Gelone 4 x 360 ml

32.49 €
100% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Streda 8.12. Stock day info: Tomorrow 8. december Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
32.49 €

Roztok na kontaktné šošovky Gelone

Gelone vyniká svojou kvalitou najmä vďaka hyaluronátu sodnému (čiže sodnej soli kyseliny hyalurónovej). Táto látka je pre ľudské telo prirodzená. Nachádza sa napríklad v kĺbovej tekutine, v sklovci oka či v tkanive kože.

Gelone je svojim zložením veľmi šetrný k oku a vďaka vynikajúcej lubrikácii znateľne zvyšuje komfort pri nosení kontaktných šošoviek.

Hyaluronát sódny - vysoký stupeň lubrikácie

Dokáže na seba naviazať približne tisícnásobok vody, čo z nej robí unikátny lubrikant. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam, hlavne schopnosti podporovať regeneráciu buniek, je kyselina často používaná v očnej chirurgii - pôsobí protizápalovo, podporuje bezjazvové hojenie tkaniva a je používanie má antibakteriálny a antivirotický účinok.

Vhodný pre citlivé oči

Roztok Gelone je vhodný pre všechny typy mäkkých kontaktných šošoviek vrátane silikón-hydrogélových a farebných. Je k očiam veľmi šetrný a zvyšuje lubrikáciu šošoviek, preto je vhodný aj pre citlivé oči, ocenia to najmä alergici a ľudia trpiaci pocitom suchých očí. Roztok tiež znižuje začervenanie očí vzniknuté v dôsledku dlhej prítomnosti šošovky na oku. Pri jeho používaní zostávajú šošovky príjemne vlhké a pohodlné i na konci dňa.

Efektívny systém čistenia

Kombinácia čistiacich zložiek a antibakteriálneho púzdra s ionizačnou úpravou činí z Gelone dokonalý dezinfekčný roztok, ktorý efektívne odstraňuje všetky typy usadenín. Táto kombinácia poskytuje najsterilnejšiu variantu uchovávania kontaktných šošoviek - roztok odstráni nečistoty a baktérie, ktoré sa vďaka antibakteriálnej úprave nemôžu v púzdre ďalej šíriť.

Antibakteriálne púzdro

Antibakteriálne púzdro, ktoré je opatrené špeciálnou úpravou, pri ktorej sú ióny striebra aplikované do materiálu vnútorných stien púzdra, a to činí jeho povrch rezistentným voči usadzovaniu baktérií. Používaná šošovka prirodzene obsahuje baktérie nahromadené behom nosenia. Roztok v púzdre tieto baktérie odstráni a ióny striebra zabránia ich následnému prilepeniu k povrchu púzdra.
Vlastnosti
Výrobcovia: Soleko
Typ roztoku: Univerzálny
Obsah: 4x360 ml
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Použiteľnosť po otvorení: 3 mesiace
Hyaluronát sodný: Áno
Konzervanty: Áno

Komentáre (13)

Comments: Do you have any questions?

Zoja Fabíková

Toto balenie je najlepší. Nakupujem si ho do zásoby :)

Romana

Roztok pouzivam dlhe roky,stale je top kvality.

DAVID

Maximálna spokojnosť

Anonymous

len dobrú skúsenosť mám s týmto produktom, iné nepoužívam

Petr G.

Kontaktné šošovky nosí celá má rodina, preto objednávam len toto praktické a výhodné balenie 4 roztokov..

Müllerová

nemám pocit suchých očí ako pri niektorých roztokoch

Irena Mrázová

Nepoznám iný roztok na kontaktné šošovky, ktorý by bol takto kvalitné a zároveň cenovo výhodný ako tento.

Zdenko

Vďaka tomuto roztoku sú šošovky perfektne čisté a zregenerované.

Saša Válková

Môj obľúbený roztok za skvelé peniaze!

Anonymous

SUPER!

Adamec

Veľmi výhodné balenie, ktoré užívateľovi zaručia skvelú kvalitu, ktorú mám vyskúšanú vďaka používania tohto produktu vyše troch rokov a viem že šošovky skvelo vyčistí, ochráni a zaručí ich vysokú kvalitu až do konca odporučenej doby nosenia.

Dia H.

Vyskúšala som viacero roztokov. S týmto som maximálne spokojná.

Dávid Urban

Šošovky mi vždy pekne očistí a sú pripravené na druhý deň. Odporučam.