Biotrue ONEday for Presbyopia (90 šošoviek)

82.59 €
99% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
82.59 €

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia

Biotrue ONEday for Presbyopia sú multifokálne kontaktné šošovky výrobcu Bausch and Lomb špeciálne navrhnuté k riešeniu zrakových ťažkostí spôsobených presbyopiou. Presbyopia čiže starecká vetchozrakosť je chyba zraku vznikajúca ako prirodzený dôsledok starnutia ľudského organizmu a začína sa prejavovať okolo štyridsiateho roku života. Presbyopia je definovaná zhoršujúcou sa schopnosťou zaostriť na blízke predmety.

Design 3 optických zón

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia prinášajú efektívne riešenie korekcie zraku na všetky vzdialenosti. Ich špeciálny 3 zónový dizajn využíva prirodzené vlastnosti oka pri zaostrovaní na ďaleké aj blízke predmety, ale aj predmety ležiace v strednej vzdialenosti. Jednotlivé optické zóny sú situované v sústredných kruhoch, pričom najvnútornejší kruh zaisťuje jasný pohľad na blízke predmety a vonkajší kruh potom na predmety vzdialené.

Vysoký obsah vody - pohodlné nosenie

K vytvoreniu šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia bol použitý HyperGelový materiál Nesofilcon A, ktorý v sebe snúbi vlastnosti klasického hydrogélu a silikón-hydrogélu - vysoký obsah vody a značnú priepustnosť kyslíka. Technológia HyperGelu funguje na princípe aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, ktorá zabraňuje dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, kedy sú nasadené v očiach. Obsah vody týchto šošoviek predstavuje 78%, čo je množstvo porovnateľné s percentom vody obsiahnutom v rohovke.

Ochrana proti škodlivému žiareniu

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú opatrené UV filtrom, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Je však nutné podotknúť, že ani kontaktné šošovky opatrené UV filtrom nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada za slnečné okuliare, pretože nepokrývajú celú plochu oka, ale iba jeho časť. Najlepšie je teda kombinovať kontaktné šošovky s UV filtrom sa slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti - Biotrue ONEday for Presbyopia (90 šošoviek)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 90 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Obsah vody: 78%
Názov produktu: Biotrue ONEday for Presbyopia
Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
Materiál: Nesofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day Multifocal (90 šošoviek)

  • Perfektná korekcia na všetky vzdialenosti
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 85.49 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre

Máte nejaké otázky?