Dailies AquaComfort Plus Toric (30 šošoviek)

22.49 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

1 ks Stock day info: To one week

cleaner
blank
Dailies AquaComfort Plus Toric (30 šošoviek) - Alcon (Ciba Vision)
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 156 x

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES AquaComfort Plus Toric sú kontaktné šošovky spoločnosti Alcon (predtým Ciba Vision), určené na korekciu astigmatizmu. Užívateľom ponúka trojnásobnú hydratáciu, rovnomerne ostrý a jasný pohľad a osviežujúce pohodlie po celý deň.

DAILIES AquaComfort Plus Toric ponúkame tiež v balení po 90-tich kusoch.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC (Hydroxypropyl metylcelulóza), ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok – hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiálu šošovky, ktorý sa postupne uvoľnuje po celý deň s každým žmurknutím. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Vlastnosti

Dioptrie: -8.00 do +4.00, cyl.-0.75,-1.25,-1.75
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 69%
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Priemer (DIA): 14.4
UV filter: Nie
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.8

Komentáre

Pridať komentár

Vladimíra

Dobrý deň. Chcem si objednať jednodňové torické šošovky, ale taká os vo výbere nie je. Môžete mi prosím poradiť? Moje hodnoty -3,00, -0,75, 40´. Ďakujem veľmi pekne.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Chválíme Vám výběr jednodenních čoček. Bohužel u jednodenních torických čoček není tak široký výběr parametrů. Budete tedy muset udělat kompromis a zvolit osu 20°. Naměřené parametry je v těchto případech vždy lepší podhodnotit. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť kontaktné šošovky (prvý krát). Na kontrole u lekára mi zmerali dioptrie: ľavé oko -3,25 cylinder -1,0 os 180° pravé oko -3,0 cylinder -1,25 os 0° Plánovala som si prvé kontaktné šošovky zakúpiť u lekára, ale bolo mi povedané že tórické šošovky neponúka a mám si ich zakúpiť inde. Pokúšala som sa nájsť takúto kombináciu cylindrov a ôs, žiaľ nenašla som. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť aké hodnoty mám zvoliť?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaše hodnoty pre pravé oko sú: dioptria –3,25; cylinder: –0,75 a os 180°. Hodnoty pre ľavé oko sú: dioptria –3,0; cylinder –1,25 a os 180°. Prajeme vám príjemné nosenie.