Focus Dailies All Day Comfort (30 šošoviek)

16.79 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 20.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
16.79 €

Kontaktné šošvky Focus Dailies All Day Comfort

Focus Dailies All Day Comfort od spoločnosti Alcon sú jednorázové hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré sú vhodné pre každodenné použitie aj príležitostné nosenie.

Kontaktné šošovky Focus Dailies All Day Comfort ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Dlhotrvajúci komfort

Focus Dailies All Day Comfort sú vybavené špeciálnou zvlhčujúcou technológiou, ktorá je aktivovaná žmurkaním. S každým žmurknutím oka dochádza k požadovanej hydratácii a oku je tak zaistený pocit pohodlia a sviežosti po celý deň.

Pohodlný a zdravý spôsob užívania

Pri užívaní Focus Dailies All Day Comfort je potrebné každý deň použiť nový, svieži pár šošoviek, čím však odpadá nutnosť dezinfekcie a ukladania do puzdra. Ide o jeden z najzdravších a najpohodlnejších spôsobov nosenia kontaktných šošoviek, ktorý ocenia hlavne ľudia venujúci sa športu a tí, čo používajú šošovky len príležitostne.

Zdokonalená verzia

Nástupcom Focus Dailies All Day Comfort sa stala ich vylepšená verzia - Focus Dailies AquaComfort Plus, ktorá poskytuje vylepšenú technológiu lubrikácie.

Farebná verzia

Na výrobku Focus Dailies All Day Comfort sú postavené jednodenné farebné šošovky s identickými parametrami Freshlook One Day Color. Užívateľ bežných dioptrických šošoviek Focus Dailies nákupom ich farebné verzie pri zachovaní parametrov nič neriskuje. Šošovky mu budú vyhovovať.

Vlastnosti - Focus Dailies All Day Comfort (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Priemer (DIA): 13.80
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Focus Dailies All Day Comfort
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

  • Filtrujú modré svetlo z obrazoviek
  • Predchádzajú digitálnej únave zraku
  • Chráni pred syndrómom suchého oka
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Padyšáková

Dobrý deň, mám záujem o kontaktné šošovky jednodňové: PO: -2,25 zakrivenie 8,5 ĽO: -1,00 zakrivenie 8,5 Poradíte mi, Ďakujem. S pozdravom Padyšáková

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Vo Vašom prípade ešte nedôjde k úprave hodnôt dioptrií z okuliarového predpisu. Pre pravé oko teda budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2.25. Pre ľavé oko potom bude mať šošovka hodnotu dioptrie -1.00. So zakrivením 8.50 mm by sme Vám mohli z nášho sortimentu ponúknuť napr. silikón-hydrogélové Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe alebo hydrogélové 1 Day Acuvue Moist. Radi by sme Vás však upozornili, že by ste mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám vyberie vhodné šošovky podľa parametrov Vašich očí, ale aj podľa Vašich preferencií. Pokiaľ si šošovky zvolíte sama bez odbornej pomoci, majte prosím na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nemožno uplatniť eventuálnu reklamáciu. Pri veľkostných parametroch je povolená medzná odchýlka ±0,20 mm od hodnôt nameraných špecialistom. Mohli by sme Vám teda prípadne ponúknuť so zakrivením 8.40 mm silikón-hydrogélové šošovky Gelone 1-day alebo so zakrivením 8.60 mm hydrogélové TopVue Blue Blocker. Na šošovky Gelone a TopVue sa vzťahuje služba Garancia vrátenia peňazí. Šošovky môžete vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú sedieť, vrátite ich a my Vám vrátime peniaze. Nemusíte sa preto obávať šošovky vyskúšať. Všetky informácie nájdete na odkaze. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii. Pekný deň.
Anonymous

vyhovujú mojim očiam