ColourVue One Day TruBlends Rainbow 2 - nedioptrické (10 šošoviek)

11.49 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Piatok 23.4. Piatok 23.4. Vyberte si parametre
  POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
  11.49 €
  Tiež sa vám môže páčiť

  Jednodenné farebné šošovky – pohodlná varianta nosenia

  Jednodenné farebné šošovky sú určené ku každodennému alebo občasnému noseniu. Jednorazové šošovky predstavujú najzdravšiu a najpohodlnejšiu variantu nosenia, pretože nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Použité šošovky večer vyhodíte a na druhý deň si nasadíte nový pár. Farebné šošovky s každodennou výmenou sú skvelou voľbou pre začiatočníkov, nositeľov s citlivými očami a pre všetkých, ktorí si chcú novú farbu očí užívať len čas od času..

  Jednodenné farebné šošovky si nikdy nenechávajte nasadené počas spánku a neprekračujte odporúčanú dobu výmeny páru šošoviek.

  Farebné kontaktné šošovky ColourVue One Day Trublends

  ColourVue One Day Trublends sú jednorazové farebné krycie kontaktné šošovky. Výrobca Maxvue Vision sa špecializuje na výrobu farebných šošoviek, takže si môžete byť istí kvalitou aj spoľahlivým krycím efektom šošoviek.
  Jednodenné šošovky ColourVue One Day Trublends majú tmavý okrajový prstenec, ktorý opticky zväčšuje oči. Zornička je lemovaná hnedým prstencom, ktorý dodáva pohľadu iskru.
  Materiál šošoviek je z 55% tvorený vodou a šošovky majú ochranný UV filter.
  Farebné šošovky ColourVue One Day Trublends sú perfektnou voľbou ako pre každodenné nosenie, tak pre výnimočné príležitosti.

  Vlastnosti
  Farba: Modrá, Zelená, Fialová, Žltá
  Výrobcovia: Maxvue Vision
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.20
  Veľkosť balenia: 10 šošoviek
  Dioptrie: 0
  Ako často meniť?: 1 deň
  Expirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 32 Dk/t
  Obsah vody: 55%
  Názov produktu: ColourVue One Day TruBlends
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  UV filter: Nie

  Komentáre (1)

  Comments: Do you have any questions?

  Modre

  Maros

  Modre mate

  Odpoveď

  Zákaznícky servis

  Dobrý deň, Maroš, ďakujeme za otázku. Kontaktné šošovky ColourVue One Day TruBlends Rainbow 2, pri ktorých je Vaša otázka obsahujú 5 párov farieb a medzi nimi je aj jeden modrý. Tieto kontaktné šošovky iba s jednou farbou, bohužiaľ, nie sú. Pokiaľ máte záujem len o modré kontaktné šošovky môžeme Vám ponúknuť TopVue Color - Sapphire Blue. Pri týchto kontaktných šošovkách navyše funguje služba Garancia vrátenia peňazí, takže ak by Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete túto službu využiť a neprídete o vloženú investíciu. Pekný deň.