Biomedics 1 Day Extra Toric (30 šošoviek)

21.39 €
95% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Tomorrow 22. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
21.39 €

Kontaktné šošovky Biomedics 1 Day Extra Toric

Biomedics 1 Day Extra Toric sú denné kontaktné šošovky s korekciou astigmatizmu od firmy CooperVision, jednej z najväčších firiem, ktorá vyrába kontaktné šošovky.

Unikátny dizajn

Unikátny dizajn Biomedics 1 Day Extra Toric zaručuje pohodlie a stabilitu kontaktných šošoviek pre zaistenie optimálneho videnia bez rozmazania.

Ich ľahké zafarbenie umožňuje ľahkú manipuláciu pri aplikácii.

Denné jednorazové kontaktné šošovky sú ideálnou voľbou pre alergikov a užívateľov, ktorí kontaktné šošovky chcú používať len občas, napríklad na šport. Sú tiež vhodnou voľbou pre každodenné nosenie. Vďaka častej obmene párov nedochádza k nahromadeniu usadenín ako je napríklad peľ, prach a ďalšie nečistoty.

Vlastnosti
Výrobcovia: CooperVision
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 30 šošoviek
Ako často meniť?: 1 deň
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 17 Dk/t
Obsah vody: 55%
Názov produktu: Biomedics 1 Day Extra Toric
Cylindr: od -1.75 do -0.75
Dioptrie: od -10.00 do 0.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Nie
Materiál: Ocufilcon D

Komentáre (3)

Comments: Do you have any questions?

Jaroslav Mojský

Dobrý deň, rád by som si objednal jednodňové šošovky, avšak pri výbere Osi som nenašiel os predpísanú optometristkou. pravé oko diaľka: sph dioptria 2.75, cylinder 0.75, os 10°, bc 8.7 ľavé oko diaľka: sph dioptria 1.5, cylinder 0.75, os 170°, bc 8.7 Ďakujem za Vašu odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Jaroslav, ďakujeme Vám za otázku. Tieto jednodňové kontaktné šošovky majú, žiaľ, takto obmedzený rozsah. Preto Vám odporúčame nájsť vhodnejší typ kontaktných šošoviek, ktorý bude mať rozsah osí širší. Z nášho sortimentu by sme Vám mohli odporučiť kontaktné šošovky Clarity 1 day Toric, ktoré sú od rovnakého výrobcu alebo 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pretože ste neuviedli u Vašich dioptrických hodnôt žiadne znamienka, tak Vám, bohužiaľ, nemôžeme prekontrolovať dioptrické hodnoty. V niektorých situáciách sa musia dioptrické hodnoty pre nákup tórických kontaktných šošoviek upraviť. Ak by ste mali záujem o kontrolu parametrov, napíšte nám prosím celý údaj vrátane znamienok +, - a =. Odporúčame Vám najprv kontaktné šošovky pred nákupom na internete vyskúšať u očného špecialistu. Vyhnete sa tým nevhodné investíciu. Pekný deň.

Peter

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či máte v ponuke kontaktné šošovky s hodnotami: ĽO: BC 8,6 / DIA 14,3 / PWR +3,00/-0,75x070 PO: BC 8,6 / DIA 14,1 / PWR +2,00 Ďakujem.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Bohužiaľ šošovky s presne takými hodnotami v ponuke nemáme. Nemal by však byť problém, urobiť v rozmeroch šošovky malú úpravu. Môžeme Vám ponúknu šošovky TopVue Air for Astigmatism, u ktorých môžete prípadne využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by ste sa chcel opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám prosím. Zatiaľ majte pekný deň.

jan

Dobry den chcem sa spytat, potrebujem 1-dnove sosovky. PO aj LO = -0.5 Dsph comb., -2.0 Dcyl ax 85 st. 1.0. Viete mi prosim nieco odporucit?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Poradiť Vám samozrejme môžeme, ale výber vhodných kontaktných šošoviek je zložitejšia záležitosť. Nie je možné vybrať vhodné kontaktné šošovky iba podľa hodnôt nameraných pre korekciu. Pri kontaktných šošovkách hrá veľmi dôležitú úlohu materiál. Materiály majú rôzne vlastnosti - ako obsah vody a priepustnosť kyslíka. Každé oči majú svoje potreby. Vy navyše potrebujete tórické kontaktné šošovky, u ktorých sa rieši viac parametrov - dioptria, cylinder a os. Pre obe oči by Vám mali vyhovovať dioptrie -0,50 cylinder -1,75 a os 80 ° (možno 90 °). Jednodňové torické šošovky nie sú práve lacnou záležitosťou a my nemáme možnosť poskytovať skušobný pár šošoviek. Vždy je nutné šošovky vyskúšať, aby ste mal istotu, že sú vhodné. Odporúčame Vám teda, aby aplikáciu prvých šošoviek vykonal odborník. Až budete poznať potrebné vlastnosti šošoviek, môžete ich nakupovať online. V tejto chvíli pre Vás nákup znamená riziko zbytočnej investície. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.