Biofinity Energys (3 šošovky)

16.99 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
16.99 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Biofinity Energys

Kontaktné šošovky Biofinity Energys so sebou nesú všetky výhody rodiny šošoviek Biofinity. Ponúkajú vysoko priedušný materiál silikón-hydrogélového typu, možnosť kontinuálneho nosenia a v neposlednom rade vysoký podiel vody, ktorý sa s technológiou Aquaform stará o celodennú vlhkosť a príjemnosť šošoviek. Šošovky Biofinity Energys ale predovšetkým bojujú proti jednému zo syndrómov modernej doby a síce proti digitálnej únave očí.

Čo je digitálny únava očí?

Doba ide neustále vpred, smerom k technológiám a každodenné niekoľkohodinové využívanie digitálnych zariadení patrí k životu takmer každého človeka. Pokiaľ nejde o prácu pri PC a sledovanie monitora, potom ide o pozeranie sa na televíziu, displej mobilného telefónu či tabletu alebo používanie iných obrazoviek rôznych prístrojov. Práve to so sebou prináša digitálnu únavu očí.
K príznakom digitálne únavy očí patrí suchosť očí, nezdravý začervenalý vzhľad očí a samozrejme samotná únava očí. Pri sledovaní digitálnych zariadení musia oči často zaostrovať a rapídne sa znižuje frekvencia žmurkania. Tieto zmeny sa prejavia na slznom filme a veľkou záťažou akomodačného systému oka. Biofinity Energys sú tu od toho, aby zabránili vzniku nepríjemných pocitov.

Ako Biofinity Energys zabránia digitálnej únave očí?

Šošovky sú vybavené technológiou Digital Zone Optics, ktorá akomodačnú záťaž oka znižuje. Biofinity Energys majú v prednej optickej ploche viacpočetné asférické krivky, ktoré rovnomerne rozdeľujú dioptrický účinok. Pre oči je potom ľahšie prenášaať zrak z digitálneho zariadenia a mimo neho.
Popri všetkých vyššie uvedených výhod kontaktných šošoviek Biofiity Energys určite stoja za zmienku tiež zaoblené okraje, ktoré umožňujú vyššiu úroveň pohodlia a jemne modré zafarbenie materiálu, ktoré uľahčuje zaobchádzanie so šošovkami.
Vďaka šošovkám Biofinity Energys si budete komfortnejšie užívať realitu aj digitálny svet!Biofinity Energys nájdete v našej ponuke aj v balení 6 kusov.

Vlastnosti - Biofinity Energys (3 šošovky)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.60
Priemer (DIA): 14.00
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV filter: Nie
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (8)

Máte nejaké otázky?
Ema

Dobrý deň prajem. Chcem sa Vás opýtať na tieto šosovky Biofinity Energys. Včera som si prevzala balík a napriek tomu, že som si v popise šošoviek prečítala, že balenie obsahuje 3 kontaktné šošovky, mala som pocit že prídu 3 páry šošoviek. Nevedela som si vysvetliť prečo by bol v balení nepárny počet šošoviek. Viete mi prosím vysvetliť prečo sa tak predávajú? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ema, ďakujeme Vám za komentár. Často sa stáva, že majú nositelia šošoviek pre každé oko rôzne parametre a musia nakombinovať šošovky podľa svojich potrieb. Preto sú v ponuke balenia s 3 kusmi kontaktných šošoviek. Pokiaľ máte pre obe oči rovnaké parametre, je k dispozícii balenie po 6 kusoch teda 3 pároch kontaktných šošoviek. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Viliam

dobrý deň chcel som sa informovať aké šošovky sú vhodné pre mňa a ktorý výrobca robí špecifikáciu ak jedno oko podľa vyšetrenia sférické dioptrie -0,75 cylinder os 87, druhé sférické dioptrie -0,25 cylinder os 153. dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Viliam, ďakujeme Vám za otázku. Tórické (astigmatické) šošovky sa vyrábajú v obmedzenom rozsahu, a tak je často nutné dioptrické hodnoty prepočítať. Aby sme Vám mohli vypočítať dioptrické hodnoty pre nákup šošoviek, budeme potrebovať kompletný zápis. To znamená, že potrebujeme poznať hodnoty sférickej aj cylindrickej dioptrie. Napíšte nám, prosím, opäť zápis vrátane všetkých znamienok +, - alebo =, radi Vám potom pomôžeme. Ak to bude pre Vás pohodlnejšie, môžete nám poslať kópiu zápisu od lekára na e-mail: info@sosovky-kontaktne.sk. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Šotkovská

Dobrý deň chcem sa opýtať Kontaktné šošovky Biofinity Energys môže sa v nich ak spať? Niekde som citala ze ano.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, šošovky Biofinity Energys umožňujú prespávanie v šošovkách. Šošovky dokonca umožňujú tzv. kontinuálne (nepretržité) nosenie kontaktných šošoviek.To znamená, že šošovky môžu byť na očiach nasadené po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia by však mal užívateľovi schváliť očný špecialista. Pokiaľ by ste si chceli celú špecifikáciu produktu od výrobcu pozrieť, nájdete ju v tomto dokumente na strane 4. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Lucia

Dobrý deň. Mám veľmi dobré skúsenosti so značkou Biofinity. Doteraz som si objednávala klasické Biofinity. Avšak veľmi veľa času trávim pri PC, som fotografka a retuši sa venujem 90 % času. Chcem sa spýtať či šošovky môžu ovplyvňovať reálne farby, ktoré vidím v PC. Pretože pri práci potrebujem vidieť reálne farby predmetov. Ďakujem za odpoveď.

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Lucia, ďakujeme Vám za otázku. Šošovky, neovplyvňujú reálny pohľad. Jediné šošovky, ktoré by mohli ovplyvniť farebné spektrum sú kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transition, ktoré reagujú na okolité svetelné podmienky (zafarbujú sa). Šošovky Biofinity touto funkciou nedisponujú, tak môžete byť pokojná. Pekný deň.
Miriam

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ak som doteraz používala kontaktné šošovky značky clear, parametre som mala zakrivenie: 8,70 a priemer: 14, o týchto som sa Dočítala že ich je dobre používať keď veľa pracujem s PC, preto som chcela od Vás radu, či mi budú vyhovovať keďže som si všimla že sa pri nich zmena v zakrivení nedá robiť, tiež mám vraj cylinder -0,75 , os 10 (neviem či je to podstatný fakt aj pri šošovkách) ďakujem krásne za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Miriam, ďakujeme za otázku. Áno, Biofinity Energys sú skutočne vyvinuté pre nositeľov šošoviek pracujúci na počítači. Bohužiaľ sú to šošovky sférické. Pokiaľ máte vo Vašich nameraných dioptrických hodnotách aj cylinder a os, budete potrebovať tórické kontaktné šošovky, pretože máte astigmatickú očnú vadu. Ak nám napíšete celý zápis od lekára, prekontrolujeme Vám aj hodnoty, či nebudú potrebné nejaké úpravy. Pekný deň.

Viktor

Sú veľmi pohodlné, dobre sa nosia, ALE strašne sa trhajú. 3 páry čo mali vydržať 3 mesiace, nevydržali ani 30 dní. Objednával som 14.10. a dnes 12.11 som vyhodil do koša posledný pár.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Viktor, ďakujeme za komentár. Je nám ľúto, že máte s kontaktnými šošovkami také nepríjemnosti. Ak by sa situácia opakovala, môžete v takom prípade využiť reklamáciu. Pekný deň.

Július Kristián

Dobry den chcemsa spytat preco ked kliknem na Biofinity Energys tak tam pisete ze skladomcca 400ks ked dam ze objjednat tak pise ze 1ks dodame to tyzdna potrebujem -2

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za dotaz. Ukazuje sa celková Skladovosť - teda všetky dioptrie. Až keď zvolíte konkrétnu dioptritu, ukáže sa termín dodania. Ak sa chcete opýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Július Kristián

Dobry den vraciam sa späť k Kont. šošovkam predtym som pouzival Biofonity boli super a teraz som si všimol ze su aj novšie Biofinity Energys tak chcem sa spytat v com su ine.... Za odpopved vam vopred ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Biofinity Energys sú špeciálne upravené pre prácu s digitálnymi zariadeniami. Konkrétne technológiou Digital Zone Optics. Mali by eliminovať únavu očí, ktorú spôsobuje modré svetlo obrazoviek telefónov, monitorov a televízie. Ak máte o šošovky záujem, určite navštívte aplikačné stredisko, kde Vám šošovky bude aplikovať kontaktológ. V prípade ďalších otázok sa na nás prosím neváhajte obrátiť. Prajeme Vám pekný deň.