Biofinity Energys (3 šošovky)

17.89 €
90% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Tomorrow 22. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
17.89 €
Výhodné balíčky:

Popis šošoviek Biofinity Energys

Kontaktné šošovky Biofinity Energys so sebou nesú všetky výhody rodiny šošoviek Biofinity. Ponúkajú vysoko priedušný materiál silikón-hydrogélového typu, možnosť kontinuálneho nosenia a v neposlednom rade vysoký podiel vody, ktorý sa s technológiou Aquaform stará o celodennú vlhkosť a príjemnosť šošoviek. Šošovky Biofinity Energys ale predovšetkým bojujú proti jednému zo syndrómov modernej doby a síce proti digitálnej únave očí.

Čo je digitálny únava očí?

Doba ide neustále vpred, smerom k technológiám a každodenné niekoľkohodinové využívanie digitálnych zariadení patrí k životu takmer každého človeka. Pokiaľ nejde o prácu pri PC a sledovanie monitora, potom ide o pozeranie sa na televíziu, displej mobilného telefónu či tabletu alebo používanie iných obrazoviek rôznych prístrojov. Práve to so sebou prináša digitálnu únavu očí.
K príznakom digitálne únavy očí patrí suchosť očí, nezdravý začervenalý vzhľad očí a samozrejme samotná únava očí. Pri sledovaní digitálnych zariadení musia oči často zaostrovať a rapídne sa znižuje frekvencia žmurkania. Tieto zmeny sa prejavia na slznom filme a veľkou záťažou akomodačného systému oka. Biofinity Energys sú tu od toho, aby zabránili vzniku nepríjemných pocitov.

Ako Biofinity Energys zabránia digitálnej únave očí?

Šošovky sú vybavené technológiou Digital Zone Optics, ktorá akomodačnú záťaž oka znižuje. Biofinity Energys majú v prednej optickej ploche viacpočetné asférické krivky, ktoré rovnomerne rozdeľujú dioptrický účinok. Pre oči je potom ľahšie prenášaať zrak z digitálneho zariadenia a mimo neho.
Popri všetkých vyššie uvedených výhod kontaktných šošoviek Biofiity Energys určite stoja za zmienku tiež zaoblené okraje, ktoré umožňujú vyššiu úroveň pohodlia a jemne modré zafarbenie materiálu, ktoré uľahčuje zaobchádzanie so šošovkami.
Vďaka šošovkám Biofinity Energys si budete komfortnejšie užívať realitu aj digitálny svet!Biofinity Energys nájdete v našej ponuke aj v balení 6 kusov.
Vlastnosti
Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air (6 šošoviek)

  • extrémna priedušnosť
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
Cena: 17.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (5)

Comments: Do you have any questions?

Lucia

Dobrý deň. Mám veľmi dobré skúsenosti so značkou Biofinity. Doteraz som si objednávala klasické Biofinity. Avšak veľmi veľa času trávim pri PC, som fotografka a retuši sa venujem 90 % času. Chcem sa spýtať či šošovky môžu ovplyvňovať reálne farby, ktoré vidím v PC. Pretože pri práci potrebujem vidieť reálne farby predmetov. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Šošovky, neovplyvňujú reálny pohľad. Jediné šošovky, ktoré by mohli ovplyvniť farebné spektrum sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transition, ktoré reagujú na okolité svetelné podmienky (zafarbujú sa). Šošovky Biofinity touto funkciou nedisponujú, tak môžete byť pokojná. Pekný deň.

Miriam

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ak som doteraz používala kontaktné šošovky značky clear, parametre som mala zakrivenie: 8,70 a priemer: 14, o týchto som sa Dočítala že ich je dobre používať keď veľa pracujem s PC, preto som chcela od Vás radu, či mi budú vyhovovať keďže som si všimla že sa pri nich zmena v zakrivení nedá robiť, tiež mám vraj cylinder -0,75 , os 10 (neviem či je to podstatný fakt aj pri šošovkách) ďakujem krásne za odpoveď.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miriam, ďakujeme za otázku. Áno, Biofinity Energys sú skutočne vyvinuté pre nositeľov šošoviek pracujúci na počítači. Bohužiaľ sú to šošovky sférické. Pokiaľ máte vo Vašich nameraných dioptrických hodnotách aj cylinder a os, budete potrebovať tórické kontaktné šošovky, pretože máte astigmatickú očnú vadu. Ak nám napíšete celý zápis od lekára, prekontrolujeme Vám aj hodnoty, či nebudú potrebné nejaké úpravy. Pekný deň.

Viktor

Sú veľmi pohodlné, dobre sa nosia, ALE strašne sa trhajú. 3 páry čo mali vydržať 3 mesiace, nevydržali ani 30 dní. Objednával som 14.10. a dnes 12.11 som vyhodil do koša posledný pár.

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Viktor, ďakujeme za komentár. Je nám ľúto, že máte s kontaktnými šošovkami také nepríjemnosti. Ak by sa situácia opakovala, môžete v takom prípade využiť reklamáciu. Pekný deň.

Július Kristián

Dobry den chcemsa spytat preco ked kliknem na Biofinity Energys tak tam pisete ze skladomcca 400ks ked dam ze objjednat tak pise ze 1ks dodame to tyzdna potrebujem -2

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Ukazuje sa celková Skladovosť - teda všetky dioptrie. Až keď zvolíte konkrétnu dioptritu, ukáže sa termín dodania. Ak sa chcete opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Július Kristián

Dobry den vraciam sa späť k Kont. šošovkam predtym som pouzival Biofonity boli super a teraz som si všimol ze su aj novšie Biofinity Energys tak chcem sa spytat v com su ine.... Za odpopved vam vopred ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Biofinity Energys sú špeciálne upravené pre prácu s digitálnymi zariadeniami. Konkrétne technológiou Digital Zone Optics. Mali by eliminovať únavu očí, ktorú spôsobuje modré svetlo obrazoviek telefónov, monitorov a televízie. Ak máte o šošovky záujem, určite navštívte aplikačné stredisko, kde Vám šošovky bude aplikovať kontaktológ. V prípade ďalších otázok sa na nás prosím neváhajte obrátiť. Prajeme Vám pekný deň.