Biofinity XR Toric (3 šošovky)

42.39 €
96% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
42.39 €

Výhodné balíčky

Opis šošoviek Biofinity XR Toric

Biofinity XR Toric sú silikón-hydrogélové šošovky od spoločnosti CooperVision určené na korekciu astigmatizmu. Tieto torické šošovky sú schopné korigovať aj vysoký stupeň astigmatizmu, a to vďaka veľkému rozsahu osy aj cylindra. U šošoviek je určený mesačný interval výmeny, avšak po konzultácii s lekárom je možnosť aj kontinuálneho nosenia.

Priedušnosť a hydratácia

Materiál Comfilcon A spolu s technológiou Aquaform dávajú šošovkám vysokú priepustnosť kyslíka a tiež dostatočnú hydratáciu a lubrikáciu. Oči sú tak po celý deň v pohodlí a majú zdravý a svieži vzhľad. Zloženie materiálu dáva šošovke dokonalú flexibilitu, ktorá takisto prispieva k pohodliu pri nosení šošovky, a to dokonalým prispôsobením šošovky na oku.

Kontinuálne nosenie

Vďaka skvelým vlastnostiam meteriálu možno šošovky Biofinity XR Toric nosiť aj kontinuálne po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia by mal byť vždy najskôr konzultovaný s očným špecialistom.

Už žiadne kompromisy

Vďaka širokej ponuke vyrábaných parametrov si každý zákazník nájde správnu kombináciu pre svoje oči. Už nemusíte robiť kompromisy v podobe objednávavania šošoviek s parametrami, ktoré sa čo najviac približujú k tým vašim. K dispozícii sú rôzne cylindrické hodnoty do -5,75 a hodnoty osy odstupňované po 5° od 5° do 180°.

Vlastnosti - Biofinity XR Toric (3 šošovky)

Výrobcovia: CooperVision
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.70
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 116 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity XR Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -5.75
Dioptrie: od -20.00 do +20.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.39 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?
Ráchel Noémi

Dobrý deň! Doteraz som použila: Dioptrie: +2.75, Cyl: -2.75, Os: 170. Moja otázka je, keby by som chcela o trušku silnejšiu verziu tak akú by som mala objednať?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ráchel, ďakujeme Vám za otázku. Ak cítite, že je už korekcia zraku šošovkami nedostačujúca, odporúčame Vám premerať zrak. Bez aktuálneho zápisu si netrúfame odporučit nič konkrétne. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.

Peter Cmero

DAKUJEM za odpoved

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, radi sme Vám pomohli. Pekný deň.

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

:)

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

Este mam jednu otazocku... cim je vyssie cislo Dk/t tym je ta sosovka lepsia ze ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za ďalšiu otázku. Parameter Dk/t udáva v podstate priepustnosť pre kyslík, ktorý je dôležitý pre udržanie normálnej rohovkovej fyziológie. Pre zdravé nosenie kontaktných šošoviek je doporučovaná hodnota Dk/t približne 100, v prípade nočných kontaktných šošoviek musí byť táto hodnota vyššia. Avšak to nie je jediným ukazovateľom. Každé oči preferujú niečo iné. Niekomu naopak vyhovujú hydrogélové kontaktné šošovky pri ktorých je Dk/t spravidla nižšie. Ale z pohľadu okysličenia rohovky, sú skutočne šošovky s vyšším údajom Dk/t lepšie. Pekný deň.

Analytica Design s.r.o. Peter Cmero

Pekny den prajem, Aky je prosim rozdiel medzi Biofinity Toric a Biofinity Toric XR ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Peter, ďakujeme za otázku. Biofinity XR Toric rozširujú ponuku parametrov šošoviek Biofinity Toric v tom zmysle, že tieto tórické šošovky sú schopné korigovať aj vysoký stupeň astigmatizmu vďaka veľkému rozsahu hodnôt osi i cylindra. Inak majú šošovky úplne rovnaký materiál i rozmerové parametre. Pekný deň.