Crullé Smart Glasses CR09S

Ženy

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
150 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
148 mm
49 mm 62 mm
Skladom
Kedy odošleme: štvrtok 23.5.
Cena
151.90 € 75.95 € Zľava -50%
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní: 151.90 €

Značkové okuliare Crullé

Zo značky Crullé priamo vyviera mladosť a veľmi dobre sa jej darí reagovať na aktuálne módne trendy. Okuliare Crullé sa vám budú ľahko kombinovať ku všetkým štýlom a okrem moderných tvarov a farieb vás iste tiež osloví veľmi prívetivá cena týchto zaujímavých kúskov.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička. Farba okuliarov je lesklá. Ako si uľahčiť život ešte viac? Odpoveď je Smart glasses. Okuliare disponujú bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5,0, led light, dotykovou zónou, slúchadlami, mikrofónom a magnetickým nabíjacím portom. Okuliare majú intuitívnu navigáciu jedným dotykom, a tak s nimi môžete veľmi ľahko prijímať telefonáty alebo počúvať obľúbenou hudbu. Užívajte si modernú technológiu na každom kroku. S okuliarmi Smart glasses je to tak jednoduché!