ColourVUE - Eyelush - dioptrické (2 šošovky)

12.49 €

Skladom > 200 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 28.9.

cleaner
blank
ColourVUE - Eyelush - dioptrické (2 šošovky) - Maxvue Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 159 x

Kontaktné šošovky ColourVUE – Eyelush – dioptrické

Krásny a netradičný vzhľad Vašich očí

Hydrogélové krycie farebné kontaktné šošovky Eyelush od Maxvue Vision s netradičnou kresbou dodajú očiam nevšedný vzhľad.

Perfektné prekrytie, údržba

Farebné kontaktné šošovky ColourVUE sa môžu pýšiť veľmi dobrou schopnosťou prekryť prirodzenú farbu očí. Každý pár šošoviek je určený k občasnému aj každodennému noseniu. Šošovky je potrebné pred spaním vybrať, vyčistiť a cez noc uchovať v roztoku. Je možné použiť akúkoľvek značku roztoku, okrem tých peroxidových. Šošovky je potrebné vyhodiť po 90tich dňoch od otvorenia balenia.

Farebné kontaktné šošovky ako módny doplnok

Farebné kontaktné šošovky sa v poslednej dobe stali veľmi žiadaným módnym doplnkom. Pokiaľ se Vám podarí zvoliť správnu farbu oblečenia a bižutérie, príjemne Vás prekvapí, ako výrazne Vaše oči vystúpia z celkového obrazu.

Pravé a ľavé oko

Jedným z najčastejších otázok v diskusiách je: „Aký je rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou?“. Odpoveď je jednoduchá. Kontaktné šošovky môžete použiť ľubovoľne pre obe oči, sú úplne rovnaké.

Pozor na očakávania

Je treba dodať, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený aj prirodzenou farbou oka a svetelnými podmienkami, v ktorých ich posudzujeme.

Vlastnosti

Dioptrie: od -8.00 do 0.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Priemer (DIA): 14.5
UV filter: Nie
V balení: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Helena Melicherová

Dobrý deň,tieto šošovky mi vobec nesedia na oku,neprekrývajú dobre a vidím cez ne zahmleno. Kde možem požiadať o reklamaciu?Dakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, je nám velmi líto, že Vám čočky nevyhovují. Reklamovat je samozřejmě můžete, ale skutečnosti, které popisujete, nemusí být způsobeny výrobní vadou, ale špatně zvolenými parametry čoček. Na to se bohužel reklamace nevztahuje. Všechny potřebné pokyny a pravidla pro reklamaci najdete v obchodních podmínkách. Čočky prosím důkladně zabalte a zabezpečte je proti vyschnutí. Čočky budou následně zaslány k odbornému posouzení a poté Vás budeme kontaktovat s vyjádřením. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Eunika Furdova

Dobrý deň, Už druhý krát sa mi stalo,že som sú u vás objednala šošovky, ktoré mi nesedia na oko. Stále je to jedna z paru, ktorá sa mi ťahá po oku a všimla som si že ani odtieň medzi nimi nesedí jedna je svetlejšia od druhej. Som veľmi sklamaná kedže ja som od šošoviek dosť závislá.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, pokiaľ sa vám niečo také stane, neváhajte nám šošovky poslať na reklamáciu a pokiaľ bude uznaná vrátime vám za ne peniaze, ktoré ste zaplatili.

Miroslava Moncmanová

Dobrý den,je možné,že tým,že sú šošovky farebné,mi je dioptria -1,75,ktorú bežne nosím pri nefarebných šošovkách,nedostačujúca??Zdá sa mi,že v nich nevidím až tak dobre.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, v niektorých prípadoch sa stáva, že farby spôsobia mierne zahmlenie videnia, hlavne v prípadoch keď šošovka na oku nesedí na 100%. Mrzí nás, že vám farebná šošovka nevyhovuje.