Biofinity Multifocal (6 šošoviek)

46.79 €
97% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 4.12. Vyberte si parametre
Pridať 9.69 € 7.19 €
Pridajte si roztok:
Gelone 360 ml
9.69 €
7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
46.79 €

Výhodné balíčky

Biofinity Multifocal

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Multifocal od spoločnosti CooperVision určené pre nositeľov kontaktných šošoviek trpiacich presbyopiou.

Biofinity Multifocal ponúkame tiež v balení po 6-tich kusoch.

Technológia Aquaform ® Comfort Science ™

Vďaka tejto technológii si Biofinity Multifocal udržujú vysokú vlhkosť a pôsobia proti vysychaniu očí, ktoré s vekom prichádza. Šošovky navyše zostávajú vlhké aj bez zvlhčujúcich kvapiek a viažu na seba vodu, čím minimalizujú dehydratáciu.

Jasný pohľad na všetky vzdialenosti

Základným parametrom kvalitných viacohniskových kontaktných šošoviek je ostrý zrak na všetky vzdialenosti. Táto technológia vyvinutá spoločnosťou CooperVision uplatňuje dve rôzne optické konštrukcie, ktoré zaručujú neobyčajne ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Vlastnosti - Biofinity Multifocal (6 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Add power: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 142 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Multifocal
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 30.99 €

Komentáre (6)

Anetta Boďová

Ďakujem za odpoveď... Ešte poprosím keby ste mi mohli napísať v čom sa presne líši šošovka pre dominantné oko a tá nedominantná. Myslím v technológii výroby alebo v com je iná. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Šošovky na dominantné a nedominantné oko se líšia svojou konštrukciou – lepšie povedané umiestnením optických zón. U kontaktnej šošovky pre dominantné oko je dioptrická zóna ku korekcii videnia do diaľky umiestená v strede šošovky a korekcia videnia na blízko je na okrajoch šošovky. U šošovky pre nedominantné oko je to naopak – dioptrická zóna ku korekcii videnia na blízko je v strede a dioptrická zóna ku korekcii videnia do diaľky je na okrajoch šošovky. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Anetta Boďová

Dobrý deň prajem, mám 50 rokov a 16 rokov nosím už KŠ. Odkedy sú Biofinity na trhu tak môžem potvrdiť skutočne že sú špička. Som Vaša dlhoročná zákazníčka. Asi posledné 3 roky si pridávam adíciu okuliarmi. Konečne som sa odhodlala pre MF KŠ. Mám ich asi týždeň a som veľmi spokojná. Dokonca sa mi podarilo na 1.krát utrafiť aj adíciu. Mám len 1 otázku,.... ak mám obojstranne rovnakú korekciu a stačí mi objednať si len 1 krabičku 6 ks, čo mám 3 páry, teda na 1/2 roka tak vlastne nosím obidve šošovky s adíciou dominantného oka, však? Správne som to pochopila? Za skoru odpoveď velmi pekne ďakujem.

Zákaznícky servis

Dobrý deň Aneta, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ máte na oboch očiach rovnaké dioptrické hodnoty, potom Vám 1 krabička so 6 šošovkami (tj. 3 páry), vydrží 3 mesiace. Ak krabička obsahuje kontaktnú šošovku na dominantné oko, potom môžete nosiť dominantné šošovky na oboch očiach. Rozlíšenie dominancie pri multifokálnych šošovkách je otázka komfortu a sú užívatelia, ktorí potrebujú mať dominanciu rozlíšenú. Sú však ľudia, ktorí majú dominantnú šošovku na oboch očiach. Ak si nie ste istá ako postupovať, poraďte sa so svojim očným špecialistom. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Gabriela

Dobry den poprosila by som poradit ake kontaktne multifokalne šošovky od firmy coopervision si mam objednat ked oko (opisane z receptu) do dialky je prave +1,5, ľave +2,25 dioptria -0,5 a do blizka obe oci +1,75 dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Gabriela, ďakujeme za otázku. Hodnoty pre nákup multifokálnych šošoviek sa pre pravé oko upravia na +1,50 a add power +1,50 a pre ľavé oko sa dioptria upraví na +2,00 a add power -1,50. Pri kontaktných šošovkách Biofitnity Multifocal je pri add power voľba N alebo D, čo znamená dominantné alebo nedominatné oko. Ak neviete, ktoré oko máte dominantné, môžete kúpiť obe šošovky pre dominantné oko, teda s označením D. V každom prípade by bolo najlepšie, aby ste prvú aplikáciu multifokálnych šošoviek absolvovali pod dohľadom Vášho očného špecialistu. Môže sa stať, že hodnoty bude treba doupraviť. Potom budete môcť nakupovať na internete už vyskúšané šošovky a nebudete sa obávať premárnenej investície. Pekný deň.

Tomas Karacsony

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, aké multifokalne šošovky potrebujem, keď mám okuliare multifokálne do dialky lave oko +1,25, pravé oko +1,5...a do blizka lavé oko + 2,75 , pravé oko + 3,00 , Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za dotaz. Odporučili by sme Vám pre pravé oko dioptriu +1,50 a adíciu +1,50 a pre ľavé oko dioptriu +1,25 a adíciu +1,50. Pokiaľ chcete šošovky vyskúšať bez predchádzajúcej konzultácie s kontaktológom, odporúčame Vám TopVue Air Multifocal, pri ktorých je možné využiť službu Garancia vrátenia peňazí a navyše sú dostupné aj v balení po 1 kontaktnej šošovke. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Mária Petrovičova

Dobrý deň Chcem sa spýtať aký modul pružnosti maju šošovky Biofinity Multifocal asi som to prehliadla. Dakujem za odpoved

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. V popise produktu túto informáciu neuvádzame. Pri Biofinity Multifocal je modul pružnosti 0,75 MPa. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Soňa Lacková

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, aké multifokalne šošovky potrebujem, keď mám šošovky - 3,75 a na čítanie potrebujem - 2. Ďakujem.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. Pri objednaní multifokálnych šošoviek zadajte dioptriu -3,50 a adíciu +1,50. Odporúčame Vám najskôr vyskúšať kontaktné šošovky TopVue Air Mulfifocal, u ktorých prípadne môžete využiť službu Garancia vrátenia peňazí. V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Zatiaľ majte pekný deň.