Dailies AquaComfort Plus (90 šošoviek)

41.89 €
99% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
41.89 €

Dailies AquaComfort Plus

Dailies AquaComfort Plus ponúkame tiež v balení po 30 kusoch.

Nové Dailies s novými parametrami

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus sú jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon. Oproti svojmu predchodcovi, tradičným jednodenným šošovkám Focus Dailies All Day Comfort, sa líšia vyššou úrovňou zvlhčenia, čo robí ich užívanie znateľne príjemnejším. Alcon sa tiež rozhodla opustiť zabehaný priemer 13.8 (DIA), ktorý nevyhovoval veľkému percentu užívateľov. Došlo tiež k menej dôležitej zmene zakrivenie z 8.6 na 8.7 (BC).

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC , ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok - hydrofilného PEG (Polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (Polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiáli šošovky, ktorý sa po celý deň s každým žmurknutím uvoľňuje. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Prechod z Focus Dailies All Day na kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus je podľa vyjadrenia výrobcu Alcon úspešný v 95% pokusov a je možné ho realizovať bez návštevy kontaktológa.

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus (90 šošoviek)

Výrobcovia: Alcon
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Priemer (DIA): 14.00
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Obsah vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrie: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Elite+ (90 šošoviek)

  • UV filter
  • komfortné a zdravé nosenie
  • intenzívna lubrikácia šošovky
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 39.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Michala

Dobrý deň, už som vyskúšala viac druhov kontaktných šošoviek, ale toto bolo ,zatiaľ, najväčšie sklamanie a hlavne trápenie...sú z príliš tenkého a trhavého materiálu. Väčšinu z nich vyberiem z obalu už roztrhanú, v tom lepšom prípade. Už sa mi niekoľkokrát stalo, že sa mi potrhala na niekoľko častí priamo v oku, čo spôsobuje veľkú bolesť a trápenie s vyťahovaním malých častí z oka. Tento produkt absolútne neodporúčam. Nazvala by som ho priam nebezpečným pre oko.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Michala, je nám veľmi ľúto, že Vám tieto kontaktné šošovky nevyhovujú. Šošovky môžete reklamovať vždy. Šošovky, ktoré vykazujú nedostatky uložte do púzdra alebo malej fľaštičky a zalejte ich roztokom tak, aby nevyschli. Takto pripravené šošovky spoločne so zvyškom balenia, faktúrou a spievodným listom nám odošlite späť. Ak potrebujete vedieť viac informácíí, kontaktujte, prosím, naše zákaznické oddelenie. Pekný deň.