Caterpillar CTS Blinding 104P

Polarizované Ženy Mužov

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
145 mm
Ďalšie rozmery
19 mm
145 mm
43 mm 54 mm
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 24.6.
Cena
69.90 €

Značkové okuliare Caterpillar

Caterpillar už dávno nie je len značkou ťažkej techniky. Do svojho portfólia zaradila značka nie len praktickú a funkčnú pracovnú obuv a odevy, ale taktiež štýlové okuliare. Dioptrické aj slnečné okuliare Caterpillar v sebe nesú kvalitu, moderné technológie, spoľahlivosť a trvanlivosť. Môžete si byť istý, že okuliare CAT zvládnu aj drsnú a náročnu prácu na stavbe!

O tomto modeli:

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak. Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov. Stranice okuliarov sú flexibilné a prispôsobia sa tvaru hlavy. Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu. Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.
Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom. Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.
Okuliare dostanete v originálnom puzdre. Farba okuliarov je matná.