Clear 58 (6 šošoviek)

20.89 €
92% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? streda 24.7. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
20.89 €

Výhodné balíčky

Mesačné kontaktné šošovky od ClearLab s UV filtrom

Kontaktné šošovky Clear 58 výrobcu ClearLab s UV filtrom sú vyrobené z veľmi kvalitného a veľmi často používaného materiálu Etafilcon A a sú určené na denné nosenie s mesačnou dobou výmeny.

Truform ® EDGE DESIGN

Špeciálna technológia dizajnu okrajov kontaktné šošovky Clear 58 zaručuje optimálny pohyb, ľahkú manipuláciu a celodenný komfort pre nositeľov týchto kontaktných šošoviek. Tenký dizajn šošoviek prináša pozitívne účinky na zdravie Vašich očí.

Vlastnosti - Clear 58 (6 šošoviek)

Výrobcovia: ClearLab
Priemer (DIA): 14.50, 14.00
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 21,83 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 58%
Názov produktu: Clear 58
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (15)

Máte nejaké otázky?
M.

Dobrý deň, budú ešte prosím tieto šošovky vôbec dostupné? Nemáte nejakú informáciu k tomu?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Žiaľ, na to, kedy a či vôbec budú tieto šošovky doskladnené, nemáme od dodávateľa žiadne informácie. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli ponúknuť ako alternatívu šošovky Acuvue 2. Tieto šošovky sa zhodujú vo veľkostných parametroch a sú vyrábané z rovnakého materiálu. Každá re-aplikácia kontaktných šošoviek by však mala prebiehať pod odborným dohľadom. Ak sa rozhodnete vybrať si šošovky sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre, nemožno uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Lucia Duhová

Dobrý deň. Šošovky Clear 58, D-1,75, D-2,25 zakrivenie 8,70 nie sú dostupné. Poprosím o Vaše odporučenie iných šošoviek. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Z nášho sortimentu hydrogélových šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť dvojtýždňové Acuvue 2, ktoré majú rovnaké veľkostné parametre a sú vyrobené z rovnakého materiálu. Ak chcete zachovať mesačnú periódu výmeny, mohli by sme Vám ponúknuť Proclear Compatibles Sphere alebo TopVue Monthly. Tieto šošovky majú odlišné veľkostné parametre, avšak rozdiel sa vojde do povolenej medznej odchýlky ±0,20 mm. Značka TopVue naviac disponuje u vybraných balení službou Garancie vrátenia peňazí. Ak Vám nebudú šošovky vyhovovať, môžete ich vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Správne by však každá re-aplikácia kontaktných šošoviek mala prebiehať u očného špecialistu. Ak sa rozhodnete vybrať si šošovky sama bez odbornej pomoci, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Dominika Štefanič Hamadejová

Dobrý deň,šošovky Clear58 sa prestali úplne vyrábať?Chcela som si objednať a píše,že výroba bola ukončená.Používala som ich vyše 6 rokov,párkrát som skúsila iné,ale vždy som sa k nim vrátila.Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Dominika, ďakujeme Vám za otázku. Výroba týchto šošoviek so zakrivením 8,30 mm bola naozaj ukončená. Pri šošovkách so zakrivením 8,70 mm sa výrobca bohužiaľ potýka s problémom a dodávky sú veľmi obmedzené. Aj tieto šošovky ponúkajú 2 možnosti zakrivenia a priemeru, vyhľadali sme si Vaše objednávky, aby sme Vám mohli poradiť vhodné šošovky. Z nášho sortimentu hydrogélových šošoviek, ktoré teraz používate, by sme Vám mohli ponúknuť napr. štrnásťdenné hydrogélové šošovky Acuvue 2. Veľkostné parametre odpovedajú tým, ktoré teraz volíte pri týchto šošovkách. Naviac sú vyrobené z rovnakého materiálu - Etafilconu A. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť mesačné hydrogélové šošovky Soflens 38. Veľkostné parametre taktiež odpovedajú. Rozdiel je v materiáli, z ktorého sú šošovky vyrobené. Nedokážeme Vám bohužiaľ s istotou povedať, či Vám šošovky budú vyhovovať. Správne by ste mali mať šošovky re-aplikované očným špecialistom. Pokiaľ sa rozhodnete vybrať si šošovky sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Ak si chcete aj napriek riziku vybrať šošovky sama bez odbornej pomoci, ponúkli by sme Vám šošovky TopVue Monthly. Zakrivenie je rozdielne, spadá však do tolerovanej rozmedznej odchýlky ±0,20 mm. Veľkou výhodou je, že šošovky TopVue disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám nebudú vyhovovať, môžete ich vrátiť a neprídete tak o svoje peniaze. Nemusíte sa proto obávať šošovky vyskúšať. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Patricia Klbikova

dobry den, je velky rozdiel medzi 14.2 a 14? predtym som pouzivala sosovky 14.2, kt prestali vyrabat a tieto som pouzivala predtym, ale priemer bol 14.2. pri pripadnom objednani a ked mi nesadnu, tak ich mozem vymenit? dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Ide o rozdiel 0,20 mm, čo býva považované za prijateľné pre oko . Je to ale veľmi individuálne. Záleží tiež na vlastnostiach materiálu a na tom, ako materiál samotný znáša Vaše oči. U týchto šošoviek nie je možné vrátenie v prípade, že Vám nebudú sedieť. Šošovky by Vám mal aplikovať kontaktológ a až potom, keď máte istotu, že je nosenie v poriadku, by sme Vám odporúčali nákup online. Bez straty peňazí môžete vyskúšať šošovky TopVue, u ktorých je zavedená služba Garancia vrátenia peňazí. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Natalia R.

Dobrý deň, používam šošovky Biofinity, avšak, aj po prvých dňoch ich používania mávam suché oči a cítim, že oko je kvôli šošovkám v nepohode. Dôvodom je, že pracujem s počítačom. Prečítala som si, že tieto šošovky (Clear58) by mali byť viac prispôsobené pre prácu s PC a technikou (resp. i šošovky Bausch + Lomb ULTRA). Avšak, pri týchto šošovkách čítam, že priepustnosť O2 je iba 21,83 Dk/t. Pri Bausch + Lomb ULTRA je to až 163 Dk/t. Ako teda môžu byť prosím tieto dobré, keď neprepúšťajú O2? Je to správny údaj? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď i radu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Každým očiam vyhovujú iné vlastnosti. Nie všetky oči potrebujú vysokú priepustnosť kyslíka. Pre niektorých nositeľov, a predovšetkým ich oči, je podstatnejší obsah vody. Nepríjemné pocity pri sledovaní digitálnych zariadení sú spôsobené tým, že sa rapídne znižuje frekvencia žmurkania a po oku tak nie je rozmiestnený slzný film tak ako obvykle. Ak ste zvyknutá na šošovky Biofinity, mohli by vás zaujímať šošovky Biofinity Energys, ktoré sú vyvinuté práve pre nositeľov, ktorých oči sú zaťažované prácou na pc. Šošovky Vám doporučujeme vyskúšať v aplikačnom stredisku. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Dominika Jadvišová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sú teda tie šošovky 14 dňové alebo mesačne?? Ďakujem.

Zákaznícky servis – Jozef

Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Ide o mesačné kontaktné šošovky. Výrobca režim výmeny menil a boli okolo neho určité nejasnosti. Šošovky teda presunieme do správnej kategórie. Ďakujeme a želáme krásny deň.

Katarína

Dobrý deň šošovky clear 58 používam už vyše roka . Vždy som s nimi bola spokojná a nemala som dôvod na zmenu . No ale v priebehu týždňa sa mi roztrhli hneď 2 :/..... aké by ste mi doporučili ako náhradu? mám zakrivenie 8,7 a dioptrie -1,25 . Viem , že velký výber s mojim zakrivením nie je. je možné použiť šošovky aj so zakrivením 8,7 ?? Za odpoveď vopred ďakujem ......

Zákaznícky servis – Jozef
Dobrý deň, ďakujeme za opýtanie. Je nám ľúto, že máte so šošovkami takúto skúsenosť. Ak hľadáte nové, odporúčame Vám vyskúšať TopVue Premium. Ide o dvojtýždňové, respektíve 14-denné šošovky vysokej kvality, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi veľmi obľúbené. Šošošvky môžete navyše bez obáv vyskúšať, pretože v prípade nespokojnosti môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Napíšte nám, či Vám šošovky vyhovovali a prípadne sa môžeme poobhliadnuť po iných. Zatiaľ Vám želáme krásny deň.
Katarína Rusnáková

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či táto značka clear58 existuje ešte aj ako šošovky, ktoré sa dajú použiť na mesiac. Pred tým som používala túto značku, ale boli to mesačné šošovky.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, áno jedná sa o mesačné kontaktné šošovky.

Ľubica Červeňáková

Dobrý deň, ak si objednám dnes šošovky (Clear 58), prečo je dodanie až 26.9., ak ich máte v sklade (ako uvádzate)? Pri predchádzajúcej objednávke to bolo rýchle a doručili ste mi tovar hneď na druhý deň. Vlastne preto som si vybrala Váš obchod. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, šošovky máme, nachádzajú sa bohužiaľ na našom externom sklade preto dodanie trvá až jeden týždeň. Snažíme sa ich ale vždy zasielať čo najrýchlejšie ako môžeme. Keď už budú šošovky na sklade v Slovenskej republike, bude dodanie opäť 1-2dni.

Katarína Čatlošová

Dobrý deň. Ako, prosím, zistím, že šošovky sú skutočne 2-týždňové alebo mesačné? Na obale šošoviek Clear 58 ani Acuvue Oasys to nie je nikde uvedené, overiť si to viem len na www stránke porovnaním obrázku. Ďakujem.

Katka

Dobrý deň, mám rovnaký problém. Používam tieto šošovky v zakrivení 8,3 a nemôžem ich nikde zohnať. Ak nemáte takéto zakrivenie z tejto značky, neviete poradiť nejakú inú značku s týmto zakrivením?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, rovnaké zakrivenie 8,3 poskytujú šošovky Purevision. Prajeme Vm príjemne nosenie.
Miroslav

Dobrý deň, chcem sa opýtať či tieto šošovky nepredávate v zakrivení 8,3? Alebo takéto zakrivenie nie je ani nikde dostupné? Moja očná mi povedala, že tieto šošovky používam pri zakrivení 8,3 a na vašej stránke pozerám, že sú len dostupné v 8,7.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky Clear 58 sú u nás k dispozícii len v zakrivení 8,7.

Zuzana

Môžem len vedieť, prečo ste p. Bakovej poradili šošovky TopVue air, ktoré nemajú zakrivenie 8,7, ale 8,6 a to je veľký rozdiel, aj pri takej stotinke šošovka nedrží v oku, vypadne vlastná skúsenosť! Rozmery šošovky musia presne sedieť, ako boli indikované lekárom! Ja som u vás našla len jediné, ktoré sedia priemerom a zakrivením, ktoré má spomínaná pani...SofLens 38.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, každému nositeľovi kontaktných šošoviek sedí niečo iné a taký malý rozdiel v zakrivení nemusí mať zásadný vplyv. Pri kontaktných šošovkách TopVue Air zaručujeme vrátenie peňazí, p. Baková si ich teda môže skúsiť a keď jej nebudú vyhovovať mi je vrátime peniaze, neriskuje teda žiadnu stratu.

Zuzana

Nosím tieto šošovky už roky, aj keď sú drahšie, ako jediné mi vyhovujú, používam ich ako mesačné, ako mi povedala očná lekárka, nemám žiadne problémy, dúfam, že ich neprestanú vyrábať...

Katarina Bakova

Dobry den, nosim sosovky clear 58, zakrivenie 8,7 a priemer 14. Dioptrie -4 a -4,5. V popise su uvadzane ako 14 denne, no mne ich pred rokmi ocny lekar odporucal ako mesacne. Chcem skusit ine, lebo tieto mi nevyhovuju. Ktore z mesacnych by ste mi odporucili? Dakujem

info@sosovky-kontaktne.sk
Dobrý deň, pri takejto zmene kontaktných šošoviek je najlepšie poradiť sa s očným špecialistom. Na našich stránkach však ponúkame mesačné kontaktné šošovky TopVue Air, u ktorých garantujeme vrátenie peňazí pri nespokojnosti, čo znamená, že si ich môžete vyskúšať a ak nebudete spokojná, vrátime Vám celú sumu.