Biotrue ONEday (30 šošoviek)

15.89 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 19.4. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
15.89 €

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Biotrue ONEday patria medzi jednodenné kontaktné šošovky spoločnosti Bausch and Lomb. Sú inšpirované vnútorným prostredím ľudského oka a navrhnuté tak, aby napodobňovali jeho prirodzené vlastnosti. Vďaka tomu poskytujú nositeľom celodenný komfort a dostatočnú hydratáciu potrebnú pre správne okysličenie rohovky.

Vysoký obsah vody - pohodlné nosenie

Na vytvorenie šošoviek Biotrue ONEday bol použitý HyperGelový materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón - hydrogélu - vysoký obsah vody a veľkú priepustnosť kyslíka. Technológia HyperGelu pracuje na báze aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa potom podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, kedy sú nasadené v očiach. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

Ochrana proti škodlivému žiareniu

Súčasťou Biotrue ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že ani kontaktné šošovky vybavené UV filtrom, nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada za slnečné okuliare. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť. Neexistuje žiadna klinická štúdia dokazujúca, že nosenie kontaktných šošoviek s UV filtrom znižuje riziko výskytu očných chorôb.

Vlastnosti - Biotrue ONEday (30 šošoviek)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Obsah vody: 78%
Názov produktu: Biotrue ONEday
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Nesofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Elite+ (30 šošoviek)

  • UV filter
  • komfortné a zdravé nosenie
  • intenzívna lubrikácia šošovky
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 14.89 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Lucia

Dobrý deň, je možné tieto šošovky objednať aj s cylindorm na ľavom oku?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lucia, ďakujeme za otázku. Áno, je to možné. Ak máte na pravom oku iba dioptriu a na ľavom oku dioptriu, cylinder a os, budete si musieť kúpiť pre každé oko jedno balenie. Pre pravé oko si teda môžete zakúpiť tieto kontaktné šošovky Biotrue ONEday a pre ľavé oko si kúpite kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Astigmatism. Ak nemáte tento typ kontaktných šošoviek vyskúšaný, odporúčame Vám kontaktovať Vášho očného špecialistu a požiadať ho o odbornú aplikáciu týchto šošoviek. Predídete tým nevhodnej investícii, pretože nevhodne zvolené parametre či nevyhovujúci materiál kontaktných šošoviek nie je dôvodom na reklamáciu. Pekný deň.
Dagmar

Vyskusala som tieto sosovky po prechode z mesacnych, ale nesadli mi. Hned po nasadeni som mala rozmazane videnie, az zdvojene, a ani po dlhsom privykani to neodislo. Nedali sa nosit.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Je nám ľúto, že Vám šošovky nevyhovujú. Pri výbere nových šošoviek je ideálne konzultovať výber s kontaktologom. Ak by sme pre Vás mohli čokoľvek urobiť, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Barbora

Používam Soft Lens Daily Disposable, vyskúšala som Biotrue ONE day - vidim s nimi horsie, takze by bolo treba pridat cca 0,5 dioptrie oproti Soft Lens. Komfort nosenia nie je o nič lepší (možno dokonca trochu horšie).