Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (3 šošovky)

24.99 €
88% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 20.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
24.99 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú mesačné mäkké kontaktné šošovky vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý je ošetrený technológiou MoistureSeal. Šošovky slúžia pre korekciu astigmatizmu, ktorý je často spojený s krátkozrakosťou (myopiou) a ďalekozrakosťou (hypermetropiou).
Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú vytvorené s dôrazom na pohodlné nosenie aj pri dlhej práci s digitálnym zariadením. Práca na počítači už vaše oči neunaví.

Dlhotrvajúci pohodlie pri nosení

Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism sú zo silikón-hydrogélu, čo zaisťuje vysoký prístup kyslíka k oku po celú dobu nosenia. Veľký podiel na pohodlnom nosení má technológia MoistureSeal.
MoistureSeal sa stará o to, aby si šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism udržali 95 % vlhkosti po celých 16 hodín nosenia. Šošovky sú ideálne, ak trávite dlhé hodiny prácou na počítači alebo iných zariadeniach, ktoré spôsobujú únavu očí.

Technológia pre dokonalé videnie

Tórické šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism majú konštrukciu nazvanú OpticAlgin dizajn. Kľúčové vlastnosti tohto dizajnu šošoviek sú: stabilné a vždy ostré videnie a ochrana proti sférickým aberaciam. Nemusíte sa už báť oslnenia alebo deformácie videného obrazu napríklad pri riadení a iných činnostiach, kedy je ostrý zrak absolútne nevyhnutný.
Za zmienku určite stojí aj jemné modré zafarbenie šošoviek, ktoré vám uľahčí manipuláciu so šošovkami a orientačné znamienko, ktoré napovie, ako šošovku do oka správne vložiť.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism (3 šošovky)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Priemer (DIA): 14.50
Zakrivenie (BC): 8.60
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 114 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

  • vysoká priedušnosť
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Celodenný komfort nosenia
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 15.39 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Eliška Kabátová

Dobrý deň. Chcem sa spýtať keď mám namerané hodnoty dioptrií - 2,75 a cylinder - 2,75 os 170° a druhe oko dioptrie - 2,75 cylinder - 2,75 os 10° je dobré objednať šošovky s rovnakymi hodnotami alebo je lepšie to vyvážiť inými hodnotami? Ďakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Eliška, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup šošoviek je nutné okuliarové hodnoty upraviť. Po prepočte budete potrebovať pre prvé oko z Vášho zápisu šošovku s hodnotou dioptrie -2,75, cylindra -2,25 a osou 170° a pre druhé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,75, cylindra -2,25 a osou 10°. Správne by ste však mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky kúpiť sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Pekný deň.