ColourVUE - BigEyes (2 šošovky)

12.59 €

Skladom > 200 ks

attributesPrimary

Utorok 26.9.

cleaner
blank
ColourVUE - BigEyes (2 šošovky) - Maxvue Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 162 x

Big Eyes – naozaj väčšie oči

Obľúbené farebné krycie hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti Maxvue Vision. Big Eyes sú vybavené prstencom opisujúcim okraj šošovky, ktorý vytvára dojem veľkej výraznej dúhovky . Môžete vyberať zo siedmich farebných odtieňov a modelu „Natural Ring“ , ktorý nie je sfarbený, ale iba opticky zväčšuje.

Spôsob užívania

Každý pár šošoviek je určený k občasnému aj každodennému noseniu. Šošovky je potrebné pred spaním vybrať a cez noc uchovať v roztoku – je možné použiť akúkoľvek značku roztoku okrem roztokov peroxidových. Šošovky je potrebné vyhodiť po 90tich dňoch od prvého použitia.

Móda so šošovkami

Kontaktné šošovky BigEyes sú veľmi efektívnym módnym doplnkom, vďaka ktorému môžeme výrazne zmeniť náš celkový look. Obzvlášť ak sa pohráme s rôznymi farbami ďalších doplnkov a oblečenia. Efekt zafarbenia je ovplyvnený aj svetelnými podmienkami a prirodzenou farbou našej dúhovky.

Pravé a ľavé oko

Často sa nás klienti pýtajú na rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou. Žiadny nie je. Všetky šošovky sú rovnaké a možno ich použiť ľubovoľne pre obe strany.

Viac o farebných šošovkách ColourVUE – BigEyes.

Vlastnosti

Dioptrie: 0.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
UV filter: Nie
V balení: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Iveta

Dobrý deň, rada by som sa informovala ci existuju aj ine farebne šošovky s priemerom 15 nakolko tento mi najviac vyhovuje a su s nim dostupne len šošovky tejto značky a aj to.len v dvoch farbach.ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, v našej ponuke ďalšie farebné šošovky s priemerom 15,00 nemáme. Ďakujeme za dotaz.

Zdeni

Dobrý deň. Prosim Vas ake su tie Natural ring? bezfarebné ci čierne? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, farebné šošovky Natural ring majú hrubý čierny okraj, čiže v strede sú priesvitné a bude vidieť vašu vlastnú farbu očí, ale okraj vašej farby očí bude prekrytý výraznym čiernym prstencom.

Adriana

Dobrý deň, tieto šošovky sú 3-mesačné?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno šošovky vydržia po dobu troch mesiacov. Nezabudnite ich ale čistiť v roztoku a správne sa o ne starať.

Adriana

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať aký je rozdiel medzi priemer 14.00 a 15.00 , a ešte ako často treba meniť roztok ? + roztok je už v balení?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, priemer 14 znamená, že šošovka má 14mm a priemer 15, že má 15mm. O priemere si môžete prečítať tu: #. K šošovkám si musíte roztok priobjednať za nás odporúčame roztok Gelone.

Veronika Matulová

dobrý deň, chcem sa spýtať, čo sa stane ak si nasadím na svoje šošovky - cylindrické tieto farebné, kedže sa môj druh vo farebnom prevedení nevyrába...

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, určite Vám neodporúčame nasadzovať si do oka dvoje kontaktné šošovky. Farebná šošovka by Vám nedržala, znížila by sa priepustnosť kyslíka k rohovke a mohlo by to spôsobiť komplikácie ako začervenanie, vysychanie oka.

Richard

dobry da sa s sosovkuo ist do vody a preco music do 90 dni zmenit?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno, so šošovkou sa dá ísť do vody, ale pri plávaní odporúčame chrániť šošovku plaveckými okuliarmi. Táto šošovka je určená na denné nosenie po dobu 3 mesiacov – potom ju treba vymeniť za novú.

Laura

Dobrý deň, kedy budú dostupné šošovky Natural Ring? Vopred ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, konkrétne Natural Ring už dostupný nebude.

Maria Komorna

Dobry den chcela by som sa opytat preco stale neni su v ponuke cocky sweet honey ?!

Poradňa

Dobrý deň, je nám ľúto, no zatiaľ nebudú.

Lass

Dobrý deň, z týchto modelov ma celkom dosť rezali oči, mala som ako keby zahmlene videnie keď som ich mala a boli aj dosť hrube. Je to zlým výberom vody, alebo si to zle nasadzujem, alebo sú hrubé? Viete mi poradiť?

Poradňa

Dobrý deň, ešte nie sú žiadne šošovky ktoré by vyhovovali každému. Jednoducho, ak Vám nesedia a režú Vás, je to skorej tým, že Vám nesedí táto konštrukcia šošoviek.

elena

Dobrý deň môžem na ne použiť roztok na mäkké šošovky?

info@sosovky-kontaktne.sk

Na tieto šošovky môžete použiť ktorýkoľvek roztok, okrem peroxidového roztoku.

Rebeka

..Dobrý deň.Už dlhšie si objednávam Farebné šošovky ColourVUE big eyes ,a teraz by som si ich rada objednala znovu,no Nemám v ponuke "Dioptrické".Máte ich ešte skladom?

Poradňa

Dobrý deň, je nám ľúto,no tieto šošovky sa dioptrické zatiaľ nevyrábajú. Dioptrické sú len crazzy, no aj to len niektoré farby.

Petra

Dobrý deň mala by som záujem o farebné šošovky, nenosím okuliare nič, treba mi kním aj niečo doobjednať?Dáky roztok alebo tak?

Poradňa

Dobrý deň, k šošovkám je treba aj roztok, do ktorého budete večer po vynatí z oka šošovky ukladať. A samozrejme puzdro na šošovky, v ktorom to budete mať uložené. Puzdro je k väčšine roztokom prikladané automaticky.

mata

dobry den chcela by som sa opytat ci party green su 15mm a ci len 14mm. Lebo vyrobca udava ze su 15mm a vy 14mm dakujem.

Poradňa

Dobrý deň, šošovky Colou Vue – Party Green sú 15 mm