ColourVUE Crazy Lens - Whiteout - jednodenné nedioptrické (2 šošovky)

7.99 €
90% odporúčaní
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Today 22. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 22. október Vyberte si parametre
  Zásielkovna.sk
  Osobný odber 1413x od 0.70 €
  Slovenská Pošta
  Slovenská pošta od 2.49 €
  Remax / packeta
  Packeta na adresu od 1.99 €
  7.99 €

  Jednodenné farebné šošovky - pohodlná varianta nosenia

  Jednodenné farebné šošovky sú určené ku každodennému alebo občasnému noseniu. Jednorazové šošovky predstavujú najzdravšiu a najpohodlnejšiu variantu nosenia, pretože nevyžadujú žiadnu starostlivosť. Použité šošovky večer vyhodíte a na druhý deň si nasadíte nový pár. Farebné šošovky s každodennou výmenou sú skvelou voľbou pre začiatočníkov, nositeľov s citlivými očami a pre všetkých, ktorí si chcú novú farbu očí užívať len čas od času..

  Jednodenné farebné šošovky si nikdy nenechávajte nasadené počas spánku a neprekračujte odporúčanú dobu výmeny páru šošoviek.

  Farebné kontaktné šošovky ColourVue Crazy Lens

  ColourVUE Crazy Lens sú kontaktné šošovky spoločnosti MaxVue Vision, ktorý je v súčasnej dobe najväčší výrobca sústreďujúci sa na produkciu farebných kozmetických kontaktných šošoviek.

  Dokonalé krytie

  Šošovky ColourVue Crazy Lens ponúkajú výrazné a mnohokrát až extrémne farby a motívy, ktoré sú ideálne pre napodobňovanie postáv zo sveta filmov, kníh, ale aj záhrobia a všetkých kútov fantázie. Určite ste si všimli, že cosplay - costume play je stále viac a viac populárne. Oči sa totiž môžu stať tou najdôležitejšou súčasťou celého kostýmu. Stačí im len dať ten správny výraz.
  Natočíte alebo nafotíte svoju prvú cosplay premenu? Pôjdete na party v kostýmoch, alebo si budete len užívať novú farbu očí?

  Vlastnosti
  Farba: Biela, Špeciálna
  Výrobcovia: Maxvue Vision
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.00
  Veľkosť balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Ako často meniť?: 1 deň
  Expirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 22 Dk/t
  Obsah vody: 45%
  Názov produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  UV filter: Nie

  Všetky varianty tohto produktu:

  Najlepšia alternatíva

  CRAZY LENS - WhiteOut - nedioptrické jednodenné (2 šošovky)

   Biele jednodenné šošovky CRAZY LENS Whiteout. Dokonalý doplnok kostýmu. Skvelé krytie. 2 farebné šošovky v balení.
  Cena: 7.59 €
  Najlepšia alternatíva

  Komentáre (2)

  Comments: Do you have any questions?

  Bianka

  Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, keď si šošovky dám okolo 16:30 , večer si ich dám dole, môžem si ich ráno nasadiť?

  Odpoveď

  Zákaznícky servis

  Dobrý deň, Bianka, ďakujeme za otázku. Táto možnosť, bohužiaľ, pri týchto jednodenných kontaktných šošovkách nie je možná. Ak by ste si radi užili crazy šošovky po dlhší čas, mohla by byť pre Vás zaujímavá ročná varianta týchto kontaktných šošoviek. Ani tieto šošovky nie sú určené na prespanie a je nutné ich pred spaním vybrať z očí a mechanicky očistiť viacúčelovým roztokom. Očistené šošovky sa uložia do puzdra s čerstvou dávkou viacúčelového roztoku. Takto môžu byť šošovky uložené maximálne po dobu 5 dní. Potom sa musí uchovávajúci roztok nahradiť čerstvou dávkou roztoku. Kedykoľvek medzitým si kontaktné šošovky môžete nasadiť a potom im dopriať vyššie zmienenú starostlivosť. Ak sa o šošovky budete dobre starať, môžete ich využívať celých 365 dní. Ak máte ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

  ludovit

  jak dlho vidrzi ta biela farba

  Odpoveď

  Zákaznícky servis

  Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto šošovky sú jednodenné. Ráno si ich nasadíte a večer ich vyhodíte. Farba je uzavretá uprostred šošovky, takže žiadne vyblednutie či strata krycej schopnosti nehrozí. Ak by sme pre Vás mohli niečo urobiť, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.