Biofinity Multifocal (6 šošoviek)

46.89 €
98% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? piatok 21.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
46.89 €

Výhodné balíčky

Kontaktné šošovky Biofinity®mul­tifocal

Na silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision sa môžete spoľahnúť celý mesiac. Kvalitne spracovaná optika v príjemne lubrikovanom a priedušnom materiáli poskytne očiam celodenné pohodlie a perfektnú korekciu presbyopie.

Balanced Progressive®

Technológia Balanced Progressive umožňuje vidieť ostro na všetky vzdialenosti. Niekoľko optických zón dokáže korigovať zrak tak, aby bol pohľad ostrý na vzdialenosť, ktorou nositeľ potrebuje vidieť ostro.

Adícia

Design šošoviek nie je rovnaký, pretože šošovky pracujú s dominanciou očí. Z tohto dôvodu sú šošovky dostupné s adíciou D pre dominantné oko a s adíciou N pre nedominantné oko.
Korekcia presbyopie je pre mozog náročná a teoretický výpočet dioptrických hodnôt pre nákup šošoviek nemusí odpovedať reálnym potrebám záujemca o multifokálne kontaktné šošovky. Preto je veľmi dôležité, aby šošovky vždy aplikoval očný špecialista, ktorý stanoví správnu dominanciu očí a súčasne môže teoretické hodnoty upraviť tak, aby bola korekcia zraku komfortná.

Aquaform®

Silikón-hydrogélový materiál Comfilcon A vyniká vysokou priepustnosťou kyslíka a veľkým podielom vody. Za mimoriadnymi parametrami je technológia Aquaform®, ktorá uzamyká molekuly vody vo vnútri materiálu a súčasne zaisťuje zvýšenú priedušnosť materiálu. Oči budú vďaka vysokému prísunu kyslíka svieže a biele aj na konci dňa.

Nosenie šošoviek

Biofinity multifocal môžete nosiť v dennom či predĺženom režime nosenia počas maximálne 7 dní a 6 nocí.
Predĺžený režim nosenia nie je vhodný pre každého, a preto by ho mal vždy schváliť očný špecialista.
Perióda výmeny šošoviek za nové je stanovená na 30 dní.

Vlastnosti - Biofinity Multifocal (6 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 142 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Multifocal
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 30.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (8)

Máte nejaké otázky?
Kyka

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ak nosím multif.okuliare do diaľky pravé oko +0,5, ľavé oko +0,5 cylinder 90 stupňov a na čítanie pravé oko (dominantné) +2,00 a ľavé oko +2,00 (nedominantné) aké multif. šošovky by som si mala objednať. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Kyka, ďakujem za aktualizáciu. Na korekciu pravého oka by ste teoreticky mali mať šošovky s dioptriou +0,50 a prídavkom +2,00D a na korekciu ľavého oka by ste teoreticky mali mať šošovky s dioptriou +0,25 a prídavkom +2,00N. Pokiaľ s multifokálnymi šošovkami nemáte žiadne skúsenosti, odporúčame Vám odbornú aplikáciu kontaktných šošoviek. Na tejto mape si môžete vyhľadať očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom týchto šošoviek spolupracuje. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky skúšať sama, majte, prosím, na pamäti, že nevhodne vybrané šošovky nie je možné vrátiť ani reklamovať. Pekný deň.

Kyka

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ak nosím multif.okuliare do diaľky pravé oko 0,5 lavé 0,25 a na čítanie 2,00 aké multifokalné šošovky by som si mala objednať. Ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný okuliarový predpis. Napíšte nám, prosím, zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Anetta Boďová

Ďakujem za odpoveď... Ešte poprosím keby ste mi mohli napísať v čom sa presne líši šošovka pre dominantné oko a tá nedominantná. Myslím v technológii výroby alebo v com je iná. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Šošovky na dominantné a nedominantné oko se líšia svojou konštrukciou – lepšie povedané umiestnením optických zón. U kontaktnej šošovky pre dominantné oko je dioptrická zóna ku korekcii videnia do diaľky umiestená v strede šošovky a korekcia videnia na blízko je na okrajoch šošovky. U šošovky pre nedominantné oko je to naopak – dioptrická zóna ku korekcii videnia na blízko je v strede a dioptrická zóna ku korekcii videnia do diaľky je na okrajoch šošovky. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Anetta Boďová

Dobrý deň prajem, mám 50 rokov a 16 rokov nosím už KŠ. Odkedy sú Biofinity na trhu tak môžem potvrdiť skutočne že sú špička. Som Vaša dlhoročná zákazníčka. Asi posledné 3 roky si pridávam adíciu okuliarmi. Konečne som sa odhodlala pre MF KŠ. Mám ich asi týždeň a som veľmi spokojná. Dokonca sa mi podarilo na 1.krát utrafiť aj adíciu. Mám len 1 otázku,.... ak mám obojstranne rovnakú korekciu a stačí mi objednať si len 1 krabičku 6 ks, čo mám 3 páry, teda na 1/2 roka tak vlastne nosím obidve šošovky s adíciou dominantného oka, však? Správne som to pochopila? Za skoru odpoveď velmi pekne ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň Aneta, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ máte na oboch očiach rovnaké dioptrické hodnoty, potom Vám 1 krabička so 6 šošovkami (tj. 3 páry), vydrží 3 mesiace. Ak krabička obsahuje kontaktnú šošovku na dominantné oko, potom môžete nosiť dominantné šošovky na oboch očiach. Rozlíšenie dominancie pri multifokálnych šošovkách je otázka komfortu a sú užívatelia, ktorí potrebujú mať dominanciu rozlíšenú. Sú však ľudia, ktorí majú dominantnú šošovku na oboch očiach. Ak si nie ste istá ako postupovať, poraďte sa so svojim očným špecialistom. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Gabriela

Dobry den poprosila by som poradit ake kontaktne multifokalne šošovky od firmy coopervision si mam objednat ked oko (opisane z receptu) do dialky je prave +1,5, ľave +2,25 dioptria -0,5 a do blizka obe oci +1,75 dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Gabriela, ďakujeme za otázku. Hodnoty pre nákup multifokálnych šošoviek sa pre pravé oko upravia na +1,50 a add power +1,50 a pre ľavé oko sa dioptria upraví na +2,00 a add power -1,50. Pri kontaktných šošovkách Biofitnity Multifocal je pri add power voľba N alebo D, čo znamená dominantné alebo nedominatné oko. Ak neviete, ktoré oko máte dominantné, môžete kúpiť obe šošovky pre dominantné oko, teda s označením D. V každom prípade by bolo najlepšie, aby ste prvú aplikáciu multifokálnych šošoviek absolvovali pod dohľadom Vášho očného špecialistu. Môže sa stať, že hodnoty bude treba doupraviť. Potom budete môcť nakupovať na internete už vyskúšané šošovky a nebudete sa obávať premárnenej investície. Pekný deň.

Tomas Karacsony

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, aké multifokalne šošovky potrebujem, keď mám okuliare multifokálne do dialky lave oko +1,25, pravé oko +1,5...a do blizka lavé oko + 2,75 , pravé oko + 3,00 , Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za dotaz. Odporučili by sme Vám pre pravé oko dioptriu +1,50 a adíciu +1,50 a pre ľavé oko dioptriu +1,25 a adíciu +1,50. Pokiaľ chcete šošovky vyskúšať bez predchádzajúcej konzultácie s kontaktológom, odporúčame Vám TopVue Air Multifocal, pri ktorých je možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí a navyše sú dostupné aj v balení po 1 kontaktnej šošovke. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Mária Petrovičova

Dobrý deň Chcem sa spýtať aký modul pružnosti maju šošovky Biofinity Multifocal asi som to prehliadla. Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. V popise produktu túto informáciu neuvádzame. Pri Biofinity Multifocal je modul pružnosti 0,75 MPa. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Soňa Lacková

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, aké multifokalne šošovky potrebujem, keď mám šošovky - 3,75 a na čítanie potrebujem - 2. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Pri objednaní multifokálnych šošoviek zadajte dioptriu -3,50 a adíciu +1,50. Odporúčame Vám najskôr vyskúšať kontaktné šošovky TopVue Air Mulfifocal, u ktorých prípadne môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Zatiaľ majte pekný deň.