ColourVUE Crazy Lens - nedioptrické (2 šošovky)


Hodnotené 165 x

Komentáre

Pridať komentár

Robo

Prosim vas pomozte mi kupil som si sosovky a velmi ma palia oci a su cele cervene pouzivam roztok zero seven

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že máte so šošovkami ťažkosti. Pokiaľ Vás oči pália pri a po nosení kontaktných šošoviek, potom Vám pravdepodobne nevyhovujú vlastnosti materiálu kontaktných šošoviek. Roztokom to zrejme nebude, ale nemôžeme Vám nič povedať s istotou. Odporúčame Vám problém konzultovať osobne s očným lekárom. Snáď pôjde len o podráždenie očí. Ak by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek iné, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Martin

Môžem sa spytať ? musim mať aj ten roztok alebo sa dá aj bez ? (vo pred dakujem za odpoved)

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Áno, roztok potrebujete. Roztok na kontaktné šošovky je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o šošovky. Kontaktné šošovky musia byť vždy čistené len roztokmi určenými na tento účel. Nie je možné šošovky oplachovať vo vode a tak podobne. Aby vám šošovky vydržali celý rok, musíte im venovať zodpovedajúcu starostlivosť. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Robo

A keď si to objednám tak mi príde aj roztok alebo to sa kupuje osobite

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Roztok nie je súčasťou tohto produktu. Je nutné objednať ho samostatne. Vyberajte iba medzi viacúčelovými roztokmi. Existujú ešte peroxidové roztoky, ktoré ale nie sú vhodné pre starostlivosť o farebné šošovky. Odporučiť Vám môžeme roztok Laim-Care. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Robo

Co mam dat do toho priemer a zakryvanie? A chcem sa opýtať od koľkých rokoch si to môžem kúpiť mam 15 môžem alebo nie?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Nosenie kontaktných šošoviek nie je obmedzené vekom. Je len potrebné dodržať všetky odporúčané zásady starostlivosti a nosenia, aby bolo používanie šošoviek bezpečné. Ak budete mať akékoľvek otázky, obráťte sa na nás. Prajeme pekný deň.

Izabela

Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať, či tieto kontaktné šošovky mozem nosiť iba1. rok a potom si kúpiť nové?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za dotaz. Áno, u týchto kontaktných šošoviek je daná perióda výmeny po 1 roku. Šošovky sú vhodné pre každodenné nosenie, ale nie je možné v nich prespávať. Každý večer musia byť šošovky z očí vybrané a uložené na regeneráciu a čistenie do čerstvej dávky roztoku. Ak šošovky zostanú v puzdre uložené dlhšiu dobu, mal by byť roztok vymenený po cca 4 dňoch. Viac informácií o farebných šošovkách nájdete v našom infoportále v sekcii Farebné kontaktné šošovky. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Prajeme pekný deň.

Ingrid Baloghová

Dobrý deň chcela by som sa opýtať,že moje tmavohnedé oči prekryje viac blue sky alebo emerald green?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Tieto Crazy kontaktné šošovky majú veľmi výrazný krycí efekt. Oba odtiene by teda mali prekryť aj Vašu tmavú farbu očí. Ide však o veľmi výrazný efekt a je tu riziko, že oči nebudú vyzerať prirodzene. Ak pre Vás budeme môcť čokoľvek urobiť, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Patrícia

Dobrý deň chcela by som sa opýtať keď si šošovky objednám dnes kedy by mi prišli?a ako je to s tou predajňou?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Doba dodania závisí na niekoľkých veciach. V prvom rade záleží na tom, či je Vami požadovaný typ (farba) skladom. Ďalej potom záleží na tom, akého si vyberiete dopravcu a aký spôsob platby zvolíte. Keď si vyberie farbu šošoviek, zobrazí sa Vám aj termín dodania. Ak je objednávka vytvorená do 14:00, požadovaná kombinácia je skladom a je zvolená platba kartou online, alebo dobierka, je balík odoslaný ešte daný deň. Slovenská pošta a GLS garantujú doručenie do druhého dňa. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, určite nám napíšte. Prajeme krásny deň.

Branko Fedorko

Dobeý deň. Chcel by som sa opýtať do koľkých dní by bola zasielka (šošovky black out) v Bratislave Aupark? Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Kontaktné šošovky sú skladom. Pri objednaní do 14:00 budú šošovky dodané na požadované miesto do druhého dňa. Podľa zmluvných podmienok má byť dopravcom zásielka doručená nasledujúci deň. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Natalia Zarecka

A este ci White Zombie prekryju tmavohnede oci?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za ďalšiu otázku. Tieto kontaktné šošovky majú naozaj vynikajúcu kryciu schopnosť a prekryjú aj tmavšie farby dúhovky. Zákazníci sú so šošovkami veľmi spokojní. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Natália Zárecká

Dobrý večer, chcela by som sa vas spytat na dostuponst White Zombie v Galante . Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Kontaktné šošovky sú momentálne dostupné v našom sklade a ak máte záujem o doručenie do Galaty, je nutné vytvoriť objednávku a šošovky si nechať zaslať na konkrétnu adresu, prípadne výdajné miesto. Ak budete mať problémy s vytvorením objednávky, kontaktujte nás na +421 918 314 227 a my Vám poradíme a pomôžeme. Prajeme pekný deň.

Nikoleta Idešicová

Pekný deň, chcela by som sa spýtať, či mi tmavo hnedé oči prekryjú zelené šošovky ? A hlavne ktoré budú lepšie ? Anaconda alebo Hulk Green ? Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Tieto kontaktné šošovky sú navrhnuté a vyrobené tak, aby prekryli aj tmavé odtiene dúhovky. Je však možné, že pri veľmi jasnom osvetlení a podrobnom skúmaní oka uvidíte pod šošovkou obrys vlastnej dúhovky, oba motívy však budú v očiach určite veľmi výrazné. Voľba motívu je už, samozrejme, na Vás. Keby ste mali ďalšie otázky, pokojne nám znova napíšte. Želáme krásny deň.

Jack

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či by sa nejakým spôsobom nedalo 2 šosovky rôznych farieb. Vo pred ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky jsou k dispozici vždy po dvou stejných motivech v balení. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

literarygirl

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či mi šošovky CAT EYE prekryjú moju normálnu sivo modrú farbu?

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U kontaktních čoček ColourVUE Crazy Lens slibuje výrobce dokonalé překrytí i tmavých odstínů duhovky. S Vaší barvou se tedy jistě nemusíte bát, že by čočky přirozenou barvu nepřekryly. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme krásný den.

Penguin

Tie spomínané vecičky na čistenie alebo uloženie si musím kúpiť či sú spolu so šošovkami v balení.?

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Roztok je třeba zakoupit zvlášť – není součástí balení kontaktních čoček. Pouzdro na čištění čoček bývá většinou součástí balení roztoku. Tuto informaci nejdete v popisu produktu. Například roztok Laim-Care má toto pouzdro v balení. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme krásný den.

Tomáš

Dobrý deň, chcel by som sa ešte spýtať či by ste mi vedeli doporučiť nejaké žlté alebo červené šošovky ktoré by dokázali kompletne prekryť tmavo-hnedé oči. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky ColourVUE – Crazy, majú vysokú prekrývaciu schopnosť. Čo sa ale týka červených alebo žltých šošoviek, nemôžeme zaistiť 100% schopnosť prekrytia tmavohnedých očí, pretože sa jedná o menej sýte farby. Ďakujeme za pochopenie.

Tomáš

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by šošovky Vampire a Orange werewolf dokázali prekryť tmavo-hnedé oči. V popise sa píše že sa netreba obávať že by to neprekryli ale nedávno som si kúpil červené šošovky z inej stránky a neprekryli mi dúhovku tak ako mali. Tak by som sa chcel informovať než si tie šošovky kúpim :) Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky by mali vaše oči prekryť, pretože majú vysokú prekrývaciu schopnosť. Taktiež veľmi záleží na intenzite hnedej farby vašich očí. Pevne veríme, že šošovky prekryjú vaše oči tak ako si prajete.

Baša

Dobrý večer prosim Vás tieto šošovky sú na mesiac ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky sú ročné. Pri ich nosení ale odporúčame dôkladné čistenie, aby vám šošovky čo najdlhšie vydržali v čo najzdravšej forme.

Veronika

Dobrý deň chcela som sa opýtať či si môžem dať farebné šošovky bez dioptrii a potom dioptrické okuliare? Ďakujem :)

Zákaznícky servis

Dobrý deň, okuliare môžete na nedioptrické kontaktné šošovky nosiť bez najmenších problémov. Prajeme Vám príjemné nosenie.

Kristina

Keď si objednám cez poštu a dám na dobierku tak mi príde ten papierik žltý však? :D ďakujem za odpoveď :D

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno keď vás doručovateľ z pošty nezastihne, nechá vám v schránke žltý papierik, ktorý značí oznámenie o uložení zásielky na vašej pošte.

Daniela

Zdravím chcem sa spýtať, poštovné máte zadarmo stále na tieto šošovky alebo len v dané dni? Ďakujem. A vedeli by ste mi poradiť nejaký lacnejší roztok?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, kedykoľvek u nás nakúpite nad 10€ máte nákup zadarmo. Čo sa roztoku týka, odporúčame roztok Gelone 360ml, ktorý je v pomere cena/kvalita jeden z najlepších.

Veronika

Minulý týžden mi prišli šošovky Orange Werewolf, a som veľmi spokojná ako prekryli tmavé oči:) vyzerá to super, ďakujem!

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že či mi prekryjú tmavo-hnedú farbu očí skôr šošovky white out, cat eyes, alebo purple..? Ktorá farba má najsilnejšiu prekrývaciu schopnosť? Ďakujem za odpoveď:)

Zákaznícky servis

Dobrý deň, z daných šošoviek majú najlepšiu prekrývaciu schopnosť šošovky white out alebo cat eyes. Prajeme pekné nosenie.

Bibiana Forgáčová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať že keby si dnes objednám šošovky prídu mi do piatku? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno šošovky by vám mali do piatka doraziť. Prajeme pekný Halloween!

Kyra Caracas

Obry chcela by som si objednat sosovky whute zombievake je tan napisane ze dodanie je 31.oktobra nuz ja by som to potrebovala uz tento tyzden na piatok neda sa to tento tyzden poslat ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, keď si šošovky objednáte dnes, najneskôr do dvoch dní by ste ich mala mať u vás doma. Prajeme krásny Halloween.

Gerhard

Dobrý večer, budú veľkosťou (zakrivenim) pasovať aj 12 ročnému dieťaťu na helloween?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno šošovky by mali byť vhodné aj pre 12 ročné dieťa, keďže veľkosť očí sa počas našeho života nemení.

Michaela

Dobrý deň,Môžem sa spítať môžu tie isté šošovky používať aj dvaja ludia ak sú súrodenci ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, určite nie. Nie je to zdravé a aj napriek tomu, že sa jedná o súrodencov, každé oko je iné a nie je vhodné aby sa súrodenci o šošovky delili.

Dominika

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či je potrebné aby sme sa pred zakúpením nedioptrických šošoviek poradili so svojim očným lekárom. Ďakujem :D

Zákaznícky servis

Dobrý deň, keďže sa jedná o nedioptrické kontaktné šošovky, nie je potrebné aby ste navštívili očného lekára.

Scarlett

Dobrý, chcela by som sa len spýtať aký roztok by bol na tieto šošovky najlepší alebo na tom nezáleží? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, na tieto šošovky je vhodný akýkoľvek roztok na mäkké kontaktné šošovky. Odporúčame Vám roztok Gelone 360ml.

Jana

Sú v tom všetky farby alebo aké?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, farby môžete vidieť na obrázkoch a podľa toho si ich môžete vybrať a kúpiť.

ako casto treba menit roztok pocas doby, ked sosovky nenosim? prip. po akom dlhom case je bezpecne si ich znova dat (este nepresiel 1 rok)?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, záleží od toho aký roztok máte. Niekedy je expiračná doba po otvorení 3 mesiace, niekedy mesiac. Túto informáciu máte uvedenú na obale od roztoku. Čo sa šošoviek týka, túto informáciu nájdete taktiež na obale.

Lucia

Je dolezity priemer a zakrivenie. Musim si dat pomerat oko

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, čo sa týka farebných šošoviek vyskytujú sa len v jednej veľkosti, jedno zakrivenie a jeden priemer. Keby Vám doktorka namerala iné hodnoty, mierna odchýlka v zakrivení a priemere by nemal byť problém.

Lubyx

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď už nosím dioptrické šošovky BlackOut prekryjú fakt skvele každú farbu očí. Mám ešte otázku k farbe oblečenia a doplnkom. Čo najlepšie k šošovkám BlackOut pristane? Za odpoveď ďakujem!! :)

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, každému pristane niečo iné, preto Vám nevieme takto nadiaľku poradiť. Držíme však palce pri výbere. :-)

Lubyx

Prečo sa nedá meniť parametre potreboval by som -1.50 :/

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto farebné kontaktné šošovky ponúkame aj v dioptrickej verzii.

naty

dobry vecer k sosovkam farebnym treba nejaky specialny roztok ci je to jedno ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, k farebným šošovkám je vhodný akýkoľvek roztok určený na mäkké kontaktné šošovky okrem peroxidového.

elena

Dobrý deň, aká je vaša dodacia doba? dnes je utorok a potrebovala by som ich do piatku? stiham to?? Dakujem za odpoved

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ak je Vami vybraný tovar dostupný na sklade a objednáte si ho do 14:30, ešte v rovnaký deň ho odošleme a na druhý deň by mal byť u Vás. Dátum doručenia vidíte už po zvolení konkrétneho produktu. Viac o podmienkach dodania si môžete prečítať v sekcii Obchodné podmienky.

Rudo

Dobrý deň, máte tieto šošovky aj s iným zakrivením? Ja nosím klasické, nie som si teraz aké mam zakrivenie. Alebo je zakrivenie zanedbatelne? Vopred ďakujem za odpoved.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, u nových výrobkov je čoraz častejší asférický design zadnej plochy šošovky, čo znamená, že šošovka ma v každom mieste iné zakrivenie a teda lepšie sa prispôsobuje oku, preto zakrivenie už nie je také dôležité ako v minulosti. Nemal by teda nastať problém pri jeho zmene.

eva

Dobry den, chcela by som sa opytat, nosim dioptricke sosovky, a chcela by som na jeden vecer farebne. Farbu aku chcem, vsak s dioptriami nemate. Daju sa pouzit tieto nedioptricke sosovky aj na moje dioptricke? Vdaka

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ak máte na mysli, že by ste si dali do oka dvoje šošovky, tak to rozhodne neodporúčame. Ak nemáte vysoké dioptrické hodnoty, môžete na jeden večer použiť farebné kontaktné šošovky bez dioptrií.

Viktoria

Dobry den chcem sa spytat ze ked mi pridu sosovky ci si ich hned po otvoreni mozem aplikovat do oka alebo ich musim dat pred tym do roztoku a vydezinfikovat?a ked sa uskladnuju v roztoku a vytiahnem z neho sosovku ci si ju mozem aplikovat hned po vytiahnuti z roztoku?neublizi roztok mojim ociam?a ako casto si davat pocas nosenia sosoviek kvapky do oka?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky si môžete aplikovať hneď po otvorení. Šošovky sú v roztoku práve preto, aby boli ich nosenie čo najpohodlnejšie, takže očiam rozhodne neublíži. Očné kvapky užívajte podľa potreby, ak máte napr. pocit suchých očí.

maria

Dobrý deň, prosím mohli by ste mi povedať kolko tieto sosovky vydrzia v roztoku bez nosenia? Nakolko to budu moje prve sosovky trochu sa aj bojim ze ma to bude v oku skrabat - potom ich uz nemam nosit alebo je to zo zaciatku normalne? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto kontaktné šošovky sa môžu používať maximálne 365 dní od prvého použitia. Ak je šošovka uložená v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné pred jej ďalším použitím proces dezinfekcie zopakovať. Ak nie ste na kontaktné šošovky zvyknutá, je možné Vám to bude v oku v prvých momentoch nepríjemné, ak však bude nepohodlie trvať dlhodobo, bude potrebné kontaktné šošovky vymeniť.

J.

Dobrý deň, mám svetlo zelené oči, no chcem si objednať BlacOut, no obávam sa , že keď budem mať užšie zreničky tak to bude kontrastovať a nebude to vyzerať zcelene, potrebovala by som skôr úplne zcelenie do čiernej farby.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, u farebných kontaktných šošoviek výrobca neuvádza rozmery pre zreničky, teda je potrebné si vyskúšať, či Vám budú sedieť.

gabika

Dobry den.predvcera som dostala od vas twilight sosovky,su SUPEER,dakujem vam.

Silvia

Dobrý deň ,chcela by som sa spýtať mám veľmi malé zrenicky a mala som raz farebné šošovky kde mi bola vidieť aj moja farba oka a aj šošovka. Sú také ktoré majú menší ten otvor na zrenicku?

Sissa

Dobrý deň, prosím vás, obsahuje balenie šošoviek aj roztok v ktorom majú byť cez noc uložené alebo si ho musím zakúpiť zvlášť?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, balenie neobsahuje roztok na kontaktné šošovky. Je potrebné si ho zakúpiť zvlášť.

Markéta

Prosím Vás, ako otvorím tú sklenenú flaštičku so šošovkami? :D

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, musíte odtrhnúť pliešok, ktorý je okolo uzáveru a klasicky ho potom odkrútiť.

Miska

Dobrý deň,mám tmavšie zelené oči prekryje to BlackOut?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, prekrytie záleží od niekoľkých faktorov – prirodzená farba dúhovky, svetelné podmienky, a tiež farba oblečenia a doplnkov. Nemôžeme Vám teda s istotou povedať, či šošovky stopercentne prekryjú Vašu dúhovku.

Tereza

Dobrý deň.Mám tmavohnede oči a chcela by som sa opýtať.Solar blue keď si dám za denného svetla sú prirodzene,alebo.moc bijú do.očí.Že ta farba ťahá ?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, to ako šošovky pôsobia závisí od mnohých faktorov a je to u každého individuálne. Nevieme Vám s určitosťou povedať ako budú dané šošovky vyzerať vo Vašom prípade. Ďakujeme za pochopenie.

jana

Prosím vás, koľko ml majú okraje šošoviek?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, nevieme aký údaj máte konkrétne namysli. Ak by ste chceli vedieť hrúbku šošovky na okrajoch (resp. či je na okrajoch stenšená), je to údaj, ktorý nie je bežne dostupný, preto musíme kontaktovať výrobcu. Prosíme teda o upresnenie otázky. Ďakujeme za pochopenie.

lucia

Mám sivo modré oči, čierne šošovky by ich zakryli? Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, nemôžeme Vám zaručiť ako budú šošovky na Vašom oku vyzerať, ale čierna by mala zakryť pôvodnú farbu dúhovky.

Anna

no toto sa može stať asi len mne ako čítam komentáre. objednala som si solar blue, šošovky mi prišli hned na druhý deň. natešená a nedočkavá som šošovky rozbalila a ostala som zaskočená bohužiaľ neskoro. miesto solar blue som tam mala blue sky :( bohužiaľ som jednu fľaštičku otvorila takže reklamáciu ani neriešim. tak som rozbalila aj druhú flaštičku a dala som ich do roztoku. potom po vyskúšaní, sklamanie. oči vyzerali úplne umelo a su strašne krykľave až nepríjemné. moja farba hnedo zelená. prekrytie super ale myslim že solar blue by boli oveľa lepšie. :/ tieto budem nosiť max tak večer ked sa začne stmievať aby tak nesvietili :( škodáááá no moja chyba, že som rozbalila tu prvú flaštičku.

Mario

Dobrý, chcel by som spýtať ktoré Crazy šošovky mi prekryjú hnedú farbu mojich očí..Solar blue,alebo Blues sky..? kotoré prekryjú lepšie,a ktoré vyzerajú prirodzenejšie? A zakryjú mi Crazy blue sky oči tak aby to bolo vydiťelné aj z dialky? A solar blue sú svetlejšie Crazy šošovky tak ked si ich nasadím budem mať oči svetlo modré aspoň na 50-60percent?Lebo mám obyčajné nedioptrické modré šošovky a tam velkú zmenu nevydím... za odpoveď veľmi pekne ďakujem :)

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň,šošovky Sky Blue sú výraznejšie. No záleží na zákazníkovi, ktoré mu viacej vyhovujú. Šošovky Crazy majú dobrú kryciu schopnosť.

Viktória

Dobrý, ja by som sa len chcela opýtať... Pisali ste, že sú na príležitotné nosenie preto sú na rok. Moja otázka teda znie, ak by som ich chcela nosiť každý deň, po akej dlhej dobe by som ich mala vymeniť za nové aby mi neuškodili? aspoň orientačne... mesiac, tri, pol roka? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.. :)

Poradňa

Dobrý deň, ak výrobca píše, že tieto šošovky sú ročné, mali by vydržať pri správnej manipulácii a zaobchádzaní celý rok.

Twilight prekriju hnedé??

Poradňa

U šošoviek Crazy sa netreba obávať, že by nedošlo k prekrytiu prirodzenej farby dúhovky. Kontaktné šošovky Crazy zvládnu aj veľmi tmavé odtiene dúhovky.

Tins

Dobrý deň, mňa by zaujímalo či sú naozaj v balení 2šošovky. A ešte by som chcela poradiť s tým roztokom, keďže nemám žiadne skúsenosti so šošovkami tak neviem aký je vhodný si zakúpiť?Môžte mi konkrétne poradiť?Šosovky by som chcla farebné ročné.A potom samozrejme či ten roztok obsahuje v balení aj puzdro na úschovu šošoviek,alebo aj to sa osobitne dokupuje. Ďakujem.

David

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ako dlho vydržia šošovky v roztoku. Využitie šošoviek by som mal iba na špeciálne príležitosti, čiže tak 4x do roka, tak či mi vydržia aspoň ten rok, alebo či si ich po každej akcii budem musieť kúpiť nové. Ďakujem za skorú odpoveď.

Poradňa

Dobrý deň, šošovky Crazy sú ročné šošovky, takže pri príležitostnom nosení by mali rok vydržať. No pozor ne roztok, zaleží ako uvádza výrobca, do akého času po otvorení sa má spotrebovať.

Sabina

za rychlu odpoved dakujem ..:P

Poradňa

Dobrý deň, je potrebné odrezať vrch, pod nim je gumová zátka, ktorá sa musí otvoriť.

Sabina

Mozem sa opytat objednala som si sosovky a neviem otvorit tu flasticku kde su ulozene .. moh,li by ste mi poradit dakujem ..:DD

Lanna

Prosím vás kedy budú dostupné 'Vampire' šošovky?

Poradňa

Ak si urobíte objednávku na tieto šošovky, do troch dní Vám bude odoslaná.

Soňa

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať čo všetko kúpiť pri šošovkách Vampire alebo Red devil,na toto som antitalent.ďakujem :)

Poradňa

Dobrý deň,potrebujete ešte aspoň malý roztok, do ktorého sa šošovky musia uložiť.

Daniela

Dobry den,chcem sa opytať ak si kupim twilight šošovky prekryju mi modre oči?

Poradňa

Dobrý deň, áno prekryjú.

Lol

Chcel by som sa opýtať, či baví poradňu odpovedať na tak nezmyselné a stupídne otázky, ako vodím v histórii konverzácie. ďakujem

Poradňa

Našou povinnosťou je odpovedať na každý dotaz.

Nina

chcem sa opýtať , ten roztok zoženiem aj v lekarni? čo to približne stojí?

Poradňa

To Vám nevieme presne napisať, koľko stoji roztok v lekárni, no určite viac ako u nás.

Michaela

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať konkretne na white zombie.Musím si k tomu ešte zakúpiť aj roztok alebo je už k tomu?Za odpoveď dík

Poradňa

Dobrý deň, áno, roztok sa kupuje extra. Záleží na Vás ktorý si vyberiete.

Karol

dotaz na blackout, nezmeni to nejak videnie nakolko su cierne, ci clovek neuvidi tmavsie ako v slnecnych okuliaroch alebo po nasadeni je obraz ten isty? vdaka

Poradňa

Po nasadení šošoviek je obraz ten istý, ak Vám bude šošovka správne sedieť.

angel

ColourVUE - Crazy je k tomu aj nejaka voda? alebo sa to da kupit zvast??

Poradňa

K šošovkám ColourVUE – Crazy je potrebne si zakúpiť aj roztok.

matej

dobrý deň, chcel by som sa spýtať.... pre uschovanie keď sa šošovky nenosia sa dajú použiť tie flaštičky a v nich treba vymieňať roztok? a ako často? ... alebo je lepšie si kúpiť to také malé dvojpuzdro?

Poradňa

Dobrý večer, po každom použití šošoviek treba roztok vymeniť. V prípade uloženia v roztoku po dobu dlhšiu ako 30 dní, urobte dezinfekciu znova. Často puzdro býva pribalené k roztoku, na obrázkoch je to vidieť.

barbora

Dobry den. Chcela by som sa opytat, ktora sosovka vyzera prirodzenejsie zeleno? Emerald green alebo Hulk green? Dakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, ColourVue Crazy sú dosť extravagantné, skôr na príležitostné používanie. Prirodzenejšie sú podľa mňa Party Green, no nechám to na Vás. Každému sa páči niečo iné.

Janka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by mi Black Out prekryli moje modré oči? Ďakujem.

Poradňa

Dobrý deň,áno, mali by.

Andrea

A ešte sa chcem opýtať či tie red devil prekryjú úplne farbu mojích očí Ďakujem

Poradňa

mali by

andrea

Potrebujem k tým šošovkám aj niečo iné ako roztok?

Poradňa

Nie, stačí Vám roztok s puzdrom.

Laco

Chcel by som si objednať farebné šošovky a chcel by som vedieť či k tomu potrebujem aj nejaky roztok aby sa mi oko nepoškodilo

Poradňa

Áno, roztok je nutný, šošovky sa po použití ukladajú vždy do puzdra, do čistého roztoku.

Zuzka

Je možné, že ak nosím okuliare do diaľky, ale iba slabé, že mi nebudú pasovať tieto farebné nedioptrické šošovky? Pretože mi došli, skúsila som ich a mám pocit, že mi nesedia. Alebo je to len pocit lebo ich mám prvý krát?

info@sosovky-kontaktne.sk

Pre oko je šošovka zmena a musí si na ňu zvyknúť. Ak ich budete nosiť dlhšie, pravdepodobne sa pocit nepohodlia stratí.

Bobo

Objednal som si šošovky z Vašej stránky a prišiel mi mail, že mám potvrdiť objednávku. Stačí len otvoriť mail?

info@sosovky-kontaktne.sk

Keď objednávku úplne dokončíte, uvidíte číslo Vašej objednávky. Potom Vám príde potvrdzovací mail o prijatí objednávky, na ktorý nemusíte reagovať.

Brano

Chcel by som sa spýtať že či sa daju šošovky Twilight nosť celý deň. Ps: Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Farebné šošovky, medzi nimi i Twilight sa môžu nosiť celý deň, na noc sa musia odložiť do roztoku.

alec

mám tmavo hnedo-zelené oči prekrijú my šošovky twilight? a kolko budem platiť za šošovky aj s poštovným?

Poradňa

Mali by prekryť, no nie je to jednoznačné.Tma­vohnedé oči sa prekrývajú najťažšie. Cena je 13,99 EUR za šošovky. Záleží, aký spôsob dopravy si zvolíte. Ak dobierkou tak cena bude spolu 17,28 EUR, bankovým prevodom vopred 15,48 EUR. Ak si prídete osobne šošovky k nám vyzdvihnúť, nemusíte platiť poštovné vôbec.

Branislav

dobrý deň , chcel by som sa spítať či tie kontaktné šošovky možem zaliať aj običajnou vodou

Poradňa

Dobrý deň, určite nie!!!

lucia

dobry den ja som si objednala sosovky od color vue Glamour...farby Blue.mam hnede oci a vobec mi to nezakryva:((vobec tie oci nemam modre..a chcem sa spytat ked si objednam od color vue Crazy BLUE SKY zakriju mi moje tmavo hnede oci.dakujem velmi pekne vopred......

Poradňa

Dobrý deň, šošovky Sky Blue prekrývajú oči dobre. No nevieme Vám 100% zaručiť či budete spokojná. Je to individuáne.

Branislav

dobrý deň , ... objednal som si dragon eyes aj mi prišli som velmi spokojní až na to že miesto žltej farby okolo zreničky mám zelenú

Poradňa

Dobrý deň, sme radi, že ste spokojný aj keď farba nie je na 100 % akú ste chcel.

Daniel

Nie nemyslel som to tak že jeden ks z 2 druhov. Normálne som myslel že 2 ks z 2 druhov. Ďakujem

Poradňa

Tak to je možné si objednať.

Daniel

Dobrý deň,chcel som sa opýtať že či by sa nedalo objednať naraz 2 druhy kontaktných šošoviek ? Ďakujem.

Poradňa

Dobrý deň, dva druhy sa dajú objednať naraz, no ak ste myslel po jednom ks z rôznych farieb, tak nie.

Andrew

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako je to s prekrývacou schopnosťou šošoviek "Vampire" od ColourVue ? Prekryjú aj tmavé oči ? Ďakujem.

Bree

bud som slepa (teda to dufam ze nie lebo tieto sosovky sa nedaju objednat s dioptriami) alebo tu ta cena vazne neni napisana, ak ju niekto vidite prosim vas pomozte menej zrakovoschopnej kolegyni

Poradňa

Tieto kontaktné šošovky sú nedioptrické.

Ollie

Prosím Vás sú tie šošovky aj dioptrické? Chcela som nahodiť číslo dioptrie a nejde mi to. ďakujem

Poradňa

Je nám ľúto, no tieto kontaktné šošovky dioptrické nemáme.

Ollie

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať či mi šošovky Hulk green prekryjú tmavohnedé oči. ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno, mali by Vám aj hnedú farbu očí prekryť.

Andreas

Dobry den, chcel by som si objednat sosovky White Zombie ale neviem ci mi prekriju tmavohnede oci dakujem za radu :)

Poradňa

Dobrý deň, tieto šošovky by Vám mali farbu prekryt.

Tomas

dneska mi dosli sosovky ....je to pekne..ale tazko sa davaju do oci

Poradňa

Dobrý deň, teší nás, že sa Vám páčia. Vkladanie šošoviek do očí je otázka praxe. Prvý týždeň je to vždy najťažšie.

Zuzana

Dobry den, chcela by som sa opytat ci sosovky twilight pokryju šedozelené oči..a či sú dioptrické alebo nie. A ešte jedna otázka ked sú ročné tak ich móžem mať tých 360dní normálne v očiach či to nieje dobré?

Poradňa

Dobrý deň, šošovky twilight by mali Vašu farbu prekryť. Šošovky sa musia každý deň z očí vybrať a uložiť do čerstvého roztoku.Tieto šošovky sa nosia príležitostne a preto doba použitia je 360 dní.

Jan

Dobrý deň, chcem si objednať šošovky CYBORG, no neviem či to prekryje hnedé-tmavohnedé oči. Nemáte s tým nejakú skúsenosť?

Poradňa

Dobrý deň, mali by, no nevieme to určite, neskúšali sme ich.

Radka Kucharčíková

Dobrý den, chcela by som si od Vás objednať šošovky, ale mám tmavo hnedé oči a neviem či by mi to prekrylo...nakoľko by som nerada vyhodila zbytočne peniaze. Dakujem za uprimnu odpoved...

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý večer, vždy je najlepšie, ak by ste mala možnosť si farebne šošovky niekde vyskúšať, zistiť vopred, či Vám parametre budú sedieť a tiež, ako sa Vám bude páčiť farba, prekrytie. Tmavo hnedá farba očí sa prekrýva najťažšie, no zákazníci píšu, že sú spokojní s prekrytím napr. keď si objednajú Crazy Sky Blue, žiarivé Glow Blue…, najlepšie je,ak si ale vyberiete a vyskúšate sama. Čo sa páči a vyhovuje jednému, nemusí sa páčiť druhému.

Kristína

dakujem velmi pekne :D

Tomas

dakujem velice pekne :]

Tomas

Dobry den...mohol by som sa spitat...kebyze nemam ten roztok...stacili by aj kvapky do oci Visine? ....tam ma to napdalo ci je to mozne :D

Poradňa

Dobrý deň, nie, kontaktné šošovky sa musia dávať do puzdra do roztoku, ktorý sa po každom použití musí vymeniť.

Kristína

a ten mali roztok ma kolko ml??

Poradňa

60 ml

Kristína

Takže roztok si ešte musim dokúpiť?? :O čože .... takže šošovky samostatne stoja 13,99 € ?? a kolko bude stať dokúpenie roztoku?

Poradňa

Ponuka roztokov je veľmi široká. Záleží či Vám bude stačiť malé balenie, to sa dá kúpiť už od ceny 3,57 EUR, alebo budete šošovky nosiť často, potom sa oplatí väčšie balenie. Pozrite si na našich stránkach www.sosovky-kontaktne.sk ponuku roztoky, tam sú všetky roztoky a ceny uvedené.

Dominik

Objednal som si sky blue je to super necakal som ze to bude taky efekt kazdy sa a pyta odkial mam ake oci dakujem velmi pekne uzasna zmena

Kristína

A ešte jedna otázka .... te šošovky su aj s tym roztokom??? a kolko vobec te šošovky sroja ?? Ďakujem :D

Poradňa

Nie, roztok sa objednáva extra. Cena šošoviek po zľave je 13,99 EUR.

viera

dobry den,daju sa do tychto šošoviek dat aj dioptrie?mínuska..dakujem

Poradňa

Dobrý deň, dajú sa objednať len niektoré a to farba Red Devil, White Out a White Zombie, no nie všetky dioptrie sú na sklade.

jana

este chcem sa podakovat sosovky som si objednala poobede a v druhy den som ich mala doma dakujem este raz som velmi spokojnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Poradňa

Takéto maily nám vždy urobia veľkú radosť. Ďakujeme.

jana

vcera my dosli sosovky solar blue su pekne v ociach velmi zvodne babenky odporucam vam tieto sosovky nebudete lutovat su fakt nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vcera vela ludi my povedalo ze mam pekne oci

andrej

*zelenkavú ..prepáčte :-)

poradňa

v poriadku, nič sa nestalo.

Andrej

dobrý deň , chcel by som sa spítať či moju telnkavú farbu očí prekrije dragon eyes

poradňa

Dobrý deň, neviem čo je telnkavá farba , ale tieto šošovky prekrývajú dobre.

jana

chcem sa opytat ak mam oci take zelenkave prekryju my solar blue ako to bude vyzerat dakujem

poradňa

Áno, mali by, zmena teší :)

Kristína

Dobrý den chcem sa Vás spýtat že či zajkryju šošovky Blue Sky tmavo hnede oci ?dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, tieto šošovky by mali Vašu farbu prekryť.

ondrej

chyba!!! Mal som na mysli šošovky solar blue. Ď.

Poradňa

dobrý deň, u Solar Blue si nie sme celkom istý, či by ste bol s prekrytím spokojný, skorej šošovky Sky Blue by mohli Vašu farbu prekryt.

ondrej

Dobrý deň, chcel by som sa len opýtať, že keď si objednám šošovky blue sky, či mi to prekryje moju tmavú farbu očí? Ďakujem.

Branislav

Dobry den , chcel by som sa spítat či by ste vedeli spravit šošovky aj podla navrhu keby som poslal ?? dakujem

Poradňa

Dobrý deň, nie, môžeme objednať len tie ktoré sa vyrábajú.

Eva

Dobry den chcem sa spytat ci je ku crazy sosovkam kupit aj nejaky roztok alebo balenie ho obsahuje. Tiez sa chcem spztat aka je dodacia doba sosoviek. Za odpoved Vam vopred dakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno, k šošovkám je potrebné zakúpiť si aj roztok, nakoľko sa musia na noc odkladať do roztoku.

Andrea Boksová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na kontaktné šošovky "Orange Werewolf". Moja farba očí je veľmi tmavá hnedá (takmer čierna). Keďže mám doma už 3 páry kontaktných šošoviek "ColourVUE Crazy" a som na 90% spokojná, zaujímalo by ma, či sú tieto šošovky robené ako "Solar Blue" čiže farbivo nie je úplne súvislé na šošovke, alebo skôr ako "WhiteOut", kde nie sú na šošovke voľné priestory bez farbiva. Vedeli by ste mi pomôcť ? Vďaka.

Poradňa

Dobrý deň, tieto šošovky majú zafarbené všetko. Šošovka je oranžová okraj čiarkovaný čierny.

Kamila

Dobry den, moje oči su stredne hnedej farby...chcela by som aby moje oči boli zelenej farby, tak aby to prekrylo hnedu ale nie priliš umelo...Aku farbu mi poradite? Dakujem.

Poradňa

Dobrý deň, netrúfame si jednoznečne poradiť. Koľko ľudí toľko vkusu. Stáva sa nám, čo sa páči jednému, nemusí byť spokojný druhý.

Patrícia

Dobrý večer Chcela by som sa opýtať či cena 13.99 € ColourVUE - Crazy (Emerald Green) platí pre obidve šošovky? A či tá farba je reálna ak mám svetlo sivo modré oči.A koľko sa platí poštovné? Ďakujem

Poradňa

Dobrý deň, áno, jedná sa o dve kontaktné šošovky. Foto trochu skresľuje. Poštovné záleží na tom, či budete objednávať len kontaktné šošovky, alebo aj roztok… Ak cena je nad 70 Eur, poštovne sa neplatí, osobný odber na výdajných miestach BA, SE… nad 30 Eur sa neplatí. Doručenie na Vašu adresu pri nižšej cene ako sme písali: úhrada vopred na bankový účet sa platí 1,49. Dobierka 3,29.

Roman Malich

Chcel by som sa spýtať či je to aj pre malé deti mám mladšieho brata ktorí nemá žiadne peniaze (kúpil si mobil) a stale ma otravuje nech mu niake kupim

Poradňa

Aj deti nosia kontaktné šošovky, no určite treba, aby určil odborník aké kontaktné šošovky mu máte objednať.

Niky

Zdravím...vsade citam ze hnede oci nemusia prekryt. a ktore z tychto dvoch by to lepsie prekryli? - White zombie alebo Mirror ? dakujeeem :)

Poradňa

Dobrý deň, myslíme si, že skorej White zombie.

Karin

dobrý deň chcela by som sa opýtať mm hnedé oči a chcela by som tie hulk green ale bojím sa že keď si ich objednám že mi neprekryjú moje hnedé oči..

Poradňa

Dobrý deň, nemôžeme Vám zaručiť, že budete 100% spokojná. Stretávame sa s veľkou spokojnosťou, no aj s negatívnymi reakciami. Bez vyskúšania skutočne sa nedá jednoznačne odpovedať.

Barbora Richterová

dobrý deň chcela by som sa spýtať, či by mi kontaktné šošovky black out a white out prekryli hnedozelenú farbu očí a druhá otázka všetky kontaktné šošovky stoja rovnako 10,99eur???

Poradňa

Dobrý deň, je to veľmi individuálne, niekomu prekryjú a niekomu zase nie. Cena šošovie Colour Vue Crazy je 13,99 EUR pre všetky farby.

Barbora Richterová

veľmi sa mi páčia kontaktné šošovky black out a whiteout a twilight. :D

podadna

Dakujeme. Sme velmi radi, ked je zakaznik spokojny.

Kosty

Chcem len podotknut ze takmer vobec nedoslo k prekrytiu duhovky co ma velmi sklamalo. Mam tmavo-hnede oci a take aj ostali. Pouzil som cervenu sosovkua nikto si to ani len nevsimol.

podadna

To je nam luto, no je pravda, ze tmavo-hnede oci sa prekryvaju najtazsie.

Miška

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či mi Crazy šošovky prekryjú aj hnedú farbu očí.

Poradňa

Áno, tieto šošovky prekrývajú aj tmavú farbu očí.

Kontaktné šošovky ColourVUE Crazy Lens – nedioptrické

ColourVUE Crazy Lens ponúkame aj v dioptrickej verzii.

Kvalitné prekrytie

U šošoviek Crazy sa netreba obávať, že by nedošlo k prekrytiu prirodzenej farby dúhovky. Kontaktné šošovky Crazy od spoločnosti Maxvue Vision zvládnu aj veľmi tmavé odtiene dúhovky.

Ako správne užívať šošovky Crazy?

ColourVUE Crazy Lens sú určené k občasnému i každodenné nosenie, nie sú však odporúčané na prespávanie. Na noc (ak zrovna nie ste hore na párty) je potrebné šošovky pokvapkať roztokom, krátko po oboch stranách pošúchať v dlani alebo na zápästí bruškom prsta a uložiť do puzdra zaliateho roztokom. Je možné použiť ktorúkoľvek značku roztoku okrem roztokov peroxidových.

Životnosť šošoviek Crazy

Crazy šošovky môžu používať maximálne 365 dní od prvého použitia. Ak je šošovka uložená v puzdre dlhšie ako 7 dní, je nutné pred jej ďalším použitím proces dezinfekcia opakovať s uložením v puzdre najmenej po dobu 4 hodín.

Balenie

Šošovky sú balené v sklenených fľašiach alebo plastových vaničkách, z ktorých každá obsahuje jednu šošovku. Obe šošovky sú rovnaké, je možné používať ich ľubovoľne pre obe šošovky, pravá a ľavá strana sa nerozlišuje.

Výsledný dojem z šošoviek

Nutné podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený farbou oblečenia a doplnkov a svetelnými podmienkami, a to nielen kvôli lesku ale aj kvôli reakcii zrenice na ostrosť svetla.

O šošovkách ColourVUE Crazy Lens


Vlastnosti

Farba: Špeciálna
Výrobcovia: Maxvue Vision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 365 dní
Obsah vody: 45%
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie