ColourVUE Crazy Lens - White Screen - nedioptrické (2 šošovky)

14.99 €
96% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Farba
  Kedy odošleme? 1 ks Nie je dostupné Vyberte si parametre
  Vybrané parametre, bohužiaľ, nie sú v tejto chvíli na sklade.
  V prípade, že vám nevyhovuje predpokladaný termín dodania, môžete vyskúšať tieto šošovky, ktoré sú v požadovanej kombinácii parametrov skladom a budú odoslané ihneď. (Upozorňujeme vás, že táto alternatíva sa od vašich šošoviek môže líšiť napríklad v materiáli, čo môže ovplyvniť komfort pri nosení.)
  ColourVUE Crazy Lens - Blade - nedioptrické (2 šošovky)
  ColourVUE Crazy Lens - Blade - nedioptrické (2 šošovky)
  Skladom
  ColourVUE Crazy Lens - Mirror - nedioptrické (2 šošovky)
  ColourVUE Crazy Lens - Mirror - nedioptrické (2 šošovky)
  Skladom
  POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
  14.99 €

  Popis šošoviek Crazy Lens White Screen

  Milovníci zombie, hororov, démonov a všetkého podivného, všetci sem! Tieto šošovky vám pomôžu všetkých vydesiť a zastrašiť. Šošovky White Screen potiahnu vaše oko bielou sieťovinou. A pozor! Šošovky vám nezakryjú len dúhovku. Biele šošovky ColourVue zakryjú dúhovku aj zreničku. Vaše oči budú ako zahalené hmlou. Tajomné a podivné. Hlavou už vám teraz určite beží zástup desivých masiek, na ktoré môžete biele kontaktné šošovky s čiernym bodkovaním použiť. Ak sa chystáte na Zombie Walk, tak neváhajte. A ak plánujete nakrútiť profi cosplay premenu, neváhajte už vôbec. Biele šošovky ColourVUE Crazy Lens White Screen sú presne to, čo váš prevlek potrebuje!
  Pretože šošovky zakrývajú aj zreničku, radšej so šošovkami nesadajte za volant. Zafarbenie šošoviek môže ľahko ovplyvniť videnie.

  To najdôležitejšie o ColourVue Crazy Lens

  Ide o kontaktné šošovky spoločnosti MaxVUE Vision, čo je v súčasnej dobe najväčší výrobca sústreďujúci sa na produkciu farebných kozmetických kontaktných šošoviek.

  Dokonalé krytie

  To najbáječnejšie na ColourVue Crazy Lens je, že ich krycia schopnosť je tak silná, že šošovky prekryjú aj tmavé farby očí a vykúzlia vybraný odtieň či motív. Presne toto je dôvod, prečo si ColourVue Crazy Lens vyberajú Cosplayer po celom svete. Šošovky ColourVue Crazy Lens ponúkajú výrazné a mnohokrát až extrémne farby a motívy, ktoré sú ideálne pre napodobňovanie postáv zo sveta filmov, kníh, ale aj záhrobia a všetkých kútov fantázie. Určite ste si všimli, že cosplay - costume play je stále viac a viac populárne. Oči sa môžu stať tou najdôležitejšou súčasťou celého kostýmu. Stačí im len dať ten správny výraz.

  Hygiena, čistenie a údržba ročných šošoviek

  Balenie obsahuje 1 pár farebných šošoviek bez dioptrií. Tento pár šošoviek vám vydrží 1 rok! To je 12 mesiacov, 365 dní a tiež 8 760 hodín. V šošovkách nikdy nespite! Vždy ich z oči vyberte, opatrne manuálne vyčistite a uložte na nevyhnutnú dobu do viacúčelového roztoku určeného pre starostlivosť o mäkké kontaktné šošovky. Na farebné šošovky nikdy nepoužívajte roztoky peroxidového typu. Ich pôsobením by došlo k znehodnoteniu farebného efektu šošoviek.
  Keď si vyberiete niektorý z netradičnejších motívov šošoviek, pravdepodobne ich nebudete nosiť každý deň, celý rok. Je potom nutné dbať na to, aby šošovky nezostali ležať v puzdre v rovnakej dávke roztoku viac ako 5 dní. Po uplynutí maximálne 5 dní zopakujte proces čistenia a šošovky uložte do čerstvej dávky roztoku. Aby boli šošovky použiteľné skutočne celý rok, vyžadujú dôslednú starostlivosť. Súčasťou tejto starostlivosť by mala byť aj perfektné hygiena rúk a tiež pravidelná výmena puzdra minimálne každé 3 mesiace.

  Už snáď viete všetko... A čo teraz? Natočíte alebo nafotíte svoju prvú cosplay premenu? Zájdete na party v kostýmoch, alebo si len budete užívať novú farbu očí?
  Hlavne nech sa vám šošovky dobre nosia nech budete robiť čokoľvek!

  Ako sa starať o ročné farebné šošovky?

  Pár týchto farebných šošoviek má výrobcom stanovenú periódu výmeny na 365 dní. Šošovky môžete nosiť každý deň aj príležitostne. Aby vám šošovky skutočne vydržali celý rok, musíte sa o ne dobre starať. To znamená:

  • V šošovkách nikdy neprespávajte.
  • Po každom nosení šošovky opatrne ale dôsledne manuálne vyčistite a uložte do puzdra s čerstvým roztokom.
  • Keď šošovky nebudete zrovna nosiť, postrážte si, aby v rovnakej várke roztoku nezostali dlhšie ako 7 dní. Po uplynutí 7 dní proces čistenia zopakujte.
  • NIKDY nepoužívajte na čistenie peroxidový roztok, vždy šošovky čistite a uchovávajte vo viacúčelovom roztoku.
  • Buďte dôslední aj v hygiene rúk a puzdro na kontaktné šošovky meňte ideálne každý mesiac za nové.

  Farebné kontaktné šošovky ColourVue Crazy Lens

  ColourVUE Crazy Lens sú kontaktné šošovky spoločnosti MaxVue Vision, ktorý je v súčasnej dobe najväčší výrobca sústreďujúci sa na produkciu farebných kozmetických kontaktných šošoviek.

  Dokonalé krytie

  Šošovky ColourVue Crazy Lens ponúkajú výrazné a mnohokrát až extrémne farby a motívy, ktoré sú ideálne pre napodobňovanie postáv zo sveta filmov, kníh, ale aj záhrobia a všetkých kútov fantázie. Určite ste si všimli, že cosplay - costume play je stále viac a viac populárne. Oči sa totiž môžu stať tou najdôležitejšou súčasťou celého kostýmu. Stačí im len dať ten správny výraz.
  Natočíte alebo nafotíte svoju prvú cosplay premenu? Pôjdete na party v kostýmoch, alebo si budete len užívať novú farbu očí?

  Vlastnosti
  Farba: Biela, Špeciálna
  Výrobcovia: Maxvue Vision
  Zakrivenie (BC): 8.60
  Priemer (DIA): 14.00
  Veľkosť balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Expirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 22 Dk/t
  Ako často meniť?: 365 dní
  Obsah vody: 45%
  Názov produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Môžem v šošovkách spať?: Nie
  UV filter: Nie

  Komentáre

  Comments: Do you have any questions?