Bausch + Lomb ULTRA (6 šošoviek)

31.59 €
97% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? pondelok 24.6. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber - predajne a boxy (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD - kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov - kuriér (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
31.59 €

Výhodné balíčky

Popis kontaktných šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™

Spoločnosť Bausch and Lomb predstavuje mesačné šošovky ULTRA™ pre dnešnú uponáhľanú dobu plnú elektroniky. Inovatívna technológia MoistureSeal zaistí stálu a vyváženú hydratáciu a silikón hydrogélový materiál dodáva šošovke veľmi vysokú priepustnosť kyslíka.

Ochrana pred únavou očí

Pri neustálom používaní tabletov, smartfónov a notebookov môžu byť oči unavené a podráždené. Sústredením sa na obrazovku digitálneho zariadenia sa znižuje frekvencia žmurkania a šošovka vysychá . Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA™ ponúkajú 16 hodín pohodlného nosenia s 95% zvlhčením vďaka dvojfázovej technológii MoistureSeal. Táto technológia zabezpečí dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka a dlhotrvajúcej hydratácii šošoviek.

Pohodlie aj pre citlivé oči

Vlastnosti šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™ sľubujú celodenné pohodlie aj tým, ktorí si musia šošovky z dôvodu nepohodlia vyberať skôr, ako by chceli, je im nepohodlné nosiť šošovky celý deň a majú pocit zahmleného videnia v priebehu niekoľko hodinovej práce s digitálnym zariadením. Skoncujte s namáhaním a únavou očí, problémami so zaostrením aj zahmleným videním vďaka šošovkám ULTRA™.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA (6 šošoviek)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.70, 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 163 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Anonymous

Dobrý deň, začala som používať prvý deň tieto šošovky, a mám trochu podráždené oči, to je v pohode? Čítala som, že aspoň týždeň budem mať taký diskomfort pri nosení, áno?

Zákaznícky servis
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ takto na diaľku Vám nie sme schopní povedať, z akého dôvodu máte oči podráždené a či to bude časom v poriadku. Môže to byť spôsobené nevhodnými veľkostnými parametrami, alebo Vám nevyhovuje materiál kontaktných šošoviek. Z tohto dôvodu by mal mať každý pred nákupom na internete šošovky odborne aplikované a tým pádom aj vyskúšané. Tým sa vždy vyhnete nevhodnej investícii, ktorou sa nákup na internete môže stať. Na nevhodne zvolené šošovky totiž nie je možné uplatniť reklamáciu. Skúste oči zvlhčovať šošovkami s obsahom hyaluronátu sodného napr. Laim-Care Gel Drops. To by mohlo očiam uľaviť a upokojiť ich. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň Vám prajeme.
Anonymous

Dobrý deň, a čo to znamebá, že je tu v balení 6 šošoviek. To znamené dve šošovky mesiašne

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Údaj o počte šošoviek odpovedá počtu šošoviek v balení. Ide teda o šošovky na 6 mesiacov pre jedno oko alebo v prípade zhodných dioptrických hodnôt na oboch očiach ide o šošovky na 3 mesiace. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Veronika

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť. Používam tieto šošovky cca 10hodin denne. Ale po 8h cítim podráždene a unavené oči, mam potrebu vybrať šošovky a cítim ich dosť suché v oku. Hneď ako prídem domov z práce ich musím vybrať,lebo sú suché a dráždia ma v oku a vidím potom dosť zahmlené. Ďakujem za radu Veronika

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Veronika, ďakujeme Vám za otázku. Na podráždené a unavené oči Vám z nášho sortimentu môžeme ponúknuť napr. očné kvapky z radov HYLO Eye Care - Hylo Care s kyselinou hyalurónovou, výborným lubrikantom, a dexpanthenolom, ktorý udržuje vlhkosť a má regeneračné schopnosti. Viac informácií o týchto kvapkách nájdete priamo na webe výrobcu. Tieto kvapky môžete používať aj na aplikované kontaktné šošovky. Noste ich so sebou a počas dňa používajte podľa potreby (avšak, maximálne 10x za deň). Pokiaľ by očné kvapky nepomohli alebo by sa Vaše problémy dokonca stupňovali, navštívte lekára, aby Vám oči odborne vyšetril. V prípade ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Dominik

da sa kupit skusobny par tychto sosoviek?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Dominik, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ, skúšobný pár týchto šošoviek nemáme k dispozícii. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.

Lili

Dobrý deň, potrebujem z týmto šošovkám aj roztok? Ak áno, ktorý? Ďakujem

Zákaznícky servis
Dobrý deň, vďaka za vašu otázku. Ide o viacdenné šošovky, takže k nim roztok určite budete potrebovať. Záleží na Vašich preferenciách, ale môžete si vybrať akýkoľvek roztok z našej ponuky. My by sme Vám odporučili roztok Gelone alebo Laim-Care. Tieto dva u nás zákazníci nakupujú najčastejšie. Obsahuju zvlhčujúce látky, ktoré zvyšujú pohodlie pri nosení šošoviek. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.
Maya

Dobrý deň. Celé roky nosím šošovky so zakrivením 8.6, ale rada by som vyskúšala tento druh. Majú však zakrivenie 8.5. Zohrávalo by to veľkú úlohu v komforte nosenia?

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Rozdiel je minimálny. Oko by ho pravdepodobne vôbec nezaznamenalo. Zakrivenie však nie je to jediné, čo je u kontaktných šošoviek dôležité a ovplyvňuje pohodlie pri nosení. Je potrebné sústrediť sa aj na obsah vody a priepustnosť kyslíka. Rozhodne by ste mali šošovky najprv vyskúšať u kontaktológa. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.