Clear 1-Day (30 šošoviek)

19.69 €
91% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 14.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
19.69 €

Jednodenné šošovky od ClearLab

Asférické jednodenné kontaktné šošovky Clear 1-Day v balení po 30 kusoch od výrobcu ClearLab poskytujú neprekonateľný a dlhotrvajúci komfort pri nosení kontaktných šošoviek. Užite si komfort, jasné a ostré videnie so šošovkami Clear v situáciách prinášajúcich väčšiu záťaž pre Vaše oči - pri práci s počítačom, pri riadení vozidla za šera! Vhodné sú aj na korekciu slabého astigmatizmu.

Materiál šošoviek Clear

Tieto mäkké kontaktné šošovky boli vyrobené z biokompatibilného materiálu po vzore prirodzeného oka. Vďaka tomu je zaručená prirodzená starostlivosť a ochranné procesy oka. Vysoký obsah vody udržuje stabilné zvlhčenie oka po celý deň a znižuje vysychanie očí. Zvlášť citlivé oči ocenia vlastnosti tohto materiálu kontaktnej šošovky.

Technológia AQUAGRIP

Pri výrobe kontaktných šošoviek Clear je použitá technológia AQUAGRIP, ktorá je charakterizovaná vynikajúcou schopnosťou viazať vodu. Svojimi vlastnosťami zvyšuje odolnosť proti dehydratácii a zvyšuje zmáčavosť šošovky, čím výrazne prispieva k pohodliu pri nosení.

Výroba šošoviek Clear

Použitá technológia pri výrobe šošoviek Clear je nielen veľmi hygienická (absolútne žiadny ľudský kontakt so šošovkou), ale aj najekologickejšia (použité je o 80% menej plastu a o 70% menej vody).

Určené pre denné nosenie

Denný spôsob nosenia kontaktných šošoviek predstavuje tú najzdravšiu a najpohodlnejšiu možnosť pre nositeľov kontaktných šošoviek. Každý deň nový pár šošoviek, žiadne roztoky na dezinfekciu a čistenie kontaktných šošoviek.

Vlastnosti - Clear 1-Day (30 šošoviek)

Výrobcovia: ClearLab
Zakrivenie (BC): 8.80, 8.70
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 25,38 Dk/t
Obsah vody: 58%
Názov produktu: Clear 1-Day
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Hioxifilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

  • Filtrujú modré svetlo z obrazoviek
  • Predchádzajú digitálnej únave zraku
  • Chráni pred syndrómom suchého oka
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Iveta Karelová

Šošovky samotné sú OK, dobre ich znášam, ako jedny z mála 1denných. Ale balenie a manipulácia sú zatiaľ najhoršie, aké som kedy vyskúšala. V mištičke je úplné minimum tekutiny, a pri otváraní ešte vyšplechne von, takže na prípadné opláchnutie v rámci aplikácie do oka nezostane nič. Okrem toho e systém otvárania "jednu misku druhou" potrebné najprv nacvičiť. Ja som zničila asi 3 šošovky, kým som to otvorila správne.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že ste našla na šošovkách tieto nedostatky. Ak by sme Vám mohli s niečím pomôcť alebo poradiť, napíšte nám prosím. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

InaH

Roky som používala jednodňove šošovky 1 Day Acuvue Moist, nakoľko mám zakrivenie 9,00 a v tomto zakrivení iné šošovky nevyrábajú.. Ale keďže som si bola nútená narýchlo zakúpiť šošovky a moju značku nemali, kupila som si tieto Clear 1 day !!! A sú oveľa lepšie.. neschne mi tak oko, neškrabú ma, oveľa lepšie ich prijalo moje oko. aj keď nemajú zakrivenie 9,00 nevadí mi to.. Fakt sú lepšie... Ja len, že občas treba skúsiť niečo nové :-). Odporúčam

Dominika Willantová

Chcela by som sa pýtať, že tých 30 šošoviek sa myslí ako 30 kusov alebo ako 30 párov na jeden celý mesia?

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, v balení je 30 kusov šošoviek, čiže 15 párov.

Dominika Willantová

Chcela by som sa spýtať, že ak su tieto šošovky jednodnové a mám lubrikčný prostriedok aj puzdro či si ich môžem počas dňa vybrať a potom znova vložit? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, áno šošovky môžete počas dňa vybrať a potom si ich znova vložiť do oka. Neodporúčame však šošovky používať dlhšie ako jeden deň.