Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 šošoviek)

44.89 €
92% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? štvrtok 20.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
44.89 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú mesačné mäkké kontaktné šošovky vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý je ošetrený technológiou MoistureSeal. Šošovky slúžia pre korekciu astigmatizmu, ktorý je často spojený s krátkozrakosťou (myopiou) a ďalekozrakosťou (hypermetropiou).
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú vytvorené s dôrazom na pohodlné nosenie aj pri dlhej práci s digitálnym zariadením. Práca na počítači už vaše oči neunaví.

Dlhotrvajúci pohodlie pri nosení

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú zo silikón-hydrogélu, čo zaisťuje vysoký prístup kyslíka k oku po celú dobu nosenia. Veľký podiel na pohodlnom nosení má technológia MoistureSeal.
MoistureSeal sa stará o to, aby si šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism udržali 95 % vlhkosti po celých 16 hodín nosenia. Šošovky sú ideálne, ak trávite dlhé hodiny prácou na počítači alebo iných zariadeniach, ktoré spôsobujú únavu očí.

Technológia pre dokonalé videnie

Tórické šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism majú konštrukciu nazvanú OpticAlgin dizajn. Kľúčové vlastnosti tohto dizajnu šošoviek sú: stabilné a vždy ostré videnie a ochrana proti sférickým aberaciam. Nemusíte sa už báť oslnenia alebo deformácie videného obrazu napríklad pri riadení a iných činnostiach, kedy je ostrý zrak absolútne nevyhnutný.
Za zmienku určite stojí aj jemné modré zafarbenie šošoviek, ktoré vám uľahčí manipuláciu so šošovkami a orientačné znamienko, ktoré napovie, ako šošovku do oka správne vložiť.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (6 šošoviek)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 114 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air for Astigmatism (6 šošoviek)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 27.79 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?
Adriana

Dobrý deň. Chcem sa spýtať aké kontaktné šošovky si mám zakúpiť pri hodnotách pravé oko spf -7,0; cyl. -0,5; os 20. Ľavé oko spf -7,0; cyl. -0,25; os 0. Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Adriana, ďakujeme Vám za otázku. Aj keď máte na oboch očiach nameraný cylinder, sú jeho hodnoty príliš nízke a ku korekcii zraku Vám budú stačiť zatiaľ klasické, sférické šošovky, napr. sférická varianta týchto šošoviek - Bausch + Lomb ULTRA. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -6.75. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -6.50. Správne by ste však mali mať šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom, ktorý Vám na základe parametrov očí, preferencií, a potrieb vyberie vhodné šošovky. Podľa skúšky potom môže šošovky zmeniť tak, aby Vám dokonale vyhovovali. Pokiaľ si šošovky vyberiete sama bez odbornej pomoci, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Ak si chcete aj napriek tomu vybrať šošovky sama, mohli by sme Vám z nášho sortimentu ponúknuť mesačné silikón-hydrogélové šošovky TopVue Air. Vybrané balenia značky TopVue ponúkajú službu Garancie vrátenia peňazí. Ak Vám nebudú šošovky vyhovovať, môžete ich vrátiť a neprídete o svoje peniaze. Nezabudnite, že ide o mesačné šošovky a budete k ich starostlivosti potrebovať aj roztok, napr. Gelone. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Aleksa

Dobry den, prosim Vas odporucit rostok pre tento typ sosoviek - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Dakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Aleksa, ďakujeme Vám za otázku. Z nášho sortimentu univerzálnych roztokov by sme Vám mohli od rovnakého výrobcu ponúknuť napr. ReNu Advanced alebo ReNu MultiPlus, prípadne roztok Gelone. Pokiaľ by ste mali ďalší otázku, ozvite sa nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Denisa Burianová

Pravé: spf =0,25 cyl =3,0 os 180° Ľavé: spf =0,25 cyl =3,0 os 5°

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Denisa, ďakujeme Vám za doplnenie informácií. Vaše namerané hodnoty sa pre nákup šošoviek musia upraviť. Potom budete pre pravé oko potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie 0,00, cylindra -2,25 a osi 180°. Pre ľavé oko budete potrebovať šošovky s hodnotou dioptrie 0,00, cylindra -2,25 a osi 10°. Ak s tórickými šošovkami začínate, odporúčame Vám najprv navštíviť očného špecialistu, ktorý Vám pomôže nájsť vhodné kontaktné šošovky a následne Vám ich odborne aplikuje. Až keď budete mať istotu, ktoré šošovky Vám vyhovujú, môžete bez obáv zo straty investície začať nakupovať na internete. Alebo Vám môžeme odporučiť kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism. U týchto kontaktných šošoviek funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Denisa Burianová

Dobrý deň, chcem sa opýtať či budú tieto šošovky pre mňa vhodné pri hodnotách : Pravé oko: sph 0,25 cyl 3 os 180 Ľavé oko: sph 0,25 cyl 3 os 5 Aké hodnoty zvoliť? Dioptrie: - 0,25 cyl: - 2,75 a os: 180? Vďaka za odpoveď.

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Denisa, ďakujeme Vám za otázku. V zápise Vašich dioptrických hodnôt ste neuviedli žiadne znamienka, a preto nie sme schopní odporučiť konkrétne parametre. Prosím, napíšte nám celý údaj vrátane všetkých znamienok +, - alebo =. Znamienka hrajú vo výpočte dioptrických hodnôt nenahraditeľnú úlohu. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Nadežda Hanusková

To co je za cena prosim Vas? 500€!??? To je snad April, ci omyl???

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Na základe Vášho komentára sme prekontrolovali cenu na e-shope aj nastavenie v systéme a cena je všade 45,29 €. Nie sme schopní povedať, ako sa Vám takáto cena mohla zobraziť. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pekný deň.