ColourVUE Crazy Lens - WhiteOut - nedioptrické (2 šošovky)

14.99 €
92% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Today 22. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 22. október Vyberte si parametre
  POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
  14.99 €

  Ako sa starať o ročné farebné šošovky?

  Pár týchto farebných šošoviek má výrobcom stanovenú periódu výmeny na 365 dní. Šošovky môžete nosiť každý deň aj príležitostne. Aby vám šošovky skutočne vydržali celý rok, musíte sa o ne dobre starať. To znamená:

  • V šošovkách nikdy neprespávajte.
  • Po každom nosení šošovky opatrne ale dôsledne manuálne vyčistite a uložte do puzdra s čerstvým roztokom.
  • Keď šošovky nebudete zrovna nosiť, postrážte si, aby v rovnakej várke roztoku nezostali dlhšie ako 7 dní. Po uplynutí 7 dní proces čistenia zopakujte.
  • NIKDY nepoužívajte na čistenie peroxidový roztok, vždy šošovky čistite a uchovávajte vo viacúčelovom roztoku.
  • Buďte dôslední aj v hygiene rúk a puzdro na kontaktné šošovky meňte ideálne každý mesiac za nové.

  Farebné kontaktné šošovky ColourVue Crazy Lens

  ColourVUE Crazy Lens sú kontaktné šošovky spoločnosti MaxVue Vision, ktorý je v súčasnej dobe najväčší výrobca sústreďujúci sa na produkciu farebných kozmetických kontaktných šošoviek.

  Dokonalé krytie

  Šošovky ColourVue Crazy Lens ponúkajú výrazné a mnohokrát až extrémne farby a motívy, ktoré sú ideálne pre napodobňovanie postáv zo sveta filmov, kníh, ale aj záhrobia a všetkých kútov fantázie. Určite ste si všimli, že cosplay - costume play je stále viac a viac populárne. Oči sa totiž môžu stať tou najdôležitejšou súčasťou celého kostýmu. Stačí im len dať ten správny výraz.
  Natočíte alebo nafotíte svoju prvú cosplay premenu? Pôjdete na party v kostýmoch, alebo si budete len užívať novú farbu očí?

  Vlastnosti
  Farba: Biela, Špeciálna
  Výrobcovia: Maxvue Vision
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.00
  Veľkosť balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Expirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 22 Dk/t
  Ako často meniť?: 365 dní
  Obsah vody: 45%
  Názov produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  UV filter: Nie
  Najlepšia alternatíva

  CRAZY LENS - WhiteOut - nedioptrické jednodenné (2 šošovky)

   Biele jednodenné šošovky CRAZY LENS Whiteout. Dokonalý doplnok kostýmu. Skvelé krytie. 2 farebné šošovky v balení.
  Cena: 7.59 €
  Najlepšia alternatíva

  Komentáre (2)

  Comments: Do you have any questions?

  Martin

  Ponúkate aj šošovky na nepretržite nosenie nedioptrické? V prípade čo by mohlo hroziť ak by som si ich neviňal pred spaním? Ďakujem za odpoveď.

  Odpoveď

  Zákaznícky servis

  Dobrý deň, Martin, ďakujeme za otázku. Farebné a crazy šošovky sa, žiaľ, nevyrábajú s možnosťou nepretržitého nosenia. Čo by sa stalo v prípade, že by ste s kontaktnými šošovkami spali, nemôžeme jednoznačne definovať. Materiál šošoviek k tomu jednoducho nie je prispôsobený. Pre jedenkrát sa nemusí stať nič, ale tiež si môžete podráždiť oči alebo spôsobiť zápal. Faktorov, ktoré na to majú vplyv je naozaj veľa. Preto by bolo dobré, dodržať pokyny výrobcu. Predídete tým nepríjemnostiam, ktoré by sa mohli stať. Pekný deň.

  Michal

  Na koľko použití sú tieto šošovky?

  Odpoveď

  Zákaznícky servis

  Dobrý deň, Michal, ďakujeme za otázku. Tieto šošovky je možné pri správnej starostlivosti používať 365 dní - teda jeden rok. Šošovky nie sú určené ku kontinuálnemu spôsobu nosenia, tzn., že nie sú určené na nepretržité nosenie niekoľko dní po sebe, vrátane spánku. Šošovky sa musia vždy pred spánkom vyňať z očí, opatrne manuálne očistiť a uložiť na nevyhnutnú dobu do viacúčelového roztoku určeného pre starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky. Na farebné šošovky nikdy nepoužívajte roztoky peroxidového typu. Ich pôsobením by došlo k znehodnoteniu farebného efektu šošoviek. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.