Dailies TOTAL1 Multifocal (90 šošoviek)

88.69 €
99% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 25.9. Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
88.69 €

Dailies TOTAL1 Multifocal sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre osoby trpiace presbyopiou. Tieto multifokálne šošovky predstavujú najjednoduchší a najzdravší spôsob nosenia bez potreby ďalšieho príslušenstva. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú šošovky jemne modro zafarbené, čo však neovplyvňuje kvalitu videnia.

Dailies TOTAL1 Multifocal ponúkame tiež v balení po 30 šošoviek.

Hydratovaná šošovka aj na konci dňa

Vďaka špeciálnemu materiálu Delefilcon A majú šošovky dostatok vlhkosti po celý deň a tak sa nemôže stať, že bude šošovka na konci dňa v oku nepríjemná. Šošovky sú vybavené technológiou stúpajúceho obsahu vody, čo znamená, že vo vnútri šošovky je obsah vody 33 % a na povrchu presahuje 80 %. Šošovka tak môže kĺzať po jemných tkanivách oka aj viečka bez akéhokoľvek nepríjemného trenia.

Boj so syndrómom suchého oka

Trápi vás nedostatočná produkcia sĺz alebo porucha slzného filmu? Dokonalý hydratačný systém multifokálnych šošoviek Dailies TOTAL1 zaručuje celodenné pohodlie aj osobám so syndrómom suchého oka.

Ostré videnie na všetky vzdialenosti

Ak vám očný špecialista diagnostikuje presbyopiu, nameria vám rôzne dioptrie pre videnie na diaľku a na blízko. Dizajn Precision Profile a tri stupne ADD power vďaka plynulému prechodu optických zón zaistia dokonale ostré videnie na blízku, strednú aj ďalekú vzdialenosť.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 Multifocal (90 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.10
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (1)

Adriana Steinerová

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné objednať si tento druh šošoviek aj na skúšku,t.j. napr. 2-6 kusov...Doteraz som použivala túto značku, ale len na korekciu krátkozrakosti + okuliare na čítanie a chcela by som vyskúšať multifokálne šošovky. ďakujem...

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Je nám veľmi ľúto, ale ako eshop môžeme dodávať iba oficiálne balenia produkované výrobcom. Skúšobné kontaktné šošovky Vám bude musieť poskytnúť očný špecialita. Vďaka za pochopenie a prajeme pekný deň.