Cébé Iron CBS145

Polarizované Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
147 mm
Ďalšie rozmery
16 mm
140 mm
45 mm 60 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 5.6.
Cena
42.90 €

Značkové okuliare Cébé

Značka zrodená v srdci francúzskeho pohoria Jura. Na začiatku, športové okuliare nosilo veľa horolezcov, ktorí potom pomohli prispôsobiť okuliare aj pre najextrémnejšie podmienky. Značka CéBé má však kolekciu športových okuliaroch veľmi pestrú a vyberú si profesionáli, ale aj amatéri najrôznejších športov a záľub.

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Dvojitý nosník možno označiť za úspešný retro návrat. Môžete sa stretnúť aj s označením double bridge a buďte si istí, že ide o neprehliadnuteľný detail, vďaka ktorému budete trendy. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre.
Okuliare sa skvele hodia na všetky vonkajšie aktivity. Ich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudú pri športe nijako prekážať. Ich funkčnosť oceníte pri behu, na bicykli, pri horskej turistike... Farba okuliarov je matná.