Biomedics 1 Day Extra Toric (30 šošoviek)

22.29 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 21.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
22.29 €

Kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric sú denné kontaktné šošovky s korekciou astigmatizmu od firmy CooperVision, jednej z najväčších firiem, ktorá vyrába kontaktné šošovky.

Unikátny dizajn

Unikátny dizajn Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlie a stabilitu kontaktných šošoviek pre zaistenie optimálneho videnia bez rozmazania.

Ich ľahké zafarbenie umožňuje ľahkú manipuláciu pri aplikácii.

Denné jednorazové kontaktné šošovky sú ideálnou voľbou pre alergikov a užívateľov, ktorí kontaktné šošovky chcú používať len občas, napríklad na šport. Sú tiež vhodnou voľbou pre každodenné nosenie. Vďaka častej obmene párov nedochádza k nahromadeniu usadenín ako je napríklad peľ, prach a ďalšie nečistoty.

Vlastnosti - Biomedics 1 Day Extra Toric (30 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 17 Dk/t
Obsah vody: 55%
Názov produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Ocufilcon D
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

Gelone 1-day for Astigmatism (30 šošoviek)

  • Stabilita šošovky v správnej polohe
  • Celodenná hydratácia
  • Jemné okraje nedráždia očné viečka
  • UV filter
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 24.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (7)

Máte nejaké otázky?
Táňa

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť denné a aj mesačné kontaktné šošovky (na astigmatizmus) s nasledujúcimi hodnotami- sférické dioptrie -6,5 cylinder dioptria -0,75 a os 145? Moje zakrivenie je 8.7 a priemer šošovky 14 alebo aj 14.2 mi sedí. Vopred ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Táňa, ďakujeme Vám za otázku. Na korekciu zraku budete potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie -6.50, cylindru -0.75 a osi 150°. Z nášho sortimentu Vám s uvedeným zakrivením môžeme ponúknuť napr. tieto jednodenné alebo Clariti 1 day Toric so zakrivením 8.6. Pri veľkostných parametroch je povolená medzná odchýlka ±0,20 mm od hodnôt nameraných očným špecialistom. Teoreticky by vám teda tieto šošovky mohli vyhovovať. Radi by sme Vás upozornili, že priemer torických šošoviek je všeobecne väčší, avšak Clariti 1 day Toric patrí k torickým šošovkám s menším priemerom. Z mesačných torických šošoviek by sme Vám mohli ponúknuť napr. Clariti Toric. Správne by ste však mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám nielen podľa parametrov očí, ale aj Vašich potrieb vyberie vhodné šošovky. Na základe skúšky a Vašich pripomienok môže odborník doladiť korekciu alebo zmeniť šošovky tak, aby Vám všetko dokonale sedelo. Pokiaľ si šošovky vyberiete sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nemožno uplatniť eventuálne reklamácie. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť mesačné šošovky TopVue Air for Astigmatism. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancia vrátenia peňazí. Ak nebudete so šošovkami spokojná, môžete ich podľa podmienok služby vrátiť a neprídete o svoje peniaze. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, sme Vám k dispozícii. Pekný deň.
Miško

Dobrý deň, poradíte mi s výberom šošoviek?Môj predpis na okuliare je takýto. Šošovky som mal zatiaľ len raz asi pred 10 rokmi. Chcel by som opäť vyskúšať aspoň raz za čas, preto pozerám 1 dňové .Ďakujem pekne. DIOPTRIE ĽAVÉ OKO -2.75 DIOPTRIE PRAVÉ OKO -1.75 CYLINDER ĽAVÉ OKO -1.25 CYLINDER PRAVÉ OKO -1.75 OS CYLINDRA ĽAVÉ OKO 70 OS CYLINDRA PRAVÉ OKO 110

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miško, ďakujeme Vám za otázku. Zhodou okolností zostanú vo Vašom prípade všetky hodnoty rovnaké. Pre pravé oko teda budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,75, cylindra -1,75 a osou 110°. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -2,75, cylindra -1,25 a os 70°. Ak chcete šošovky používať len príležitostne, je rozumné, že si chcete zakúpiť jednodennú variantu. Správne by ste však mali mať šošovky zvolené a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám na základe parametrov Vašich očí vyberie vhodné šošovky. Podľa skúšky potom môžete šošovky zmeniť. TU si môžete nájsť najbližšieho očného špecialistu, ktorý spolupracuje s výrobcom týchto šošoviek. Väčšinou ide o platenú službu, je to však investícia, ktorá sa určite oplatí. Ak si vyberiete šošovky sám, bez odbornej pomoci, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.

Stanislava Baricová

Dobrý deň, rada by som využila Vašu odbornú pomoc pri objednávaní správnych šošoviek. Na náleze mam uvedený Astig. Dioptriu uvedenú nemám, min problém spočíva v ľavom oku - cylinder, ktorého hodnota je - 0,75 a os 35°. Ďalšie hodnoty mi poskytnuté neboli. Vedeli by ste mi niečo odporučiť? Veľká vďaka!

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Stanislava, ďakujeme Vám za otázku. Odbornú aplikáciu robí oční špecialista na svojom pracovisku. Tieto šošovky sa robia vo veľmi obmedzenom rozsahu. Nulová, sférická dioptria nie je problém, rovnako tak cylindrická dioptria. Hodnotu osy je občas nutné zaokrúhliť na celú desiatku pomocou matematických pravidiel. Vo Vašom prípade na hodnotu 40°, ale tento typ šošoviek túto hodnotu nevyrába. Pokiaľ máte záujem o aplikáciu týchto šošoviek, vyhľadajte si na tejto mape očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom CooperVision spolupracuje. Ak máte záujem o jednodenné, tórické (astigmatické) šošovky, môžete si vybrať TU. Pokiaľ si však kúpite šošovky sama, bez predchádzajúceho vyskúšania u očného špecialistu, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Alena

Dobry den, chcela by som sa spytat aké jednodnove sosovky by boli pre mňa vhodne? Kedysi som mala od znacky TopVue ale ku koncu ich nosenia sa mi zdalo že zvláštne vidim. Neskôr pri kúpe novych okuliarov som zistila, že už mám aj cylinder na jednom oku. Moje parametre sú pre prave oko -1,50 (na listku z optiky bola ešte nejaká hodnota P.D. 30/30 a to vôbec neviem čo znamena) a pre lave oko -1,25, cylinder -0,50 a osa 147. Veľmi pekne ďakujem za radu.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Alena, ďakujeme Vám za otázku. Na ľavom oku sa u Vás začína rozvíjať pomerne častá refrakčná vada - astigmatizmus. Cylindrické hodnoty sú zatiaľ však príliš nízke a bude nutné ich prepočítať na sféru. Ku korekcii zraku Vám tak budú stačiť klasické sférické šošovky. Sféricku variantu týchto šošoviek nájdete TU. Pre pravé oko zostane dioptria na hodnote -1,50. Pre ľavé oko bude hodnota dioptrie taktiež -1,50. Hodnota PD je vzdialenosť zorníc od stredu nosa. Táto hodnota je dôležitá pre správne vycentrovanie okuliarových skiel. Pre nákup kontaktných šošoviek je tento údaj teda nepodstatný. Dovoľte nám Vás len upozorniť, že by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Na nevhodný výber šošoviek nájdete uplatniť reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Jaroslav Mojský

Dobrý deň, rád by som si objednal jednodňové šošovky, avšak pri výbere Osi som nenašiel os predpísanú optometristkou. pravé oko diaľka: sph dioptria 2.75, cylinder 0.75, os 10°, bc 8.7 ľavé oko diaľka: sph dioptria 1.5, cylinder 0.75, os 170°, bc 8.7 Ďakujem za Vašu odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Jaroslav, ďakujeme Vám za otázku. Tieto jednodňové kontaktné šošovky majú, žiaľ, takto obmedzený rozsah. Preto Vám odporúčame nájsť vhodnejší typ kontaktných šošoviek, ktorý bude mať rozsah osí širší. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli odporučiť kontaktné šošovky Clarity 1 day Toric, ktoré sú od rovnakého výrobcu alebo 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pretože ste neuviedli u Vašich dioptrických hodnôt žiadne znamienka, tak Vám, bohužiaľ, nemôžeme prekontrolovať dioptrické hodnoty. V niektorých situáciách sa musia dioptrické hodnoty pre nákup tórických kontaktných šošoviek upraviť. Ak by ste mali záujem o kontrolu parametrov, napíšte nám prosím celý údaj vrátane znamienok +, - a =. Odporúčame Vám najprv kontaktné šošovky pred nákupom na internete vyskúšať u očného špecialistu. Vyhnete sa tým nevhodné investíciu. Pekný deň.
Peter

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či máte v ponuke kontaktné šošovky s hodnotami: ĽO: BC 8,6 / DIA 14,3 / PWR +3,00/-0,75x070 PO: BC 8,6 / DIA 14,1 / PWR +2,00 Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Bohužiaľ šošovky s presne takými hodnotami v ponuke nemáme. Nemal by však byť problém, urobiť v rozmeroch šošovky malú úpravu. Môžeme Vám ponúknu šošovky TopVue Air for Astigmatism, u ktorých môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by ste sa chcel opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ majte pekný deň.
jan

Dobry den chcem sa spytat, potrebujem 1-dnove sosovky. PO aj LO = -0.5 Dsph comb., -2.0 Dcyl ax 85 st. 1.0. Viete mi prosim nieco odporucit?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Poradiť Vám samozrejme môžeme, ale výber vhodných kontaktných šošoviek je zložitejšia záležitosť. Nie je možné vybrať vhodné kontaktné šošovky iba podľa hodnôt nameraných pre korekciu. Pri kontaktných šošovkách hrá veľmi dôležitú úlohu materiál. Materiály majú rôzne vlastnosti - ako obsah vody a priepustnosť kyslíka. Každé oči majú svoje potreby. Vy navyše potrebujete tórické kontaktné šošovky, u ktorých sa rieši viac parametrov - dioptria, cylinder a os. Pre obe oči by Vám mali vyhovovať dioptrie -0,50 cylinder -1,75 a os 80 ° (možno 90 °). Jednodňové torické šošovky nie sú práve lacnou záležitosťou a my nemáme možnosť poskytovať skušobný pár šošoviek. Vždy je nutné šošovky vyskúšať, aby ste mal istotu, že sú vhodné. Odporúčame Vám teda, aby aplikáciu prvých šošoviek vykonal odborník. Až budete poznať potrebné vlastnosti šošoviek, môžete ich nakupovať online. V tejto chvíli pre Vás nákup znamená riziko zbytočnej investície. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.