ColourVUE - Fusion (2 šošovky)

12.49 €

Skladom > 100 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

blank
ColourVUE - Fusion (2 šošovky) - Maxvue Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 135 x

Nová technológia, nový efekt

Spoločnosť Maxvue Vision vyvinula novú technológiu farbenia kontaktných šošoviek. Oproti tradičnému celoplošnému farbenie aj technológiám dvoch a troch tónov prináša nový výrobok Fusion v jednej šošovke odvážny mix farieb. Výsledkom je vytvorenie veľmi zaujímavých farebných tieňov a prechodov.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek je určený na každodenné aj občasnému nosenie. Pred spaním je potrebné šošovky vybrať, očistiť a uložiť do puzdra. Na čistenie a dezinfekciu je možné použiť akúkoľvek značku roztoku okrem roztokov na peroxidové báze. Šošovky už nie je možné používať po 90 dňoch od prvého použitia.

U kontaktných šošoviek sa nerozlišuje medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou. Všetky sú rovnaké, je teda možné použiť ich ľubovoľne pre obe oči.

Vlastnosti

Dioptrie: 0.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
UV filter: Nie
V balení: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Petra

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, na krytie týchto šošoviek ak mam svoju farbu očí tmavo hnedú a skúsila by som šošovky farby žlto modrá. Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. ColourVUE Fusion jsou barevné krycí kontaktní čočky. Mělo by tedy dojít k překrytí Vaší přirozené barvy očí. U barevných čoček ovšem platí, že světlejší barvy duhovky se překrývají snadněji a výsledný efekt je vždy ovlivněn světelnými podmínkami a samozřejmě i přirozenou barvou očí. Na hnědých očích bude světlá barva kontaktní čočky určitě výrazná. Přejeme hezký den.

Veronika

Dobrý deň, podľa komentárov som si nie istá či máte farbu blue/gray, keďže bolo možné ju objednať. Prosím informujte ma o dostupnosti. ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, farbu Blue Gray máme, takže si farebné šošovky môžete bez problémov objednať.

Lucia

Dobrý den, chcem si u vas objednat kricie sosovky v zelenej farbe 1 par, a chcem sa opýtat si je pri nich roztok a puzdro? Dakujem vopred za odpoved :)

Poradňa

Dobrý deň, krycie šošovky sa posielaj bez roztoku. Roztok si môžete vybrať, aký budete chcieť. Na obrázku je vidieť, či roztok je aj s puzdrom.

maja

dobrý deň, chcela by som sa spýtať kedy doplníte farbu blue grey? snažím sa ju už pár dní objednať a nejde to...ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, táto farba nie je v ponuke výrobcu, už nebude.

lenka

nosim sosovky dioptricke s priemerom 14,00 a so zakrivenim 8,8... chcem farbne aleneviem najist s takymto zarivenim... mozem nosit aj so zakrivenim 8,6????? Dakujem

Poradňa

Vždy je najlepšie šošovky vyskúšať. Určite nie je zakrivenie to najpodstatnejšie, aj keď samozrejme sa musí prizerať aj na tento údaj. Je dosť pravdepodobné, že Vám budú vyhovovať aj šošovky so zakrivením 8,6, dôležitá je však celková konštrukcia šošoviek.

Miroslava Ondrušová

Dobrý deň,chcem sa informovať.Pokiaľ si kúpim ozdobné štvrťročné šošovky ColourVUE - Fusion je kním puzdro s tekutinou alebo si musím dokúpiť??????

Poradňa

Dobrý deň, nie je . Puzdro aj roztok sa musia dokúpiť. V mnohých roztokoch je však puzdro pribalené.

Jela Balková

Dobrý deň. Dajú sa tieto šošovky u Vás objednať aj dioptrické? Viem, že sa bežne vyrábajú. Ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, je nám ľúto, no tieto kontaktné šošovky nemáme dioptrické.