CRAZY LENS - Red Wedding - nedioptrické jednodenné (2 šošovky)

7.59 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Pondelok 19.4. Pondelok 19.4. Vyberte si parametre
  Zásielkovna.sk
  Osobný odber 1118× od 0.70 €
  Slovenská Pošta
  Slovenská pošta od 2.49 €
  Remax / GLS
  Najvýhodnejšie doručenie od 1.99 €
  7.59 €

  Popis šošoviek CRAZY LENS – Red Wedding

  Biela šošovka, ktorá má po obvode drobné červené nepravidelné škvrnky. Pokiaľ budete chcieť kostým v štýle krvavej svatby, tak bude tento motív perfektný. Šošovka dokonale doplní aj kostým zombie, hororových figúr alebo obľúbený kostým La Calavera Catrina alias vyzdobené a pomaľované lebky, ktoré sa stali neodmysliteľnou současťou día de los muertos (deň mŕtvych, čo sú v podstate mexické dušičky).

  Jednodenné farebné šošovky – pohodlná varianta nosenia

  Jednodenné farebné šošovky sú určené ku každodennému alebo občasnému noseniu. Jednorazové šošovky predstavujú najzdravšiu a najpohodlnejšiu variantu nosenia, pretože nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Použité šošovky večer vyhodíte a na druhý deň si nasadíte nový pár. Farebné šošovky s každodennou výmenou sú skvelou voľbou pre začiatočníkov, nositeľov s citlivými očami a pre všetkých, ktorí si chcú novú farbu očí užívať len čas od času..

  Jednodenné farebné šošovky si nikdy nenechávajte nasadené počas spánku a neprekračujte odporúčanú dobu výmeny páru šošoviek.

  Farebné šošovky CRAZY LENS

  CRAZY LENS sú jednodenné farebné crazy šošovky, ktoré vás pobavia. Bláznivé a výrazné farby a motívy skvele doplnia vaše kostýmy, pomôžu vám upútať pozornosť a do očí vám vtisnú úplne nový výraz.
  Chystáte sa na párty v kostýmoch alebo maškarný ples? Máte radi cosplay premeny? Natáčate YouTube videá so zaujímavým líčením? Potom sa bez šošoviek CRAZY LENS nezaobídete. Farebné šošovky CRAZY LENS sú vhodné aj pre tmavé oči. Kvalitne kryjú prirodzenú farbu očí, takže výsledný efekt je veľmi presvedčivý a váš prevlek získa len tie najlepšie recenzie!
  Jednorazové farebné šošovky CRAZY LENS sú vyrobené z hydrogélového materiálu Polyhema, ktorý je veľmi odolný proti zachytávaniu usadenín. 43 % šošovky tvorí voda, ktorá sa postará o príjemne vlhký, prispôsobivý a poddajný materiál.
  Šošovky CRAZY LENS majú zavedený UV filter, ktorý podporuje ochranu oka pred UVA a UVB lúčmi.

  Vlastnosti
  Farba: Viacfarebné, Červená, Špeciálna
  Výrobcovia: Gelflex
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.20
  Veľkosť balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Ako často meniť?: 1 deň
  Expirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 13,36 Dk/t
  Obsah vody: 43%
  Názov produktu: CRAZY LENS
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  Materiál: Polyhema
  UV filter: Áno

  Komentáre

  Comments: Do you have any questions?