Biofinity Toric (6 šošoviek)

36.49 €

Skladom > 1000 ks

attributesPrimary

1 ks Štvrtok 1.6.

cleaner
blank

Kontaktné šošovky Biofinity Toric

Kontaktné šošovky Biofinity Toric ponúkame tiež v balení po 6 kusoch.

Kontaktné šošovky Biofinity Toric od výrobcu CooperVision sú kontaktné šošovky pre korekciu vyšších hodnôt astigmatizmu. Tieto mäkké tórické šošovky sú mimoriadne vydareným produktom spoločnosti CooperVision, ako z hľadiska pohodlia a zdravého nosenie, tak aj z hľadiska optických vlastností.

Hydratačný systém

Biofinity Toric zaručujú vysokú ostrosť videnia, nový materiál Comficon A s technológiou Aquaform ich dopĺňa nebývalo vysokou priepustnosťou kyslíka u nového páru.

Vhodné ku kontinuálnemu noseniu

Kontaktné šošovky Biofinity Toric sú určené k dennému spôsobu nosenia i k prespávaniu . Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vybratia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista po vyšetrení.

Viac informácií o výrobku Biofinity Toric.

O šošovkách Biofinity Toric


Vlastnosti

Dioptrie: od -10.00 do +8.00
Expirácia: 32 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Materiál: Comfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Obsah vody: 48%
Priepustnosť O2: 116 Dk/t
Priemer (DIA): 14.5
UV filter: Nie
V balení: 6 šošoviek
Výrobca: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.7

Komentáre

Pridať komentár

Livia

Dobrý deň, rada by som sa spytala, ake šošovky si mam objednat, ak mam parametre P: -2,5 -1,5 77° L: -2,5 -1,5 80° Vopred velka vdaka za odpved :) prajem krasny den :)

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vhodné čočky hledáte správně v kategorii torické kontaktní čočky. Pokud to ale mají být Vaše první čočky, je nutné znát parametry také pro průměr a zakřivení. První aplikace čoček by měla být provedena kontaktologem, který Vám oči vyšetří a doporučí čočky s ohledem na všechny zjištěné skutečnosti. Podle výše uvedených parametrů by Vám měly vyhovovat pro pravé oko čočky s dioptrií –2,50 cyl –1,25 a osa 80° a pro levé oko dioptrie –2,50 cyl –1,25 a osa 80°. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

Richard

Odpoveď na odpoveď Markéty zo Zákazníckeho serisu: napísali ste to nesprávne, opakujem, dioptriu mám -1,75, ale cylindrickú dioptriu potrebujem -0,50 a vy poskytujete najmenšiu len -0,75. O tom som písal. proste neponúkate dioptriu na cylinder v hodnote -0,50 ale len od -0,75. Ďakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Parametry je nutné uvádět buď ve správném pořadí, nebo se správným popisem. Ze zápisu „Pravé oko mám –1,75, cylinder dioptria –0,5 a os 150 stupňov“, vyplývá, že cylindr je –1,75 a dioptrie –0,50. V každém případě cylindrické hodnoty do 0,50 se nekorigují torickými čočkami. Po přepočtu na dioptrie Vám budou stačit klasické sférické čočky. Můžete tedy objednat Biofinity s dioptrií –2,00. Dodržujte pravidelné kontroly u svého specialisty pro případ, že by došlo ke změně parametrů a bylo potřeba skutečně přejít na torické čočky. Přejeme hezký den.

Richard Perlovský

Dobrý deň. Chcel som si u Vás prvýkrát objednať touto cestou šošovky ale narazil som na problém. Pravé oko mám -1,75, cylinder dioptria -0,5 a os 150 stupňov - a tu je problém, dioptriu na cylinder -0,5 nemáte, až -0,75, môžete mi prosím poradiť? Ešte otázka, prvý riadok je vždy pravé oko a druhý riadok - ten pod ním, je oko ľavé? Ďakujem.

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V první řadě je nutné ujasnit si, která hodnota patří ke kterému parametru. Pokud potřebujete pro pravé oko dioptrii –0,50 cylindr –1,75 a osu 150°, bez problému si lze tyto parametry zvolit. Při objednávání dvou balení čoček, a tedy přidání parametrů pro druhé oko, nezáleží na tom, jestli zadáte na prvním řádku hodnoty oka pravého a na druhém oka levého, nebo obráceně. Je pouze nutné dodržet a udržet pohromadě hodnoty pro jednotlivé oči. Pokud by se Vám nepovedlo vytvořit objednávku, kontaktujte nás na tel. čísle +421 918 314 227 a pokusíme se o to společně. Přejeme hezký den.

Katarina

Dobrý deň, moje dioptrie sú takéto -2,75 -0,75 170" p.o -2,75 ľ.o. Ale presne nerozumiem tomu ako to mám zapísať do objednávky. Na pravé oko potrebujem toricku a na ľavé normálnu. Poradili by ste mi prosím ?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, je to presne tak ako hovoríte. Pre ľavé oko potrebujete torické šošovky a na pravé oko šošovky sférické. Prajeme príjemné nosenie.

Lidka

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť , aké si mám vybrať šošovky ,keď mám iba číselné údaje, a neviem čo znamená čo : 8,7 14,5 -0.00 -0,75x020 , presne v takomto poradí. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vaše hodnoty sú, zakrivenie 8,7; priemer 14,5; veľkosť dioptrie 0,00; cylinder –0,75 a os 20°. Odporúčame vám vyskúšať šošovky TopVue Air for Astigmatism. Šošovky sú už v dnešnej dobe vyrábané tak, aby priľahli k rohovke aj pri menšej odchýlke v zakrivení. Na tieto šošovky platí taktiež garancia vrátenia peňazí, keby vám šošovky po vyskúšaní prvého páru nevyhovujú.

Lucia

Dobrý deň potrebovala by som poradiť aké si mám vybrať šošovky: dioptria: -2,25, cylinder: -1, os: 15 dioptria: -1,5, cylinder: -1, os: 165 Cylindre a os mi nesedia podľa ponuky výberu. Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, parametre ktoré zadávate pri výbere šošoviek sú

  • 2,25; cyl –0,75; os 10°
  • 1,5; cyl –0,75; os 160°

Prajeme príjemné nosenie.

Ajka

Dobry den.Chcela by som poradit. Mam zaujem kupit si kont.sosovky Biofinity Toric na lave oko.Mam astigmatism len na lavom oku.Ale na pravom oku astigmatizmus nemam. Mozem si kupit tiez na prave oko Biofinity Toric alebo len iny druh Biofinity? Vopred dakujem za odpoved.

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, torické šošovky sú určené len pre oči s astigmatizmom. Na druhé oko si kúpte klasické šošovky Biofinity.

zk

Dobrý deň prosím vedeli by ste mi poradiť ktoré kontaktné šošovky sú pre mňa vhodné, keď doteraz som mala na jednom oku : Cooper Vision Switch premier (6) 8,6 14,0 -2,75 na druhom oku: Cooper Vision Switch premier toric comfilcon (3) 8,7 14,5 -2,25 / -0,75x020 Ďakujem,

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, kontaktné šošovky Cooper Vision Switch Premier a Switch Premier Toric sú len inak pomenované kontaktné šošovky Biofinity a Biofinity Toric. Značka Switch je privátnou značkou – preto je názov šošoviek iný, aj keď sú úplne totožné.

Jana

Dobrý deň. Je možné nosiť kontaktné šošovky, keď mám cylunder -3? Ďakujem

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, vo Vašom prípade by bolo najlepšie poradiť sa s očným lekárom, ktorý Vám poradí aké kontaktné šošovky sú pre Vás vhodné.

Eva

Dobrý deň. Mám dioptrie -3,00, cylinder -0,5 os 180°, pravé oko -3,75, cylinder -0,75 os 0°. Nenašla som však žiadne šošovky s takýmito parametrami.stačí teda objednať len potrebnú dioptriu bez cylindra?

Poradňa

Dobrý deň, pravé oko –3,75, cylinder –0,75 os 0° = 180°, dá sa zadať
dioptrie –3,00, cylinder –0,5 os 180° , cylinder je od – 0,75 Je lepšie mať tórické šošovky ak máte astigmatizmus.

Erika

Dobrý deň. Mám cylinder -1 a tieto šošovky nemajú takkýto parameter aký si mám objednať?

Poradňa

Dobrý deň, skúste sa poradiť s lekárom, aké šošovky by Vám odporučil, či s cylindrom 0,75, alebo –1,25 .