Dailies AquaComfort Plus Toric (90 šošoviek)

60.79 €
100% odporúčaní
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
Skladom
Dovoľujeme si vás upozorniť na nedostupnosť niektorých dioptrických kombinácií Dailies AquaComfort plus Toric pri balení 5, 30 a 90 šošoviek z dôvodu obmedzenej výroby. Ďakujeme za pochopenie. Pre overenie dostupnosti zadajte svoje parametre.
Kedy odošleme? utorok 23.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Doprava je pri tomto produkte zadarmo
60.79 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES AquaComfort Plus Toric sú kontaktné šošovky spoločnosti Alcon, určené na korekciu astigmatizmu. Užívateľom ponúka trojnásobnú hydratáciu, rovnomerne ostrý a jasný pohľad a osviežujúce pohodlie po celý deň.

DAILIES AquaComfort Plus Toric ponúkame tiež v balení po 30-tich kusoch.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok - hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiálu šošovky, ktorý sa postupne uvoľnuje po celý deň s každým žmurknutím. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Toric (90 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.80
Priemer (DIA): 14.40
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (90 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 77.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Miško

Zdravím, svoje prvé šošovky som objednal 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, mám suché oči aj dosť citlivé, avšak po niekoľkých dňoch som si aj zvykol. Šošovky nosím len mimo práce, keďže tam máme prievan a prach. Myslíte si, že tieto budú ešte vhodnejšia voľba_? Prípadne, ak poradíte nejaké iné. Vďaka, pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miška, ďakujeme Vám za otázku. Voľba správnych šošoviek môže byť zdĺhavá a najlepšie je, zveriť sa do starostlivosti odborníka. My Vám, bohužiaľ, takto na diaľku nie sme schopný povedať či tento typ šošoviek pre Vás bude vhodnejší. V hre je príliš mnoho faktorov. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám krásny deň.

Mikulaš Jaroši

Nehnevajte sa ale to nie je uspokojiva otazka .Je mi jasne že sa musite nejako vyhoviriť ale zdvihnuť tovar o desať percent je dosť.Kupujem u Vas už nejaky čas a pravidelne.Nerad by som menil dodavatela.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Mikuláš, ďakujeme za komentár. Znovu sme si prešli históriu Vašich nákupov a cena šošoviek je stále rovnaká od mája 2018. Od tej doby ste skutočne 2x nakúpil 90 ks šošoviek so zľavou 10%, ktorá sa však vzťahovala na všetky jednodenné kontaktné šošovky v našom obchode (september 2018 a september 2019 ). Všetko si môžete overiť na svojom zákazníckom účte v prehľade objednávok. Pekný deň.

Mikulas Jaroši

Smiem sa opytat's akeho dovodu ste dvihali ceny? Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Mikuláš, ďakujeme Vám za otázku. Ceny sú pri týchto šošovkách už 2 roky stále rovnaké. Váš predchádzajúci nákup šošoviek bol lacnejší, pretože sme mali v obchode zľavu, ktorá sa premietla do Vášho nákupu. Pekný deň.