Biofinity (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

36.98 €

Skladom > 1000 ks Garancia výmeny 365

Garancia výmeny tovaru do 365 dní.
Viac informácií...

cleaner
Biofinity (6 šošoviek)
cleaner

Piatok 26.5.

cleaner
Laim-Care 400 ml
cleaner

Piatok 26.5.

blank
Biofinity (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml
  • Poštovné zadarmo

Hodnotené 155 x

Biofinity (6 šošoviek) + roztok Laim Care 400 ml

Biofinity sú nové silikón-hydrogélové šošovky spoločnosti CooperVision s ojedinelou kombináciou vysokého obsahu vody a extrémnou priepustnosťou pre kyslík. Spolu s unikátnymi vlastnosťami materiálu tvoria v súčasnej dobe špičku v obore kontaktných šošoviek nielen na slovenskom trhu. 

Laim Care je izotonický viacúčelový čistiaci roztok určený k dezinfekcii a uchovávaniu kontaktných šošoviek. Nespornou výhodou tohoto roztoku je obsah kyseliny hyalurónovej – pre telo prirodzenej lubrikačnej látky, ktorá udržiava šošovky oku príjemné po celý deň, a naviac pôsobí ako účinný antibakteriálny prostriedok.

Komentáre

Pridať komentár

Dominika Vadásová

Tento výhodný balíček som si kúpila už 5x, naposledy to bolo 28.2. Raz som mala v balení jednu poškodenú šošovku, ale brala som to tak, že som ju poškodila ja neopatrným zaobchádzaním, ale toto balenie je asi celé chybné, keďže z tohto 3 mesačného balenia som už použila 5 šošoviek, 2 šošovky som musela vyhodiť lebo z okraja bola časť akoby odtrhnutá a jednu som musela vyhodiť lebo v strede bola natrhnutá, podotýkam bolo to po 2 dňoch nosenia. Objednám si ich ešte raz a uvidím ako to s ním bude, ak sa to bude opakovať, vyskúšam iné.

Zákaznícky servis

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že jste byla zklamána kvalitou čoček. Pokud byste snad měla někdy v budoucnu podezření na jakékoli problémy s kvalitou čoček, neprodleně nám je zašlete k reklamaci. Přejeme hezký den.

mcd

teda, ten roztok som este nemal. skusim.

mcd

veru, parada.

Sosovky som si vybrala na zaklade pozitivneho hodnotenia na eshopoch. Zatial najlepsie z tych mnohych, co som vyskusala. Urcite odporucam vsetkym, ktory Biofinity este nevyskusali.

Som spokojná

Produkt som si vybral aj na základe recenzií na vašej stránke.

Sú perfektné, som maximálne spokojná.

veľmi dobrý produkt