Hyal-Drop Multi 10 ml

10.29 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 20.6. Vyberte si parametre
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
10.29 €

Očné kvapky Hyal Drop multi

Hyal Drop multi sú zvlhčujúce očné kvapky výrobcu Bausch and Lomb, ktoré boli vyvinuté na báze prirodzených ľudkých sĺz. Poskytujú úľavu a ukľudnenie podráždeným a suchým očiam a môžu byť používané tiež ku zvlhčeniu všetkých typov mäkkých aj tvrdých kontaktných šošoviek.

Prirodzené zvlhčenie bez konzervačných látok

Očné kvapky Hyal Drop multi neobsahujú žiadne konzervačné látky, ich dávkovanie teda nemusí byť nijako obmedzené a môžu byť používané podľa potreby bez obáv z možných vedľajších účinkov. Účinnou zvlhčujúcou zložkou kvapiek je kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) - látkam ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme a tvorí jednu zo zložiek sĺz a sklovca oka.

Patentovaný aplikačný systém

Súčasťou fľaštičky kvapiek Hyal Drop multi je patentovaný aplikačný mechanizmus, ktorý zaisťuje pohodlnú manipuláciu a presné dávkovanie, pričom je zachovávaná sterilita celého aplikátora a minimalizovaná možnosť kontaminácie očí nežiaducimi mikroorganizmami.

Ako Hyal-Drops multi používať?

Kvapky Hyal Drop multi sú určené pre všetkých, ktorí trpia pocitom suchých alebo podráždených očí. Pomáhajú ku stabilizácii slzného filmu oka, čím zamedzujú vysychaniu. Eliminujú negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia, ako sú smog, vietor, klimatizovaný alebo prašný vzduch. Doba použiteľnosti týchto kvapiek činí po ich otvorení 6 mesiacov.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Hyal Drop multi pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Vlastnosti - Hyal-Drop Multi 10 ml

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Obsah: 10 ml
Použiteľnosť po otvorení: 6 mesiacov
Konzervanty: Nie
Hyaluronát sodný: Áno
Použitie s kontaknými šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Očné kvapky Gelone Natural Drops 10 ml

  • Vhodné aj pre citlivé oči
  • Bez konzervačných látok
  • S obsahom hyaluronátu sodného
  • Môžete aplikovať aj na nasadené šošovky
Cena: 9.39 €

Komentáre (21)

Máte nejaké otázky?
Pavel

Môžem používať očné kvapky Hyal Drop Multi na suché oči po operácii oči na šedá zákal, ktorý mi bol urobený laserovou metódou pred 4 rokmi ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Pavol, ďakujeme Vám za otázku. Táto informácia, žiaľ, nie je uvedená v písomnej informácii pre používateľov. Ak máte pochybnosti, konzultujte prosím použitie očných kvapiek s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.

Andrea

Aplikátor je úplne v poriadku, všetko funguje ako má.

Eva

Dobry den, pouzivam tieto kvapky roky a som s nimi velmi spokojna. Vyriesili moje suche aj unavene oci, pretoze cely den robim s pocitacom. Velmi sa cudujem, ako ludia kritizuju aplikator, ja nemam ziadne vyhrady. Ostavam verna tymto kvapkam aj nadalej. Poradila som ich aj mojej mamke.

Barbora

Dobry den, su tieto kvapky vhodne pre tehotne zeny?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za otázku. V príbalovom letáku od výrobcu, bohužiaľ, nie je žiadna zmienka o užívaní očných kvapiek v tehotenstve. Preto sa domnievame, že sú očné kvapky pre tehotné ženy bezpečné. Ak však máte obavy, kontaktujte svojho očného špecialistu či lekára, ktorý sa o vás stará v období tehotenstva. Lekári, ktorí poznajú Váš zdravotný stav, Vám poradia určite lepšie. Pekný deň.

Simona

Dobrý deň, tak potom na stránke máte nesprávne informácie,lebo uvádzate v časti použitie: ,,Kvapky Hyal Drop multi sú určené pre všetkých, ktorí trpia pocitom suchých alebo podráždených očí. Pomáhajú ku stabilizácii slzného filmu oka, čím zamedzujú vysychaniu. Eliminujú negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia, ako sú smog, vietor, klimatizovaný alebo prašný vzduch. Doba použiteľnosti týchto kvapiek činí po ich otvorení 3 mesiace.´´

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Simona, ďakujeme za komentár a súčasne Vám ďakujeme za upozornenie. Máte pravdu. Skutočne máme na stránke produktu chybný údaj. Informácie pre predchádzajúcu odpoveď sme vyhľadávali pri produkte, pretože ste sa pýtali na údaj na obale a v príbalovom letáku. Údaj na stránke produktu opravíme. Pekný deň.

Simona

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať aká je doba použiteľnosti po prvom otvorení nakoľko na obale a v príbalovej informácii sú dva rôzne dátumy. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Simona, ďakujeme Vám za otázku. Na čelnej strane krabičky je údaj: "Prípravok je možné používať 6 mesiacov po otvorení" a v príbalovom letáku je na konci pri ikonke údaj: "Nepoužívajte zdravotnícky prostriedok dlhšie ako 6 mesiacov po otvorení." V texte príbalového letáku je tento údaj opäť spomenutý spoločne s upozornením, za akých podmienok sa liek nemá používať (poškodená fľaštička alebo po dátume - expirácie). Ak máte podozrenie, že je v letáku či na škatuľke chyba, pošlite nám, prosím, fotografiu škatuľky aj príbalového letáku na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk, aby sme mohli situáciu prípadne ďalej riešiť. Ďakujeme, pekný deň.

Lucia

Tiež som nadávala na ten aplikátor, vôbec to nekvapkalo. Tak som ten modrý umelý aplikátor čo je tak akurát zbytočný plast navyše odtrhla a kvapkám si to bez toho, len s tou bielou fľaštičkou. Po minutí budem určite hľadať inú alternatívu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Je nám veľmi ľúto, že ani Vám aplikátor nevyhovoval. Ak by ste chceli poradiť s výberom kvapiek, určite nám napíšte. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Helena Barátová

Dobrý večer! Dnes som si pýtala v lekárni v TO nejaké dobré kvapky na moje suché a niekedy podráždené oči. Ponúkla mi kvapky Hyak_Drop multi. Čo je to za vy nález? Veď si môžem skôr oko natrhnúť, ako dostať kvapku do oka. Zajtra to idem reklamovať! Dúfam, že to stiahnete z lekárni a budú mi vrátené peniaze! Nezahodím predsa 7.50€ do koša.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Je nám veľmi ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. Výrobcom kvapiek je spoločnosť Bausch & Lomb. Vašu sťažnosť spoločnosti odovzdáme a určite nebude od veci, keď sa na výrobcu obrátite s návrhom na zlepšenie aj vy sám. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Michal

Dobrý deň, aj ja si myslím, že nový aplikátor nie je dobrý. Verím, že sa k výrobcovi dostanú naše výhrady a vykoná nápravu.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám nový aplikátor kvapiek nevyhovuje. Výrobcovi Vašu reakciu aj názory ostatných zákazníkov poskytneme. Prajeme Vám krásny deň.

Kopál František

Dobrý deň. Bol som veľmi nemilo prekvapený novým aplikátorom pri používaní týchto kvapiek. Používam ich už dlhšiu dobu ale ten čo vymyslel tento aplikátor by si "zaslúžil minimálne Nobelovú cenu". Asi si neuvedomil, že tieto kvapky používa zväčša staršia časť populácie,ktorí nemajú vždy po ruke niekoho mladšieho aby to mohli aplikovať. Doporučujem - stiahnite to z obehu. To nie je systém na uľahčenie použitia ale na skomplikovanie aplikácií.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám kvapky v tomto balení nevyhovujú. Pokiaľ máte záujem obráťte sa s negatívnou skúsenosťou priamo na výrobcu Bausch & Lomb. V našej ponuke očných kvapiek nájdete veľa produktov, ktoré Vám poslúžia ako adekvátna náhrada. Ak pre Vás budeme môcť čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Jano

Dnes som si kúpil po dlhšej dobe kvapky Hyal-drop, a ten aplikátor je nepoužiteľný. Samotné kvapky sú dobré, a je mi ľúto, že práve kvôli nemožnému aplikátoru ich nebudem mocť používať. Teraz možem nové balenie vyhodiť rovno do koša, pozdravujem výrobcu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Ako sam vidíte, nespokojných zákazníkov je celý rad. Ak máte záujem, vyberte si alternatívu v našej ponuke. Veľmi obľúbené sú očné spreje, ktoré sa aplikujú na zatvorené očné viečka. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
František

Pred pár dňami so si prvý krát kúpil Hyal Drop, dúfal ,že snáď tieto budú tie pravé, ale aplikácia -proste strašné niečo,hotová katastrofa.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Je nám ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. V našej ponuke nájdete množstvo očných kvapiek a sprejov, ktoré určite budú vhodnou náhradou. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň
Eva

Kvapky ako také super, ale pripajam sa k sťažnosti na ten,, úžasný aplikátor,, Sú to hotové nervy ked si chce clovek kvapnut do oci. Ked sa podari horko tazko vydolovat jednu kvapku z nadobky aj ta padne mimo... Tak tomu,, geniovi,, ktory to navrhol by som asi zo srdca,, podakovala,, a nech ide svoje genialne napady realizovat niekde inde. Radsej by som bola keby sa vsetky kvapky s tymto,, úžasným,, aplokatorom stiahli z obehu a zacali sa vyrabat po starom. Dakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám kvapky v tomto balení nevyhovujú. Pokiaľ máte záujem obráťte sa s negatívnou skúsenosťou priamo na výrobcu Bausch & Lomb. V našej ponuke očných kvapiek nájdete veľa produktov, ktoré Vám poslúžia ako adekvátna náhrada. Ak pre Vás budeme môcť čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Irena

Pripájam sa k sťažnostiam. Tomuto hovoria patentovaný aplikačný mechanizmus? Nedostanem z neho ani kvapku!!! Kupujem tieto kvapky už dlho. Predošlý aplikátor tiež štrajkoval. Ten pred ním bol najlepší. Ako sa vraví, čím horšie, tým ďalej... moje nervy, ... a výdavky von oknom.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám nový aplikátor nevyhovuje. Ako ste iste videla, nespokojných zákazníkov nie je málo. Odporúčame Vám vybrať si nové kvapky z našej ponuky. Zvážte očný sprej s príjemnou a jednoduchou aplikáciou alebo jednotlivo balené dávky kvapiek. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.
Hana

Úplne súhlasím s názorom Ivety Tibora najnemožnejší aplikátor na kvapkanie aký kto vymyslel!!!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Ako sama vidíte, nespokojných zákazníkov je celý rad. Ak máte záujem, vyberte si alternatívu v našej ponuke. Veľmi obľúbené sú očné spreje, ktoré sa aplikujú na zatvorené očné viečka. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Tibor

Toto nazývate patentovaný aplikačný systém?! Treba yx krát stlačiť aby ste dostali von kvapku. Skúšal som to aj dvomi rukami, ale niekedy to ide, väčšinou nie. To je iba na zvýšenie tlaku! Ďakujem za “patent”!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám nový aplikátor nevyhovuje. Bohužiaľ nemáme od výrobcu žiadne informácie o tom, že by uvažovali o zmene balenia. V našej ponuke nájdete množstvo očných kvapiek a sprejov, ktoré určite budú vhodnou náhradou za Vaše obľúbené kvapky. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Iveta

Najhorsi aplikator na svete... 50x treba stlacit aby vobec nejaka kvapka vysla... potom sa to rozkvapka ani si nestihnete prilozit k oku a potom zase nekvapka... stara dobra klasika... a ta cena tiez nieje bohvieaka na to ze polovicu kvapiek kvapnete mimo oka

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám veľmi ľúto, že Vám aplikátor nevyhovuje. Reakcie zákazníkov sú negatívne pomerne často. V našej ponuke určite nájdete vhodnú alternatívu. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Anka

Je to výborný produkt s aplikátorom,odskúšala som už aj iné druhy kvapiek do oči počas nosenia kontaktných šošoviek.No zatiaľ tieto kvapky su najlepšie,aj na aplikáciu priamo do oka s kontaktnou šošovkou.Oči ma nesvrbia a vidim jasnejšie,nespôsobuju nadmerne slzenie oka ako to bolo pri iných kvapkach do oči.

Lenka

dobrý deň, možem tieto kvapky aplikovať priamo aj na šošovky ?? či treba ich vybrať z oka a tak nakvapkať ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kvapky môžete aplikovať do oka aj keď práve nosíte kontaktné šošovky.

Dana

mám dlhodobý problém so suchými očami a Hyal drop mi velmi pomáha,a hlavne dlho vydrží,odporúčam

Zuzana

Hľadala som umelé slzy a odkázalo ma to ne tento produkt. Odporúčali mi ich oční lekári, len neviem, či je to presne tento produkt. Poradíte?

Poradňa

Áno, môžete si ich objednať.