáre

Pridať komentár

Lucia

Tiež som nadávala na ten aplikátor, vôbec to nekvapkalo. Tak som ten modrý umelý aplikátor čo je tak akurát zbytočný plast navyše odtrhla a kvapkám si to bez toho, len s tou bielou fľaštičkou. Po minutí budem určite hľadať inú alternatívu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Je nám veľmi ľúto, že ani Vám aplikátor nevyhovoval. Ak by ste chceli poradiť s výberom kvapiek, určite nám napíšte. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Helena Barátová

Dobrý večer! Dnes som si pýtala v lekárni v TO nejaké dobré kvapky na moje suché a niekedy podráždené oči. Ponúkla mi kvapky Hyak_Drop multi. Čo je to za vy nález? Veď si môžem skôr oko natrhnúť, ako dostať kvapku do oka. Zajtra to idem reklamovať! Dúfam, že to stiahnete z lekárni a budú mi vrátené peniaze! Nezahodím predsa 7.50€ do koša.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Je nám veľmi ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. Výrobcom kvapiek je spoločnosť Bausch & Lomb. Vašu sťažnosť spoločnosti odovzdáme a určite nebude od veci, keď sa na výrobcu obrátite s návrhom na zlepšenie aj vy sám. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Michal

Dobrý deň, aj ja si myslím, že nový aplikátor nie je dobrý. Verím, že sa k výrobcovi dostanú naše výhrady a vykoná nápravu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám nový aplikátor kvapiek nevyhovuje. Výrobcovi Vašu reakciu aj názory ostatných zákazníkov poskytneme. Prajeme Vám krásny deň.

Kopál František

Dobrý deň. Bol som veľmi nemilo prekvapený novým aplikátorom pri používaní týchto kvapiek. Používam ich už dlhšiu dobu ale ten čo vymyslel tento aplikátor by si "zaslúžil minimálne Nobelovú cenu". Asi si neuvedomil, že tieto kvapky používa zväčša staršia časť populácie,ktorí nemajú vždy po ruke niekoho mladšieho aby to mohli aplikovať. Doporučujem - stiahnite to z obehu. To nie je systém na uľahčenie použitia ale na skomplikovanie aplikácií.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám kvapky v tomto balení nevyhovujú. Pokiaľ máte záujem obráťte sa s negatívnou skúsenosťou priamo na výrobcu Bausch & Lomb. V našej ponuke očných kvapiek nájdete veľa produktov, ktoré Vám poslúžia ako adekvátna náhrada. Ak pre Vás budeme môcť čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Jano

Dnes som si kúpil po dlhšej dobe kvapky Hyal-drop, a ten aplikátor je nepoužiteľný. Samotné kvapky sú dobré, a je mi ľúto, že práve kvôli nemožnému aplikátoru ich nebudem mocť používať. Teraz možem nové balenie vyhodiť rovno do koša, pozdravujem výrobcu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Ako sam vidíte, nespokojných zákazníkov je celý rad. Ak máte záujem, vyberte si alternatívu v našej ponuke. Veľmi obľúbené sú očné spreje, ktoré sa aplikujú na zatvorené očné viečka. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

František

Pred pár dňami so si prvý krát kúpil Hyal Drop, dúfal ,že snáď tieto budú tie pravé, ale aplikácia -proste strašné niečo,hotová katastrofa.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Je nám ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. V našej ponuke nájdete množstvo očných kvapiek a sprejov, ktoré určite budú vhodnou náhradou. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň

Eva

Kvapky ako také super, ale pripajam sa k sťažnosti na ten,, úžasný aplikátor,, Sú to hotové nervy ked si chce clovek kvapnut do oci. Ked sa podari horko tazko vydolovat jednu kvapku z nadobky aj ta padne mimo... Tak tomu,, geniovi,, ktory to navrhol by som asi zo srdca,, podakovala,, a nech ide svoje genialne napady realizovat niekde inde. Radsej by som bola keby sa vsetky kvapky s tymto,, úžasným,, aplokatorom stiahli z obehu a zacali sa vyrabat po starom. Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám kvapky v tomto balení nevyhovujú. Pokiaľ máte záujem obráťte sa s negatívnou skúsenosťou priamo na výrobcu Bausch & Lomb. V našej ponuke očných kvapiek nájdete veľa produktov, ktoré Vám poslúžia ako adekvátna náhrada. Ak pre Vás budeme môcť čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Irena

Pripájam sa k sťažnostiam. Tomuto hovoria patentovaný aplikačný mechanizmus? Nedostanem z neho ani kvapku!!! Kupujem tieto kvapky už dlho. Predošlý aplikátor tiež štrajkoval. Ten pred ním bol najlepší. Ako sa vraví, čím horšie, tým ďalej... moje nervy, ... a výdavky von oknom.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám nový aplikátor nevyhovuje. Ako ste iste videla, nespokojných zákazníkov nie je málo. Odporúčame Vám vybrať si nové kvapky z našej ponuky. Zvážte očný sprej s príjemnou a jednoduchou aplikáciou alebo jednotlivo balené dávky kvapiek. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Hana

Úplne súhlasím s názorom Ivety Tibora najnemožnejší aplikátor na kvapkanie aký kto vymyslel!!!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Ako sama vidíte, nespokojných zákazníkov je celý rad. Ak máte záujem, vyberte si alternatívu v našej ponuke. Veľmi obľúbené sú očné spreje, ktoré sa aplikujú na zatvorené očné viečka. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Tibor

Toto nazývate patentovaný aplikačný systém?! Treba yx krát stlačiť aby ste dostali von kvapku. Skúšal som to aj dvomi rukami, ale niekedy to ide, väčšinou nie. To je iba na zvýšenie tlaku! Ďakujem za “patent”!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám nový aplikátor nevyhovuje. Bohužiaľ nemáme od výrobcu žiadne informácie o tom, že by uvažovali o zmene balenia. V našej ponuke nájdete množstvo očných kvapiek a sprejov, ktoré určite budú vhodnou náhradou za Vaše obľúbené kvapky. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Iveta

Najhorsi aplikator na svete... 50x treba stlacit aby vobec nejaka kvapka vysla... potom sa to rozkvapka ani si nestihnete prilozit k oku a potom zase nekvapka... stara dobra klasika... a ta cena tiez nieje bohvieaka na to ze polovicu kvapiek kvapnete mimo oka

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. Reakcie zákazníkov sú negatívne pomerne často. V našej ponuke určite nájdete vhodnú alternatívu. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Anka

Je to výborný produkt s aplikátorom,odskúšala som už aj iné druhy kvapiek do oči počas nosenia kontaktných šošoviek.No zatiaľ tieto kvapky su najlepšie,aj na aplikáciu priamo do oka s kontaktnou šošovkou.Oči ma nesvrbia a vidim jasnejšie,nespôsobuju nadmerne slzenie oka ako to bolo pri iných kvapkach do oči.

Lenka

dobrý deň, možem tieto kvapky aplikovať priamo aj na šošovky ?? či treba ich vybrať z oka a tak nakvapkať ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kvapky môžete aplikovať do oka aj keď práve nosíte kontaktné šošovky.

Dana

mám dlhodobý problém so suchými očami a Hyal drop mi velmi pomáha,a hlavne dlho vydrží,odporúčam

Zuzana

Hľadala som umelé slzy a odkázalo ma to ne tento produkt. Odporúčali mi ich oční lekári, len neviem, či je to presne tento produkt. Poradíte?

Poradňa

Áno, môžete si ich objednať.

Očné kvapky Hyal Drop multi

Hyal Drop multi sú zvlhčujúce očné kvapky výrobcu Bausch and Lomb, ktoré boli vyvinuté na báze prirodzených ľudkých sĺz. Poskytujú úľavu a ukľudnenie podráždeným a suchým očiam a môžu byť používané tiež ku zvlhčeniu všetkých typov mäkkých aj tvrdých kontaktných šošoviek.

Prirodzené zvlhčenie bez konzervačných látok

Očné kvapky Hyal Drop multi neobsahujú žiadne konzervačné látky, ich dávkovanie teda nemusí byť nijako obmedzené a môžu byť používané podľa potreby bez obáv z možných vedľajších účinkov. Účinnou zvlhčujúcou zložkou kvapiek je kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) – látkam ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme a tvorí jednu zo zložiek sĺz a sklovca oka.

Patentovaný aplikačný systém

Súčasťou fľaštičky kvapiek Hyal Drop multi je patentovaný aplikačný mechanizmus, ktorý zaisťuje pohodlnú manipuláciu a presné dávkovanie, pričom je zachovávaná sterilita celého aplikátora a minimalizovaná možnosť kontaminácie očí nežiaducimi mikroorganizmami.

Ako Hyal-Drops multi používať?

Kvapky Hyal Drop multi sú určené pre všetkých, ktorí trpia pocitom suchých alebo podráždených očí. Pomáhajú ku stabilizácii slzného filmu oka, čím zamedzujú vysychaniu. Eliminujú negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia, ako sú smog, vietor, klimatizovaný alebo prašný vzduch. Doba použiteľnosti týchto kvapiek činí po ich otvorení 3 mesiace.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Hyal Drop multi pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Expirácia: 6 mesiacov a viac
Hyaluronát sodný: Áno