Dailies AquaComfort Plus Toric (90 šošoviek)

59.79 €
99% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Dovoľujeme si vás upozorniť na nedostupnosť niektorých dioptrických kombinácií Dailies AquaComfort plus Toric pri balení 5, 30 a 90 šošoviek z dôvodu obmedzenej výroby. Ďakujeme za pochopenie. Pre overenie dostupnosti zadajte svoje parametre.
Kedy odošleme? štvrtok 18.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
59.79 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES AquaComfort Plus Toric sú kontaktné šošovky spoločnosti Alcon, určené na korekciu astigmatizmu. Užívateľom ponúka trojnásobnú hydratáciu, rovnomerne ostrý a jasný pohľad a osviežujúce pohodlie po celý deň.

DAILIES AquaComfort Plus Toric ponúkame tiež v balení po 30-tich kusoch.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok - hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiálu šošovky, ktorý sa postupne uvoľnuje po celý deň s každým žmurknutím. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Toric (90 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.80
Priemer (DIA): 14.40
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (90 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 72.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Miško

Zdravím, svoje prvé šošovky som objednal 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, mám suché oči aj dosť citlivé, avšak po niekoľkých dňoch som si aj zvykol. Šošovky nosím len mimo práce, keďže tam máme prievan a prach. Myslíte si, že tieto budú ešte vhodnejšia voľba_? Prípadne, ak poradíte nejaké iné. Vďaka, pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miška, ďakujeme Vám za otázku. Voľba správnych šošoviek môže byť zdĺhavá a najlepšie je, zveriť sa do starostlivosti odborníka. My Vám, bohužiaľ, takto na diaľku nie sme schopný povedať či tento typ šošoviek pre Vás bude vhodnejší. V hre je príliš mnoho faktorov. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám krásny deň.

Mikulaš Jaroši

Nehnevajte sa ale to nie je uspokojiva otazka .Je mi jasne že sa musite nejako vyhoviriť ale zdvihnuť tovar o desať percent je dosť.Kupujem u Vas už nejaky čas a pravidelne.Nerad by som menil dodavatela.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Mikuláš, ďakujeme za komentár. Znovu sme si prešli históriu Vašich nákupov a cena šošoviek je stále rovnaká od mája 2018. Od tej doby ste skutočne 2x nakúpil 90 ks šošoviek so zľavou 10%, ktorá sa však vzťahovala na všetky jednodenné kontaktné šošovky v našom obchode (september 2018 a september 2019 ). Všetko si môžete overiť na svojom zákazníckom účte v prehľade objednávok. Pekný deň.

Mikulas Jaroši

Smiem sa opytat's akeho dovodu ste dvihali ceny? Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Mikuláš, ďakujeme Vám za otázku. Ceny sú pri týchto šošovkách už 2 roky stále rovnaké. Váš predchádzajúci nákup šošoviek bol lacnejší, pretože sme mali v obchode zľavu, ktorá sa premietla do Vášho nákupu. Pekný deň.