Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 šošoviek)

25.69 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 7.12. Vyberte si parametre
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
25.69 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Multifocal

DAILIES AquaComfort Plus Multifocal sú jednodenné multifokálne kontaktné šošovky od výrobcu Alcon, ktoré sú určené na korekciu presbyopie (vetchozrakosti). Tá postihuje takmer každého človeka okolo štyridsiateho roku života.

Precision Profile dizajn

Technológia Precision Profile dizajn funguje na princípe plynulého prechodu medzi sústrednými optickými zónami. Centrálna časť šošovky je určená pre pohľad na blízko a plynulo prechádza k okrajom šošovky, ktoré sú určené naopak pre jasné videnie na väčšie vzdialenosti. Ľudské oko má prirodzenú schopnosť využiť práve tú zónu šošovky, ktorú v daný okamih potrebuje. Táto technológia tiež zlepšuje kvalitu obrazu a udržiava stabilnú polohu šošovky na oku.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvou zvlhčujúcou zložkou je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v blistri. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky na oko. Druhú zložku potom predstavuje systém dvoch látok - zvlhčujúceho PVA ( polyvinylalkohol ) a hydrofilného PEG ( Polyetylénglykol ). PVA je obsiahnutý priamo v materiáli šošovky a uvoľňuje sa na jej povrch pri každom žmurknutí. Každý človek žmurkne v priemere 11 000-krát denne!

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus Multifocal (30 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Priemer (DIA): 14.00
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: HI (MAX ADD +2.50), LO (MAX ADD +1.25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (5)

Daniel

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať že aké silné šošovky potrebujem ak nosím okuliare do diaľky s dioptriou na pravé oko - 2,45 a ľavé oko - 3,25. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Daniel, ďakujeme Vám za otázku. Máte krátkozrakosť (myopiu). Vašu otázku uvádzate pri multifokálnych šošovkách, ktoré sú však určené na korekciu vetchozrakosti (presbyopie). Ak máte záujem o šošovky tohto druhu, budete potrebovať sférický variant - Dailies AquaComfort Plus. Pri korekcii kontaktnými šošovkami je nutná úprava dioptrií až od hodnoty -3,50 a viac. Pretože sú Vaše dioptrické hodnoty nižšie, môžete ich zadať tak, ako sú. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Daniel

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať, že akú dioptriou potrebujem na šošovky ak mám ľavé oko 3,25 a práve oko 2,45. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Daniel, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis. Napíšte nám, prosím, zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Darina

Dobrý deň, prosím o radu s výberom multifokálnych šošoviek. Používam jednodenné šošovky s hodnotou -1,75. K tomu potrebujem na čítanie okuliare +1. Boli by pre mňa vhodné multikokálne šošovky -1,75 add low? Zostalo by mi videnie do diaľky nezmené? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Darina, ďakujeme za otázku. Áno, tieto dioptrické hodnoty sú správne. Ak budete mať dobré parametre a šošovky Vám dobre sadnú a súčasne budete mať materiál, ktorý Vašim očiam vyhovuje, potom by malo byť videnie na všetky vzdialenosti čisté a jasné. V každom prípade je dobré zmenu šošoviek vždy absolvovať pod dohľadom očného špecialistu, ktorý by s Vami mal šošovky skúšať, kým nenájdete tie pravé. Následné nákupy potom môžete robiť na internete bez obáv zo straty investície. Pekný deň.

Adriana Steinerová

Dobrý den, chcem sa spytat, ci tento typ sosoviek je mozne zakupit aj v mensom mnozstve, na skusku...U ocnej lekarky som skusala Dailys total 1 a nevyhovovali mi, ine na skusku neobjednava...

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Radi by sme Vám vyšli v ústrety, ale menšie balenie bohužiaľ nemáme k dispozícii. Ako eshop nemôžeme poskytovať skúšobné kontaktné šošovky, ale iba oficiálne dodávané balenie. Vďaka za pochopenie a prajeme pekný deň.

Mikulas Jaroši

Zdravim chcem sa opytat.Lave oko je dominantne +1,0 .Prave je nedominantne P+0,75.AD+2,0 stredna

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za dotaz. Nie všetky kontaktné šošovky rozlišujú dominanciu oka. Tieto Dailies AquaComfort Plus Multifocal tento parameter nerozlišujú. Môžete si teda zvoliť iba dioptrie a adíciu MED (do +2,00). V prípade, že sa budete chcieť opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.