ColourVUE - 3 Tones (2 šošovky)


Hodnotené 114 x

Komentáre

Pridať komentár

Daniela Fiedlerová

Dobrý deň , dnes mi dosli šošovky.. Jedna v dobrom stave a ta druha pretrhnuta.. Otvarala so opatrne.. A hned som si všimla že ta druha šošovka je v takom stave v akom bola.. Chcela by som reklamovať da sa to vôbec.. S farbou som spokojna dobre mi sedi lebo hned tu jednu som vyskušala.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je nám velmi líto, že máte tuto zkušenost. Čočky samozřejmě můžete zaslat k reklamaci a odbornému posouzení. Doporučený postup zaslání čoček k reklamaci najdete v obchodních podmínkách. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

Lívia Kaduková

Sklamanie! Zelené neprekryju hnedé oči vôbec ! Toto sa mi pri šošovkách este doposiaľ nestalo.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, mrzí nás vaša nespokojnosť s týmito šošovkami. Výrobca však varuje, že šošovky niekedy nemusia prekryť originálnu farbu očí. Keď máte tmavo hnedé oči, je skoro pre všetky farebné šošovky veľmi zložité, aby farbu vašich očí prekryli.

daniela

Vobec niesom spokojna

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, mrzí nás že ste nespokojná. Ako náhradu Vám odporúčame šošovky TopVue Color, ktoré sú prirodzenejšie a taktiež mäkšie takže sú v oku prirodzenejšie.

Jarmila Vranska

Som velmi nespokojná. Kontaktná šošovka v modrej farbe absolútne neprekryje farbu môjho oka (hnedú) a este ma v oku reže a vidim zahmlene.

julia

Prosím, kde môžem zadať akú dioptriu potrebujem. Pri zvolení farby mi nejde zvoliť aj dioptru. ďakujem za odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v tomto prípade ide o nedioptrické farebné šošovky, preto nie je možné zvoliť dioptrickú hodnotu.

iva

Dobrý deň. chcem sa spýtať, či tieto šošovky na oku spravia rovnaký efekt ako na obrázku - že vo farebnej časti budú tie akoby lúče. ďakujem.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, tieto šošovky sú vytvorené tak, aby vyzerali lúčovito, avšak efekt farebných šošoviek je na každom oku trocha iný.

Michaela

Ja mám tie modré a super mi prekrývajú tmavohnede oči. Všetci moji známi aj rodina sú max. spokojní.

kata

dobry den mam zaujem o tie modre farebne bez dioptrii je mozne dorucenie aj dobierkou ?dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň,

áno, samozrejme je možné tieto šošovky objednať aj na dobierku.

Alžbeta

bola som veľmi spokojná

Kristína Smolková

dobrý deň. Mám záujem o dioptrické farebné šošovky modrej farby na štvrť roka.Nosím okuliare do diaľky dioptria 4,5 a mám modro-zelené oči...vedeli by ste mi povedať ktoré si mám objednať..lebo sa tu moc nevyznám. ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, najlepšie je vyskúšať si šošovky u odborníka a nechať si poradiť, aby Vám šošovky sedeli. Štvrťročné sú šošovky z rady ColourVUE.

Silvia

Dobrý deň , mám záujem o vaše šošovky, a chcela by som vedieť, mám 16 rokov, a nosila som chvýlku okuliare -1 , ale už ich nenosím , mohlo by mi to nejako uškodiť ? mám modro zelené oči a chcela by som hnede farebne šošovky . Ďakujem

Poradňa

Prosím, poraďte sa s Vasím lekárom. Mohlo by sa stať, že nebudete cez nedioptrické farebné šošovky 100% vidieť

Maria Porocakova

Dobry den mam zaujem o sosovky blue a aqva ColorVUE-Glamour len by som sa chcela informovat mam hnede oci prekrije mi to tak aby to nebolo umele?neviem vasu znacku ak si ich objednam budem mat prvy krat mala som inej a mala som modre bolo to pohode ale dost to bolo modre chcem prekrit ale nie tak aby mi to slo do extremneho modreho Dakujem

Poradňa

Dobrý deň, je to veľmi individuálne, čo sa páči jednému, nemusí byť nadšený druhý. Mne sa páčia šošovky Sky Blue, ktoré by mali Vašu hnedú farbu prekryť, no záleží len na Vás pre ktoré sa rozhodnete.

Michal

Dobrý deň, môžem tieto šošovky používať na dioptrické?

Poradňa

Dobrý deň, takéto nosenie neodporúčame. Objednajte si dioptrické farebné kontaktné šošovky.

andrea

Nedioptricke čočky prekrijú hnedú farbu modrými čočkami ??

Poradňa

Ťažko jednoznačne odpovedať. Je to individuálne. Väčšinou sa stretávame so spokojnosťou, no tiež boli aj negatívne reakcie.

janula

chcem si objednat sosovky mam ich po prvy krat a neviem aky roztok na to potrebujem a či to mozem nositaj bez konzultacie z lekarom...jedna sa o farbne nedioptricke sosovky...

Poradňa

Vždy je lepšie ak nosenie konzultujete s lekárom a keď kontaktné šošovky vopred vyskúšate. Môžeme Vám odporučiť roztoky Laim Care, Opti Free Express, Solo Care. Všetky sú vhodné, záleží na Vás, ktorý si vyberiete.

Kontaktné šošovky ColorVUE – 3 Tones

ColorVUE – 3 Tones sú farebné šošovky spoločnosti Maxvue Vision, ktoré sú vyrobené špeciálnou 3-fázovou technikou farbenia. Farebný efekt kontaktných šošoviek závisí na prirodzenej farbe očí nositeľa a svetelných podmienkach.
 

Kontaktné šošovky ColorVUE – 3 Tones ponúkame tiež v dioptrickej ver­zii

Technológia farbenia

3-prsteňcová technológia, známa tiež ako technológia 3 tónov, je spôsob výroby, kedy sa na kontaktnú šošovku opečiatkovaním nanesú 2 matričné farby (ide o čiernu a hnedú) a farba, ktorá má byť dosiahnutá. Prstence vybiehajú lúčovito do stredu kontaktnej šošovky. Zorné pole má tak väčšiu plochu ako pri klasických farebných šošovkách, ktoré majú transparentnú čiže optickú zónu (spravidla 5,5 mm priemer) v strede šošovky oddelenú od farebnej (nepriehľadnej) zóny jasnou hranicou. Za šera, kedy sa naša pupila roztiahne, potom môže prísť k tomu, že vidíme čiastočne farebne.

Krycia schopnosť

Kvalita prekrytia rôznych krycích farebných šošoviek sa líši. Technológia troch prstencov je inovatívnejšia, aj keď za extrémnych svetelných podmienok (maximálny jas) môže byť čiastočne vidieť pôvodná farba. Výsledný efekt je však aj tak krásny a pôsobí nezrovnateľne prirodzenejším dojmom.

Perfektné prekrytie, údržba

Farebné kontaktné šošovky ColourVUE sa môžu pýšiť veľmi dobrou schopnosťou prekryť prirodzené farby očí. Každý pár šošoviek je určený k občasnému i každodennému noseniu. Šošovky treba pred spaním vytiahnuť, očistiť a cez noc uchovať v roztoku. Je možné použiť akúkoľvek značku roztoku, okrem roztokov peroxidových. Šošovky je potrebné vyhodiť po 90tich dňoch od otvorenia balenia.

Farebné kontaktné šošovky ako módny doplnok

Farebné kontaktné šošovky sa v poslednej dobe stali veľmi žiadaným módnym doplnkom. Pokiaľ sa nám podarí zvoliť správnu farbu oblečenia a bižutérie, príjemne nás prekvapí, ako výrazne potom naše oči vyniknú a vylepšia celkový dojem.

Pravé a ľavé oko

Jedným z častých dotazov v diskusii je: „Aký je rozdiel medzi pravou a ľavou kontaktnou šošovkou?“. Odpoveď je jednoduchá. Kontaktné šošovky môžete použiť ľubovolne pre obe oči, sú úplne rovnaké.

Pozor na očakávanie

Dôležité podotknúť, že výsledný efekt všetkých farebných kontaktných šošoviek je do istej miery ovplyvnený aj prirodzenou farbou dúhovky oka a svetelnými podmienkami, v ktorých ich posudzujeme. 

Vlastnosti

Výrobcovia: Maxvue Vision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 2 šošovky
Dioptrie: 0
Priepustnosť O2: 22 Dk/t
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Obsah vody: 45%
Ako často meniť?: 90 dní
Materiál: Hydrogel Terpolymer
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie