Biotrue ONEday (30 šošoviek)

19.90 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

attributesPrimary

Utorok 26.9.

cleaner
blank
Biotrue ONEday (30 šošoviek) - Bausch and Lomb
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 231 x

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday ponúkame tiež v balení po 90 kusoch.

Biotrue ONEday patria medzi jednodenné kontaktné šošovky spoločnosti Bausch and Lomb. Sú inšpirované vnútorným prostredím ľudského oka a navrhnuté tak, aby napodobňovali jeho prirodzené vlastnosti. Vďaka tomu poskytujú nositeľom celodenný komfort a dostatočnú hydratáciu potrebnú pre správne okysličenie rohovky.

Vysoký obsah vody – pohodlné nosenie

Na vytvorenie šošoviek Biotrue ONEday bol použitý HyperGelový materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón – hydrogélu – vysoký obsah vody a veľkú priepustnosť kyslíka. Technológia HyperGelu pracuje na báze aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa potom podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, kedy sú nasadené v očiach. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

Ochrana proti škodlivému žiareniu

Súčasťou Biotrue ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že ani kontaktné šošovky vybavené UV filtrom, nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada za slnečné okuliare. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť. Neexistuje žiadna klinická štúdia dokazujúca, že nosenie kontaktných šošoviek s UV filtrom znižuje riziko výskytu očných chorôb.

Vlastnosti

Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 1 deň
Materiál: Nesofilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Nie
Obsah vody: 78
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Priemer (DIA): 14.2
UV filter: Áno
V balení: 30 šošoviek
Výrobca: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.6

Komentáre

Pridať komentár

Barbora

Používam Soft Lens Daily Disposable, vyskúšala som Biotrue ONE day - vidim s nimi horsie, takze by bolo treba pridat cca 0,5 dioptrie oproti Soft Lens. Komfort nosenia nie je o nič lepší (možno dokonca trochu horšie).