Dailies AquaComfort Plus Toric (30 šošoviek)

23.99 €
98% odporúčaní
Skladom
Dovoľujeme si vás upozorniť na nedostupnosť niektorých dioptrických kombinácií Dailies AquaComfort plus Toric pri balení 5, 30 a 90 šošoviek z dôvodu obmedzenej výroby. Ďakujeme za pochopenie. Pre overenie dostupnosti zadajte svoje parametre.
Kedy odošleme? streda 24.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
23.99 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

DAILIES AquaComfort Plus Toric sú kontaktné šošovky spoločnosti Alcon, určené na korekciu astigmatizmu. Užívateľom ponúka trojnásobnú hydratáciu, rovnomerne ostrý a jasný pohľad a osviežujúce pohodlie po celý deň.

DAILIES AquaComfort Plus Toric ponúkame tiež v balení po 90-tich kusoch.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok - hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiálu šošovky, ktorý sa postupne uvoľnuje po celý deň s každým žmurknutím. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Toric (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.80
Priemer (DIA): 14.40
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (30 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 27.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (13)

Máte nejaké otázky?
Lucia

Dobry den. chcela by som sa spytat ake parametre šošoviek by boli vhodné pri týchto hodnotách: Pravé oko: -1.5, cyl:-1.0, osa 180, ľavé oko: -1.5, cyl:-1,25, osa 180. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup šošoviek budete potrebovať pre pravé oko šošovky s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -0,75 a osou 180°. Pre ľavé oko potom budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -1,25 a osou 180°. Správne by ste však mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované a vyskúšané. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup šošoviek bez odbornej aplikácie mohol stať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Rado

Dobry den, prosim o odporucenie sosoviek.PO -2,5,cyl -1,25, osa 170/LO -2,cyl -1, osa 20, dakujem pekne

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Rado, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup kontaktných šošoviek je nutné okuliarové hodnoty prepočítať. Vo Vašom prípadě, ale nové hodnoty vychádzajú takmer rovnako. Pretože trpíte astigmatizmom, budete potrebovať tórické (astigmatické) šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie -2,5, cylindra -1,25 a osou 170°. Pre ľavé oko bude hodnota dioptrie -2,0, cylindra -0,75 a osi 20°. Pokiaľ s kontaktnými šošovkami začínate, sú denné šošovky, napr. tieto, vhodnejšie. O denné šošovky sa nie je potrebné starať, ráno si aplikujete perfektne čistú šošovku, večer ju vyjmete a vyhodíte. Pokiaľ by ste náhodou šošovku kvôli začiatočníckej neskúsenosti poškodil, finančná strata nebude tak vysoká. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Prajeme Vám krásny deň.

Martin

Pokiaľ mám cylinder lave oko 1,00 170 stupňov a prave oko 2,00 180 stupňov Dioptrie (sféra) 0 Na výber sú hodnoty 0,75 1,75 2,25 Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Martin, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ ste pri cylindrickej hodnote neuviedli zamienko (+, - alebo =), nemôžeme Vám teda s istotou poradiť. Radi by sme Vás požiadali o kompletný okuliarový zápis (dioptrie, cylinder, os), aby sme Vám mohli odporučiť dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek. Prajeme Vám zatiaľ pekný deň.

Pavol

Dobry den, chcel by som sa opytat ake parametre zvolit pre sosovky, ak mi optitmetrista nameral udaje: PO -2.25, cylinder -0.75, os 165 a LO -1.75, cylinder -1.0, os 45. Nenasiel som este sosovky ktore by boli vyrabane v stupnoch po 5, tak som skusal zaokruhlitt 170, resp. 50. Takisto ani cylinder -1.0 som nikde nenasiel, tak som skusil -0.75. Da sa to prilezitostne, ale nie je to ono. Viete mi poradit nieco lepsie? Dakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Pavol, ďakujeme Vám za za otázku. Tórické šošovky, ktoré korigujú astigmatizmus sa vyrábajú v obmedzenom rozsahu, pretože inak by bolo kombinácii neuveritelne veľa. Hodnoty osí sa zaokrúhľujú na celé desiatky a zvyšok parametrov je nutné prepočítať tak, aby odpovedali nameraným dioptriám. Vy, budete pre pravé oko potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,25, cylindra -0,75 a osou 170° a ku korekcii ľavého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindra -0,75 a osou 50°. Zhodou okolností sú Vaše úpravy parametrov správne. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Vladimír Vaník

Dobrý deň, potreboval by som poradiť s výberom jednodenných torických šošoviek. Momentálne používam mesačné PROCLEAR TORIC od CooperVision so zakrivením 8.80 a priemerom 14.40. Po prehľadaní vášho e-shopu som našiel iba Dailies AquaComfort Plus Toric, ktoré majú tieto parametre rovnaké. Jediným rozdielom je materiál šošoviek (Nelfilcon A vs Omafilcon B). Chcel by som sa spýtať, aký je rozdiel medzi týmito šošovkami a materiálmi, a či by tieto jednodenné šošovky boli adekvátnou náhradou ku mojím aktuálne-používaným mesačným šošovkám? Mojou ďalšou otázkou je (keďže mám na každom oku rôzne dioptrie aj os, PO: -6, cyl:-0,75, os:170°, LO: -5,5, cyl:-0,75, os:30°), či by bolo možné zakúpiť aj menšie (skúšobné) balenie týchto šošoviek (napr 2-3ks), aby som nemusel kupovať veľké 30ks balenie? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Vladimír, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky Proclear Toric so zakrivením 8,80 mm je možné kúpiť len v balení so 6 šošovkami a toto balenie v ponuke máme. Ak však máte záujem o jednodenné tórické kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric, potom sa skutečne zhodujú vo všetkých kľúčových parametrech so šošovkami Proclear Toric. Rozdiel je len v materiáli. Obe značky sú vyrobené z hydrogéloveho materiálu, ale líšia sa v type použitého materiálu. Tým pádom by tieto kontaktné šošovky mohli byť vhodnou alternatívou. Bohužiaľ nám skúšobné kontaktné šošovky výrobcovia neposkytujú. Túto výsadu umožňujú len kamenným optikám. Ak máte obavy z nákupu, odporúčame Vám obrátiť sa na kamennú optiku, kde poskytujú službu zameranú na aplikáciu a re-aplikáciu kontaktných šošoviek. Služba býva spoplatnená, ale očný špecialista Vám umožní kontaktné šošovkyky vyskúšať. Potom nebudete musieť mať z nákupu na internete obavy. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.
Ráchel Izrael

Dobrý deň. Poprosila by som Vás o radu. U lekára mi zmerali: PO: cyl: +3,50; axis: 85 LO: cyl: +2,75 axis 95. Do teraz som použila AIR OPTIX mesačné šošovky for astigmatism v: PO: PWR: +2,25; cyl: -2,25; axis: 180; bc: 8,7; dia: 14,5. LO: PWR: +2,25; cyl: -2,25; axis: 170; bc: 8,7; dia: 14,5. Ale cítila som že sú trošku slabšie než moje okuliare. Chcela by som vedieť či u Vás máte lepšie šošovky (presnejšie?) pre moje oči? Ďakujem pekne za odpoveď :)

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujem za Vašu otázku. U nameraných parametrov neuvádzate sférickú dioptriu, takže predpokladáme, že vám bola nameraná 0,00. Po prepočte by sme Vám teda odporučili pre pravé oko dioptriu +3,75, cylinder -3,75 a os 180 ° a pre ľavé oko dioptriu +2,75 cylinder, -2,75 a os 180 °. Ide o vyššie hodnoty cylindra, ktoré sú dostupné napríklad pri šošovkách Proclear Toric XR. Určite by sme Vám odporučili navštíviť kontaktológa, ktorý s Vami výber šošoviek osobne prekonzultuje, umožní Vám šošovky vyskúšať a prípadne bude môcť urobiť individuálne úpravy v parametroch. Tabuľkové prepočty, ktoré sme tu uviedli pre Vás my, nemusia byť 100% vyhovujúce. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Katarína Kallová

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť so správnym výberom šošoviek. Chcem prejsť na jednodňové a naviac mi lekárka zmenila cylinder. Dioptrie, cylinder, os: PO: -1,5, -1,5, 5 stupňov, LO: -1,5, -1,5, 5 stupňov. Obe oči rovnako. Výber dioptrie nie je problém, cylinder môžem namiesto -1,5 objednať -1,25? A os 5 stupňov mám objednať najbližšie 10 alebo 180 alebo bez osi? Ďakujem pekne za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Vyhľadali sme si, aké kontaktné šošovky ste od nás predtým odoberala. Ak sme hľadali dobre, boli to šošovky Acuvue Oasys a teraz Proclear Compatibles Sphere. Nové šošovky budete potrebovať tórické. Parametre by sme Vám odporučili: dioptria -1,50, cylinder -1,25 a pri osi je to trochu oriešok, pretože rozhodujúca bude kvalita videnia pri vyskúšaní šošoviek. Teoreticky by to mala byť os 10° alebo 180°. Teoretické by bolo aj odporúčanie konkrétnych šošoviek. Môžu to byť buď šošovky hydrogélové - Biotrue ONEday for Astigmatism alebo Dailies AquaComfort Plus Toric. Zo šošoviek silikón-hydrogélových by to mohli byť napríklad šošovky Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism alebo Clariti 1 day Toric. Možností je pomerne dosť. U niektorých šošoviek sú obmedzené kombinácie parametrov a preto by boli potrebné ďalšie zmeny parametrov. Ďalším faktorom je priemer a zakrivenie šošoviek. Aj tieto parametre hrajú svoju rolu. Ideálne by bolo, keby ste navštívila očného špecialistu, ktorý sa priamo zaoberá aplikáciou kontaktných šošoviek. Odporučil by Vám vhodný typ, ktorý by ste mohli rovno vyskúšať a mala by ste istotu, že sú to tie pravé šošovky pre Vás. Potom by ste sa nemusela obávať, že šošovky, ktoré kúpite online, Vám nebudú 100% vyhovovať. Snáď sme Vám aspoň trochu pomohli. Keď sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Slecna

Dobrý deň, Mám veľmi vysoké dioptrie - nieco okolo -13.00 (alebo by som mala hovorit nizke?) a mala by som používať tórické šošovky. Lenže v takej vysokej hodnote ich tu nikde nevidím. A vlastne ani na žiadnych internetových obchodoch. Tak sa chcem opýtať, či je viac podstatné mať silou-nocku torické, alebo radšej s dobrou dioptriou bez korekcie? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Je nám ľúto, ale torické šošovky s takou dioptriou žiaľ v ponuke nemáme. V závislosti od hodnoty cylindra by kontaktológ možno bol schopný urobiť pre parametre nejakú úpravu. Určite osobne navštívte odborníka a nechajte si poradiť. Možno pre Vás nájde nejaké individuálne riešenie. Ak sa budete chcieť opýtať na niečo iné, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Andrej

Dobry den...Pouzivam tuto znacku sosoviek Dailies Aqua Comfort Plus ..Chcel by som Vas poprosit o pomoc pri urceni spravnej sosovky na prave oko...Uz som Vam raz pisal a poradili ste mi na lave oko sosovku s rovnakymi hodnotami ako mam aj v okuliaroch sklicko. sedi mi dobre a videnie je super...len to prave oko nie je uplne dobre videnie a naposledy ked som bol u ocnej lekarky tak mi podla tabuliek urcila ake sosovky si mam vypytat na skusku...urobil som tak ale aj tak to nie je dobre...Lave oko mam dioptriu: -1.50 cylinder: -1.25 os: 70 ...Presne take iste hodnoty ste mi odporucili toricke sosovky -1.50 -1.25 70 a sedia super...len to prave oko mam dioptriu: -2.75 cylinder: -0.5 os: 105 ...Vy ste mi odporucili nech si necham klasicku sosovku s dioptriou: -3.00 ...nie je moc dobra tak som od ocnej dostal na papier hodnoty ktore si mam vyskusat...bol som v optike objednali mi ich no po vyskusani to nie je vobec dobre tak ako mi slubovala...dala mi hodnoty aj na lave oko aj ked som moc nedufal ze to moze byt lepsie kedze na lave vidim dobre...urcila mi tieto hodnoty Lave oko: -1.75 -0.75 70 a Prave oko: -2.75 -0.75 110 ...samozrejme lava je horsia ako tu co nosim a prava je asi to iste ako nosim tu -3.00...prosim o radu ake hodnoty si mam vypytat ked tam najblizsie pojdem aby mi ich objednala na skusku a boli naozaj dobre...vopred dakujem za odpoved...pouzivam ich na sport len ako jednodnove a bol by som velmi rad keby sa mi to uz konecne podari rozlusknut v najblizsej dobe a nemusel znova objednat len tu klasicku nedobru -3.00...Dakujem vopred za pomoc

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Je nám veľmi ľúto, že máte také problémy s hľadaním vhodných parametrov. Bohužiaľ ale nevieme, ako Vám viac poradiť. Aj my sa riadime podľa všeobecných prepočtu, vzorčekov a tabuliek. Tórické šošovky sa vyrábajú s najnižším cylindrom -0,75 tu už teda nie je ako upravovať. Navýšenie hodnôt sa navyše príliš neodporúča. U ľavého oka zostaňte u parametrov, ktoré Vám vyhovovali - dioptria -1,50 cylinder -1,25 a os 70 °. Pre pravé oko ale skutočne nevieme, čo lepšieho odporučiť. Zvážte návštevu iného odborníka, ktorý by mohol váš problém vyriešiť. Ďakujeme za pochopenie a snáď čoskoro nájdete presne také šošovky, ktoré potrebujete. Keby sme Vám ale mohli pomôcť s čímkoľvek ďalším, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Lucia Droppová

Dobrý deň.Poprosila by som Vás o radu.Chcem objednať pre dcéru kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric.Bežne použiva Šošovky dvojtýždenné Avaira Toric .Jej parametre sú -3,5/cyl.:-0,75 a os 050 a tu poprosím o radu:akú os zvoliť(kedže tieto denné šošovky 050 nemajú).Dať nižšiu 020 alebo vyššiu 070?Vopred ĎAKUJEM.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za Váš dotaz. Úprava osi je veľmi individuálna záležitosť. Ideálne je šošovky pred nákupom vyskúšať. Teoreticky by mohla byť vhodnejšia os 70 °, pretože ide o menšiu odchylku. V praxi to ale nemusí byť pravda. Iné teórie hovoria, že je lepšie voliť nižšie hodnoty... Poradili by sme Vám radi, ale nie je to pre nás bohužiaľ možné. Toto je otázka na kontaktológa, ktorý má možnosť oči vyšetriť a poskytnúť skušobné kontaktné šošovky. Vďaka za pochopenie a ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek iné, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Soňa Ferková

Odporucanie ocneho lekara: -2,25 -2,00 ax 113 a -2,25 -2,25 ax 77. Ale take vysoke cylindre u Vas v eshope nevidim. Prosim o radu. Dakujem.

Zákaznícky servis - Markéta
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Z Vašeho zápisu není zcela jasné, která uvedená hodnota platí pro cylindry. Většinou jsou parametry uváděny v pořadí dioptrie, cylindr, osa. Pokud tomu tak je i v tomto případě, budete u kontaktních čoček potřebovat pro jedno oko dioptrie -2,25 cyl -1,75 a osu 110°. Pro druhé oko dioptrii -2,25 cyl -2,25 a osu 80°. Bohužel neuvádíte průměr a zakřivení kontaktních čoček. Je nutné vybírat si čočky i podle těchto hodnot. U jednodenních torických čoček bohužel není tak velký výběr parametrů, jako u čoček vícedenních. Cylindr -2,25 i -1,75 najdete například u čtrnáctidenních čoček TopVue Premium for Astigmatism a Avaira Toric. Jestli budete chtít doplnit parametry, nebo se zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme krásný den.
Vladimíra

Dobrý deň. Chcem si objednať jednodňové torické šošovky, ale taká os vo výbere nie je. Môžete mi prosím poradiť? Moje hodnoty -3,00, -0,75, 40´. Ďakujem veľmi pekne.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Chválíme Vám výběr jednodenních čoček. Bohužel u jednodenních torických čoček není tak široký výběr parametrů. Budete tedy muset udělat kompromis a zvolit osu 20°. Naměřené parametry je v těchto případech vždy lepší podhodnotit. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť kontaktné šošovky (prvý krát). Na kontrole u lekára mi zmerali dioptrie: ľavé oko -3,25 cylinder -1,0 os 180° pravé oko -3,0 cylinder -1,25 os 0° Plánovala som si prvé kontaktné šošovky zakúpiť u lekára, ale bolo mi povedané že tórické šošovky neponúka a mám si ich zakúpiť inde. Pokúšala som sa nájsť takúto kombináciu cylindrov a ôs, žiaľ nenašla som. Vedeli by ste mi, prosím, poradiť aké hodnoty mám zvoliť?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaše hodnoty pre pravé oko sú: dioptria -3,25; cylinder: -0,75 a os 180°. Hodnoty pre ľavé oko sú: dioptria -3,0; cylinder -1,25 a os 180°. Prajeme vám príjemné nosenie.