Dailies TOTAL1 Multifocal (30 šošoviek)

32.79 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
32.79 €

Dailies TOTAL1 Multifocal sú jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky pre osoby trpiace presbyopiou. Tieto multifokálne šošovky predstavujú najjednoduchší a najzdravší spôsob nosenia bez potreby ďalšieho príslušenstva. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú šošovky jemne modro zafarbené, čo však neovplyvňuje kvalitu videnia.

Dailies TOTAL1 Multifocal ponúkame tiež v balení po 90 šošoviek.

Hydratovaná šošovka aj na konci dňa

Vďaka špeciálnemu materiálu Delefilcon A majú šošovky dostatok vlhkosti po celý deň a tak sa nemôže stať, že bude šošovka na konci dňa v oku nepríjemná. Šošovky sú vybavené technológiou stúpajúceho obsahu vody, čo znamená, že vo vnútri šošovky je obsah vody 33 % a na povrchu presahuje 80 %. Šošovka tak môže kĺzať po jemných tkanivách oka aj viečka bez akéhokoľvek nepríjemného trenia.

Boj so syndrómom suchého oka

Trápi vás nedostatočná produkcia sĺz alebo porucha slzného filmu? Dokonalý hydratačný systém multifokálnych šošoviek Dailies TOTAL1 zaručuje celodenné pohodlie aj osobám so syndrómom suchého oka.

Ostré videnie na všetky vzdialenosti

Ak vám očný špecialista diagnostikuje presbyopiu, nameria vám rôzne dioptrie pre videnie na diaľku a na blízko. Dizajn Precision Profile a tri stupne ADD power vďaka plynulému prechodu optických zón zaistia dokonale ostré videnie na blízku, strednú aj ďalekú vzdialenosť.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 Multifocal (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.10
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1 Multifocal
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day Multifocal (30 sosoviek)

  • Perfektná korekcia na všetky vzdialenosti
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 29.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?
Hana Čelková

Dobrý deň, poprosím o radu s výberom šošoviek.Používám od Vás na šport šošovky TopVue aquamax Daily s velkou spokojnostou ( PO -5,0, LO -5,25).Začala som nosit multifokalne okuliare - predpis dávam nižšie- a chcem vyskúšať Vaše multifokálne denné.Poradíte mi s výberom prosím? PO:SPH -5,25 , CYL - , AX - , ADD 2,0 ,PD 30,5 ,h 0 ,PRIZM 0 , AX 0 LO:SPH -5,25 , CYL -0,50 , AX 35 ,ADD 2,0 ,PD 30,0 ,h 0 , PRIZM 0 , AX 0 Ďakujem velmi pekne

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Hana, ďakujeme Vám za otázku. Teoreticky pre pravé oko potrebujete multifokálnu šošovku s hodnotou dioptrie -5.00 a adíciou +2.00 (v prípade týchto šošoviek variant MED). Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -5.25 a adície +2.00 (opäť variant MED). Správne by ste však mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten vám na základe parametrov očí a vašich preferencií vyberie vhodné šošovky. Pri multifokálnych šošovkách však dochádza často na základe skúšky k úprave parametrov a vrelo odporúčame po prvýkrát vybrať šošovky s odborníkom. Akonáhle budete mať šošovky odborne vybrané, môžete ich bez obáv nakupovať cez internet. Pokiaľ si šošovky vyberiete sama, nezabudnite prosím, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nie je možné uplatniť eventuálnu reklamáciu. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť šošovky TopVue Air Multifocal. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Šošovky môžete vyskúšať a pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Ivan

dakujem za odpoved. este by som chcel vediet, prisli mi tieto sosovky a su fajn, pouzivam ich len na sport...do dialky su super, ale o nieco lepsie by mohli byt na citanie... mam ich +0,75 MED...chcem sa opytat ci Adicia LO, alebo HI ovplyvni citanie , dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ivan, ďakujeme Vám za komentár. Sme radi, že Vám šošovky, z hľadiska veľkostných parametrov a materiálu šošoviek vyhovujú. V predošlej odpovedi, sme Vám hovorili, že by ste mali mať teoreticky rovnaké dioptrické hodnoty ako pre okuliare, tak pre šošovky. To znamená, že by ste mali mať šošovky s hodnotou dioptrie +0,75 a adície +2,50 - v prípade týchto šošoviek je to teda HI (MAX ADD +2,50). Teraz uvádzate, že máte šošovky s hodnotou adície MED, a to je pravdepodobne dôvod nedostatočnej korekcie zraku na blízku vzdialenosť. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

ivan

dobry den, chcem sa opytat...nosim okuliare multifocal +0,75 / + 2,5 ake by ste mi poradili, dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ivan, ďakujeme Vám za komentár. Aby sme Vám mohli povedať presný výpočet, potrebovali by sme poznať kompletný zápis na diaľku aj blízku vzdialenosť. Váš zápis je už po výpočte adície pre okuliare. Pretože, ale nemáte vysoké dioptrie, mali by ste mať teoreticky rovmaké dioptrické hodnoty ako pre okuliare. V každom prípade by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup mohol stať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Zuzana Pálová

Dobrý deň, šošovky na diaľku mám +2,25 a na čítanie +3,75, ktoré multifokálne šošovky by ste mi odporučili? Zuzana

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Zuzana, ďakujeme Vám za otázku. Budete potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie +2,25 a adície +1,50 (v prípade týchto šošoviek teda vyberiete možnosť MED). Kedže však ide o zložitejšiu korekciu zraku, ktorá je pre mozog náročná, určite odporúčame multifokálne šošovky vyberať u očného špecialistu. Ten môže zohľadniť Vaše potreby alebo dokonca upraviť dioptrické hodnoty. Pokiaľ sa rozhodnete kontaktné šošovky vybrať sama, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Zuzana Pálová

Dobrý deň, mám okuliar na čítanie s dioptriami +3,75 a na diaľku 2,25, ktoré multifokálne šošovky si mám vybrať? Ďakujem za odpoveď, Zuzana

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Zuzana, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ ste pri dioptrii na diaľku neuviedli znamienko. Po jej doplnení Vám veľmi radi poradíme, aké hodnoty multifokálnych šošoviek si máte zaobstarať. Ak však ide o zložitejšiu korekciu zraku, ktorá je pre mozog náročná, určite odporúčame multifokálne šošovky vyberať pri očnom špecialistovi. Ten môže reagovať na Vaše pripomienky, zohľadniť Vaše potreby alebo dokonca upraviť dioptrické hodnoty. Pokiaľ sa rozhodnete kontaktné šošovky vybrať sama, radi by sme Vás upozornili, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.