ColourVUE - 3 Tones - dioptrické (2 šošovky)

12.31 €

Skladom > 500 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 1.6.

cleaner
blank
ColourVUE - 3 Tones - dioptrické (2 šošovky) - Maxvue Vision
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 197 x

Kontaktné šošovky ColorVUE – 3 Tones

ColorVUE – 3 Tonesfarebné šošovky spoločnosti Maxvue Vision, ktoré sú vyrobené špeciálnou 3-fázovou technikou farbenia.

Technológia farbenia

3-prsteňcová technológia, známa tiež ako technológia 3 tónov, je spôsob výroby, kedy sa na kontaktnú šošovku opečiatkovaním nanesú 2 matričné farby (ide o čiernu a hnedú) a farba, ktorá má byť dosiahnutá. Prstence vybiehajú lúčovito do stredu kontaktnej šošovky. Zorné pole má tak väčšiu plochu ako pri klasických farebných šošovkách, ktoré majú transparentnú čiže optickú zónu (spravidla 5,5 mm priemer) v strede šošovky oddelenú od farebnej (nepriehľadnej) zóny jasnou hranicou. Za šera, kedy sa naša pupila roztiahne, potom môže prísť k tomu, že vidíme čiastočne farebne.

Krycia schopnosť

Kvalita prekrytia rôznych krycích farebných šošoviek sa líši. Technológia troch prstencov je inovatívnejšia, aj keď za extrémnych svetelných podmienok (maximálny jas) môže byť čiastočne vidieť pôvodná farba. Výsledný efekt je však aj tak krásny a pôsobí nezrovnateľne prirodzenejším dojmom.

Perfektné prekrytie, údržba

Farebné kontaktné šošovky ColourVUE sa môžu pýšiť veľmi dobrou schopnosťou prekryť prirodzené farby očí. Každý pár šošoviek je určený k občasnému i každodennému noseniu. Šošovky treba pred spaním vytiahnuť, očistiť a cez noc uchovať v roztoku. Je možné použiť akúkoľvek značku roztoku, okrem roztokov peroxidových. Šošovky je potrebné vyhodiť po 90tich dňoch od otvorenia balenia.

Farebné kontaktné šošovky ako módny doplnok

Farebné kontaktné šošovky sa v poslednej dobe stali veľmi žiadaným módnym doplnkom. Pokiaľ sa nám podarí zvoliť správnu farbu oblečenia a bižutérie, príjemne nás prekvapí, ako výrazne potom naše oči vyniknú a vylepšia celkový dojem.

V našej ponuke farebných kontaktných šošoviek nájdete aj ColourVUE 3 Tones bez dioptrickej korekcie TU.

Pravé a ľavé oko

Jedným z častých dotazov v diskusii je: „Aký je rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou?“. Odpoveď je jednoduchá. Kontaktné šošovky môžete použiť ľubovolne pre obe oči, sú úplne rovnaké.

Pozor na očakávanie

Dôležité podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený aj prirodzenou farbou dúhovky oka a svetelnými podmienkami, v ktorých ich posudzujeme.

Vlastnosti

Dioptrie: 0.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 45%
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Priemer (DIA): 14.0
UV filter: Nie
V balení: 2 šošovky
Výrobca: MaxVUE Vision
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Izabela

Dobrý deň mala by som záujem o šošovky farebné dioptricke , lensa mi nedá objednať do políčka dioptria + iba- ja potrebujem +4.00a +3.50 co mam spraviť?

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Rozhodně neděláte nic špatně. Bohužel ale jsou tyto čočky vyráběny jen s minusovými dioptriemi. Plusové dioptrie najdete u barevných kontaktních čoček TopVue Color, Air Optix Colors, FreshLook ColorBlends a FreshLook Colors. Přejeme hezký den.

Lucia Schnekova

Dobry den, ja mam zakrivenie 8,3 bude problem ak si kupim 8,6? Lebo vsade su len so zakrivenim 8,6. Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, toto zakrivenie by vám nemalo spôsobiť problém. Šošovky sú už v dnešnej dobe vyrábané tak, aby ľahko priľahli k oku. Pokiaľ sú vaše oči ale prehnane citlivé, možno vám šošovky nebudú vyhovovať. Odporúčame nechať oči premerať v optike, aby ste si bola istá, že vám zakrivenie nespôsobí žiadny problém.

Evka Prosňáková

Dobrý deň. Chcela som sa opýtať, že či to bude veľmi vadiť oku, keď ja mám zakrivenie 8.4 a na výber máte 8.6 iba. Ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, rozdiel v zakrivení 0,1 až 0,2 by vo všeobecnosti nemal spôsobiť problém.

Veronika

Dobrý deň, dá sa z týchto šošoviek objednať najprv skušobný pár? Ak áno, kde na stránke to nájdem? Ďakujem pekne.

Poradňa

Dobrý deň, nie, nakoľko sa jedná aj tak len o 2 ks. Zadarmo ich neposielame.

Katka

Dobry den, objednala som si tieto sosovky, dioptrie take ake mam normalne, ale hned ked si ich dam vidim zahmlene,zrak sa nezaostruje a vidim jak cez hmlu jemnu a boli ma z toho aj hlava cim to moze byt? dakujem

Poradňa

Dobrý deň, nie každému každý druh šošoviek vyhovuje. Preto pri zmene šošoviek odporúčame poradiť sa s lekárom a vyskúšanie skúšobného páru, aby sa predišlo zmarenej investícii. Ak Vám šošovky nevyhovujú, určite ich nenoste.