Dailies TOTAL1 Multifocal (90 šošoviek)

92.89 €
99% odporúčaní
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
Skladom
Kedy odošleme? streda 24.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
92.89 €

Dailies TOTAL1 Multifocal sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre osoby trpiace presbyopiou. Tieto multifokálne šošovky predstavujú najjednoduchší a najzdravší spôsob nosenia bez potreby ďalšieho príslušenstva. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú šošovky jemne modro zafarbené, čo však neovplyvňuje kvalitu videnia.

Dailies TOTAL1 Multifocal ponúkame tiež v balení po 30 šošoviek.

Hydratovaná šošovka aj na konci dňa

Vďaka špeciálnemu materiálu Delefilcon A majú šošovky dostatok vlhkosti po celý deň a tak sa nemôže stať, že bude šošovka na konci dňa v oku nepríjemná. Šošovky sú vybavené technológiou stúpajúceho obsahu vody, čo znamená, že vo vnútri šošovky je obsah vody 33 % a na povrchu presahuje 80 %. Šošovka tak môže kĺzať po jemných tkanivách oka aj viečka bez akéhokoľvek nepríjemného trenia.

Boj so syndrómom suchého oka

Trápi vás nedostatočná produkcia sĺz alebo porucha slzného filmu? Dokonalý hydratačný systém multifokálnych šošoviek Dailies TOTAL1 zaručuje celodenné pohodlie aj osobám so syndrómom suchého oka.

Ostré videnie na všetky vzdialenosti

Ak vám očný špecialista diagnostikuje presbyopiu, nameria vám rôzne dioptrie pre videnie na diaľku a na blízko. Dizajn Precision Profile a tri stupne ADD power vďaka plynulému prechodu optických zón zaistia dokonale ostré videnie na blízku, strednú aj ďalekú vzdialenosť.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 Multifocal (90 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.10
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day Multifocal (90 šošoviek)

  • Perfektná korekcia na všetky vzdialenosti
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 84.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Peter

Ale máte v ponuke jeden druh šošoviek, ktoré ak si objednám a nevyhovujú môžem vrátiť. Tak predpokladám že z tých sa dá vyskladať na skúšku aj po jednom kuse. Alebo si kúpim cd cele 4 balenia a potom vrátim?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Peter, ďakujeme Vám za otázku. Šošovky Dailies TOTAL1 Multifocal, u ktorých je Vaša otázka, máme v ponuke aj v menšom balení po 30 kusoch. Bohužiaľ skúšobné šošovky neponúkame a je nutné kúpiť celé balenie. Pokiaľ si však šošovky kúpite sám bez odbornej pomoci, majte prosím na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nemožno uplatniť eventuálnu reklamáciu. Prípadne by sme Vám mohli z nášho sortimentu ponúknuť mesačne šošovky TopVue Air Multifocal so službou Garancia vrátenia peňazí. Podľa podmienok uvedených v kliknutí môžete šošovky vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Pekný deň.
Adriana Steinerová

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné objednať si tento druh šošoviek aj na skúšku,t.j. napr. 2-6 kusov...Doteraz som použivala túto značku, ale len na korekciu krátkozrakosti + okuliare na čítanie a chcela by som vyskúšať multifokálne šošovky. ďakujem...

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Je nám veľmi ľúto, ale ako eshop môžeme dodávať iba oficiálne balenia produkované výrobcom. Skúšobné kontaktné šošovky Vám bude musieť poskytnúť očný špecialita. Vďaka za pochopenie a prajeme pekný deň.