Biofinity XR Toric (3 šošovky)

42.39 €
95% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Today 22. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 22. október Vyberte si parametre
Pridať
7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
42.39 €
Výhodné balíčky:

Opis šošoviek Biofinity XR Toric

Biofinity XR Toric sú silikón-hydrogélové šošovky od spoločnosti CooperVision určené na korekciu astigmatizmu. Tieto torické šošovky sú schopné korigovať aj vysoký stupeň astigmatizmu, a to vďaka veľkému rozsahu osy aj cylindra. U šošoviek je určený mesačný interval výmeny, avšak po konzultácii s lekárom je možnosť aj kontinuálneho nosenia.

Priedušnosť a hydratácia

Materiál Comfilcon A spolu s technológiou Aquaform dávajú šošovkám vysokú priepustnosť kyslíka a tiež dostatočnú hydratáciu a lubrikáciu. Oči sú tak po celý deň v pohodlí a majú zdravý a svieži vzhľad. Zloženie materiálu dáva šošovke dokonalú flexibilitu, ktorá takisto prispieva k pohodliu pri nosení šošovky, a to dokonalým prispôsobením šošovky na oku.

Kontinuálne nosenie

Vďaka skvelým vlastnostiam meteriálu možno šošovky Biofinity XR Toric nosiť aj kontinuálne po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia by mal byť vždy najskôr konzultovaný s očným špecialistom.

Už žiadne kompromisy

Vďaka širokej ponuke vyrábaných parametrov si každý zákazník nájde správnu kombináciu pre svoje oči. Už nemusíte robiť kompromisy v podobe objednávavania šošoviek s parametrami, ktoré sa čo najviac približujú k tým vašim. K dispozícii sú rôzne cylindrické hodnoty do -5,75 a hodnoty osy odstupňované po 5° od 5° do 180°.
Vlastnosti
Výrobcovia: CooperVision
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 116 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity XR Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno

Komentáre (4)

Comments: Do you have any questions?

Peter Cmero

DAKUJEM za odpoved

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, radi sme Vám pomohli. Pekný deň.

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

:)

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

Este mam jednu otazocku... cim je vyssie cislo Dk/t tym je ta sosovka lepsia ze ?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za ďalšiu otázku. Parameter Dk/t udáva v podstate priepustnosť pre kyslík, ktorý je dôležitý pre udržanie normálnej rohovkovej fyziológie. Pre zdravé nosenie kontaktných šošoviek je doporučovaná hodnota Dk/t približne 100, v prípade nočných kontaktných šošoviek musí byť táto hodnota vyššia. Avšak to nie je jediným ukazovateľom. Každé oči preferujú niečo iné. Niekomu naopak vyhovujú hydrogélové kontaktné šošovky pri ktorých je Dk/t spravidla nižšie. Ale z pohľadu okysličenia rohovky, sú skutočne šošovky s vyšším údajom Dk/t lepšie. Pekný deň.

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

Pekny den prajem, Aky je prosim rozdiel medzi Biofinity Toric a Biofinity Toric XR ?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za otázku. Biofinity XR Toric rozširujú ponuku parametrov šošoviek Biofinity Toric v tom zmysle, že tieto tórické šošovky sú schopné korigovať aj vysoký stupeň astigmatizmu vďaka veľkému rozsahu hodnôt osi i cylindra. Inak majú šošovky úplne rovnaký materiál i rozmerové parametre. Pekný deň.