Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek)

37.98 €

Skladom > 600 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 1.6.

cleaner
blank
Biotrue ONEday for Presbyopia (30 šošoviek) - Bausch and Lomb
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 24 x

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia

Biotrue ONEday for Presbyopiamultifokálne kontaktné šošovky výrobcu Bausch and Lomb špeciálne navrhnuté k riešniu zrakových problémov spôsobených presbyopiou. Presbyopia, alebo starecká vetchozrakost je chyba zraku vznikajúca ako prirodzený dôsledok starnutia ľudského organizmu a začína sa prejavovať okolo štyridsiateho roku života. Presbyopia je definovaná zhoršujúcou sa schopnosťou zaostriť na blízke predmety.

Design 3 optických zón

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia prináša efetívne riešenie korekcie zraku na všetky vzdialenosti. Ich špeciálny 3 zónový design využíva prirodezené vlastnosti oka pri zaostrovaní na ďaleké a blízke predmety, ale aj predmety ležiace v strednej vzdialenosti. Jednotlivé optické zóny sú situované v sústredných kruhoch, pričom najvnútornejší kruh zaisťuje jasný pohľad na blízke predmety a vonkajší kruh na predmety vzdialené.

Vysoký obsah vody – pohodlné nosenie

K vytvoreniu šošoviek Biotrue ONEday for Presbyopia bol použitý HyperGelový materiál Nesofilcon A, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón-hydrogélu – vysoký obsah vody a značnú priepustnosť kyslíka. Technológia HyperGélu funguje na princípe aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, kedy sú nasadené v očiach. Obsah vody v týchto šošovkách činí 78%, čo je množstvo porovnateľné percentom vody obsiahnutej v rohovke.

Ochrana proti škodlivému žiareniu

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Presbyopia sú opatrené UV filtrom, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Je však nutné podotknúť, že ani kontaktné šošovky opatrené UV filtrom nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada za slnečné okuliare, pretože nepokrývajú celú plochu oka, ale iba jeho časť. Najlepšie je teda kombinovať kontaktné šošovky s UV flitrom so slnečnými okuliarmi.

Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +6.50
Expirácia: 24 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Nesofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 78
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Povedzte nám svoj názor na tento produkt.