ColourVUE - Crazy - štvrťročné nedioptrické (2 šošovky)

14.40 €

Skladom 4 ks

attributesPrimary

1 ks Piatok 24. 2.

blank
ColourVUE - Crazy - štvrťročné nedioptrické (2 šošovky) - Maxvue Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 166 x

Kontaktné šošovky Crazy ColourVue

Kvalitné prekrytie

U šošoviek Crazy sa netreba obávať, že by nedošlo k prekrytiu prirodzenej farby dúhovky. Kontaktné šošovky Crazy zvládnu aj veľmi tmavé odtiene dúhovky.

Ako správne užívať šošovky Crazy?

Crazy sú určené k občasnému i každodenné nosenie, nie sú však odporúčané na prespávanie. Na noc (ak zrovna nie ste hore na párty) je potrebné šošovky pokvapkať roztokom, krátko po oboch stranách pošúchať v dlani alebo na zápästí bruškom prsta a uložiť do puzdra zaliateho roztokom. Je možné použiť ktorúkoľvek značku roztoku okrem roztokov peroxidových.

Životnosť šošoviek Crazy

Crazy šošovky môžu používať maximálne 365 dní od prvého použitia. Ak je šošovka uložená v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné pred jej ďalším použitím proces dezinfekcia opakovať s uložením v puzdre najmenej po dobu 4 hodín.

Balenie

Šošovky sú balené v sklenených fľašiach alebo plastových vaničkách, z ktorých každá obsahuje jednu šošovku. Obe šošovky sú rovnaké, je možné používať ich ľubovoľne pre obe šošovky, pravá a ľavá strana sa nerozlišuje.

Výsledný dojem z šošoviek

Nutné podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený farbou oblečenia a doplnkov a svetelnými podmienkami, a to nielen kvôli lesku ale aj kvôli reakcii zrenice na ostrosť svetla.

Vlastnosti

Dioptrie: 0.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
UV filter: Nie
V balení: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Povedzte nám svoj názor na tento produkt.