Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (3 šošovky)

28.79 €
93% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 14.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
28.79 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Bausch + Lomb ULTRA for presbyopia

Mesačné kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA for presbyopia sú vyvinuté s ohľadom na dnešnú dobu plnú digitálnych zariadení. Korigujú presbyopiu a zároveň eliminujú únavu očí, ktorá je spôsobená sledovaním displejov mobilných telefónov, monitorov, tabletov a ďalších zariadení, bez ktorých si už nedokážeme predstaviť bežný deň.

3 optickej zóny

Multifokálne šošovky majú za úlohu korigovať videnie na blízku aj ďalekú vzdialenosť. Pracujú teda s kombináciou viacerých optických zón. Bausch + Lomb ULTRA for presbyopia majú 3-Zone Progressive dizajn. 3 optické zóny sa postarajú o perfektne ostré videnie na blízku, strednú aj ďalekú vzdialenosť. Až budete na školení či konferencii kmitať očami medzi mobilom, monitorom a vzdialeným plátnom s prezentáciou, oči budú schopné plynulo kĺzať a pracovať s optickými zónami a vy všetko uvidíte jasne, ostro a zreteľne.

Priedušný a napriek tomu dokonale hydratovaný materiál

Šošovky Bausch + Lomb ULTRA for presbyopia majú vysokú priepustnosť kyslíka, pretože sú vyrobené z materiálu silikón-hydrogélového typu. U týchto multifokálnych šošoviek je zároveň zaistený vysoký stupeň hydratácie technológiou MoistureSeal Technology. Táto technológia pomáha materiálu šošoviek zachovať si 95 % svojej vlhkosti po celých 16 hodín. Vďaka šošovkám Bausch + Lomb ULTRA for presbyopia vás už nikdy viac nebude trápiť nepohodlie spôsobené nižšou frekvenciou žmurkania pri sústredení na monitory a displeje.
Materiál má veľmi svetlú modrú farbu, ktorá vám môže pomôcť s manipuláciou so šošovkami.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia (3 šošovky)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 163 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Add power: High (+1.75 - +2.50), Low (+0.75 - +1.50)
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air Multifocal (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.29 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Róbert

Dobrý deň, chcel by som vedieť rozdiel medzi šošovkami Bausch + Lomb ULTRA for Presbyopia a PureVision 2 for Presbyopia

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Róbert, ďakujem za Vašu otázku. Rozdiel medzi kontaktnými šošovkami je v materiáli, vo veľkostných parametroch a pravdepodobne aj vo výrobnom procese. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Andrea

Dobrý deň. Poprosila by som o radu. Používam dioptrické šošovky do diaľky už roky, avšak teraz už musím používať multifokálne. Môj oftalmológ mi dal skúšobný pár, dokonca dva rôzne, ale od inej firmy ( CV ) a nevyhovujú mi. S inou značkou nespolupracuje a preto prosím o radu Vás, ako si správne objednať. Moje parametre sú: Pravé oko : -2,00, sphD, multifokál: 0,00 na blízko. Ľavé oko : - 1, 50 sphD, multifokál: 0,00 na blízko. Ľavé oko je dominantné. Zakrivenie: 8,60 Priemer: 14,20 Vopred ďakujem veľmi pekne za pomoc, prajem pekný deň.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Andrea, ďakujem za Vašu otázku. Váš dioptrický zápis je veľmi nejasný. Aby sme predišli nedorozumeniam, poprosili by sme Vás o zaslanie záznamu dioptrického merania na adresu info@sosovky-kontaktne.sk. Bez zápisu si netrúfame odporučiť nič konkrétne. Aplikácia multifokálnych šošoviek nie je vo všeobecnosti jednoduchá. Práve naopak, patrí medzi náročnejšie korekcie. Preto zvážte, či nevyužijete odbornú pomoc iného očného špecialistu. V súčasnosti sa šošovky aplikujú veľmi často v optikách, niekedy aj bez objednania. Ak sa rozhodnete vyskúšať šošovky sami, majte na pamäti, že nevhodne zvolené šošovky nie je možné reklamovať. Prajeme vám pekný deň.

Ela

Pekný deň prajem, prosím zistili mi, že budem už potrebovať okuliare do blízka. Nakoľko nosím iba kontaktné šošovky, tak mi lekárka odporučila multifokalne kontaktné šošovky. Mam dioptrie - 3.75 a do blízka je adicia +0.75. Prosím doteraz som si kupovala biofonity ale tam som takú adiciu nenasla. Prosím viete mi poradiť, ktoré kontaktné šošovky by zodpovedali mojim parametrom? Ďakujem Ela

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Ela, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme sa vyhli nedorozumeniam, radi by sme Vás poprosili o kompletný predpis na okuliare. Môžete nám zaslať kópiu na náš e-mail info@sosovky-kontaktne.sk. Akonáhle budeme mať Váš predpis k dispozícii, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Julo

Dobrý deň, nosím multifokálne okuliare, ktoré mi uľahčujú život, no ako fotografovi mi pri práci nevyhovujú, zahmlievajú sa a šúchajú o očnicu fotoaparátu. Chcel by som vyskúšať multifokálne šošovky. Namerané hodnoty mám pre obe oči rovnaké - +0,25 do diaľky a +2,8 na vzdialenosť telefónu - plynulý prechod medzi tým. Aké hodnoty mám zvoliť? +0,25 a ad power high +1,7 - 2,5D? Ďakujem za odpoveď Julo

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Julo, ďakujeme Vám za otázku. Áno, pri nákupe šošoviek zadáte hodnotu dioptrie +0,25 a adície High (+1,75D - +2,50D). Pretože ide o mesačné kontaktné šošovky, nezabudnite si k šošovkám zakúpiť roztok napr. Gelone, s ktorým sa budete o šošovky starať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.