Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

25.19 €
99% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
25.19 €

Nová éra komfortu kontaktných šošoviek s Dailies TOTAL1

Denné šošovky Dailies TOTAL1 spoločnosti Alcon prinášajú úplne nový smer vo vývoji kontaktných šošoviek. Unikátna technológia výroby kombinuje materiály silikón-hydrogél s vysokou priepustnosťou kyslíka a klasický hydrogél s vysokým obsahom vody tak, aby ste z nich získali len to najlepšie.

Pohodlie a zdravé oči bez začervenania

Dailies TOTAL1 sú prvé a jediné šošovky s variabilným obsahom vody. Jadro tvorí silikón-hydrogél s obsahom vody 33 % čím je zaistená vysoká priepustnosť kyslíka. Naopak povrch šošovky, ktorý prichádza do styku s jemnými a citlivými tkanivami oka je z klasického hydrogélu s vysokým obsahom vody. Spojenie týchto parametrov Vám zaisťuje výnimočný pocit pohodlia po celý deň.

Najzdravší spôsob nosenia

Dailies TOTAL1 patrí medzi jednodňové kontaktné šošovky. Každý deň rozbalíte nový pár, ktorý po použití jednoducho vyhodíte. Jedná sa jednoznačne o najpohodlnejšiu variantu nosenia kontaktných šošoviek, pretože odpadá všetka starostlivosť o šošovky, a tiež varianta nejsterilnějšia, teda aj najmenej riziková.

Kontaktné šošovky Dailies TOTAL1 ponúkame tiež {{getItemLinkPa­rams:1081,v balení po 90 kusoch.}}

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.10
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Obsah vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

  • Filtrujú modré svetlo z obrazoviek
  • Predchádzajú digitálnej únave zraku
  • Chráni pred syndrómom suchého oka
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (7)

Máte nejaké otázky?
Veronika

Dobrý deň, doteraz som mala vždy na sosovkach takú pomôcku k aplikácii vo forme čísiel alebo písmen aby som vedela že ich mám správne otočené. Tieto sú bez znakov. Viete mi poradiť kedy viem že sú správne otočené? Ďakujem Veronika

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za otázku. Niektoré kontaktné šošovky majú spomínanú značku, iné však nie. Z profilu by správne otočená šošovka nemala pripomínať tanier či misku – okraje by teda nemali smerovať von, ale nahor. Na webe je v článku Nasadenie a vyňatie kontaktnej šošovky pre lepšiu predstavu uvedený aj ilustračný obrázok. Ak máte aj ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Veronika

Dobry den chcem sa spytat kolko hodin v kuse mozem mat sosovky v ociach mavam ich suche preto som si tieto zakupila a ci je mozne si ich dat von ak by som si sla pospat poobede a zase dnu ked to spravim v ramci toho jedneho dna?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za otázku. Tieto šošovky patria medzi jednodenné (jednorázové). Šošovky je teda možné nosiť od rána do večera. Zároveň sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu vysokou priepustnosťou kyslíka, a tak je možné, že pre krátky popoľudňajší spánok by ani nebolo potrebné z očí vyňať. Primárne by ste to však mali riešiť so svojím očným špecialistom, ktorý na základe vyšetrenia posúdi, či by Vaše oči takúto záťaž zvládli a prípadne Vám schváli, či jednodenné šošovky môžete počas dňa z očí vyňať a neskôr opäť nasadiť. Ak Vás trápia suché oči, pomôcť by Vám mohli vhodné očné kvapky, napr. HYLO Care. V prípade ďalších otázok nám môžete napísať, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Petra

Dobrý deň, najlepšie kontaktné šošovky na trhu aké som zatiaľ mala. Cena vyššia ale inak super. Jedine čo musím na ne používať sú klieštiky na vybratie lebo sa tak "pricucnú", že sa mi prstami nedajú vybrať :) Ale sú super. Ani ich v oku necítiť a všetko sa dá s nimi robiť. Aj som sa s nimi sprchovala a aj oko keď sa pretrie tak stále sedia pekne v oku. Za mňa odporúčam všetkými desiatimi.

Marek

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je tieto šošovky nutné na noc vybrať, aj keď majú takú veľkú priepustnosť. Samozrejme, len výnimočne. Momentálne mám topvue šošovky, ktoré ale majú veľmi malú priepustnosť.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto kontaktné šošovky sú jednodenné a rozhodne nie sú vhodné na prespávanie. Ráno si kontaktné šošovky nasadíte a večer pár vyhodíte. Ďalší deň ráno si budete nasadzovať nový pár. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Ali

Najlepsie sosovky na trhu, vobec ich necitit v oku, su pohodlne a kvalitne, nosim ich uz 5 rok a bez chyby. Vrelo odporucam!

Kasci

Osobný názor je tomblud uznlennkolintej cene keď o 10e si kúpim Cooper energiu a môžem v nich aj späť 29 noci a nie nevymýšľaj si a nemám žiadne problémy fungujem taktom4 rok a mám pravidelné kontroly a všetko je v poriadku pred tým sa volali biofinity

Katka

Zatiaľ najlepšie šošovky, aké som vyskúšala. Síce je cena vyššia, ale za kvalitu sa platí :)