Bausch + Lomb ULTRA (6 šošoviek)

32.89 €
94% odporúčaní
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 18.10. Pondelok 18.10. Pondelok 18.10. Order stock info: In stock, ready to be dispatched Vyberte si parametre
Pridať
7.19 €
POŠTOVNÉ ZADARMO pre objednávky nad 10 €
32.89 €

Popis kontaktných šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™

Spoločnosť Bausch and Lomb predstavuje mesačné šošovky ULTRA™ pre dnešnú uponáhľanú dobu plnú elektroniky. Inovatívna technológia MoistureSeal zaistí stálu a vyváženú hydratáciu a silikón hydrogélový materiál dodáva šošovke veľmi vysokú priepustnosť kyslíka.

Ochrana pred únavou očí

Pri neustálom používaní tabletov, smartfónov a notebookov môžu byť oči unavené a podráždené. Sústredením sa na obrazovku digitálneho zariadenia sa znižuje frekvencia žmurkania a šošovka vysychá . Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA™ ponúkajú 16 hodín pohodlného nosenia s 95% zvlhčením vďaka dvojfázovej technológii MoistureSeal. Táto technológia zabezpečí dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka a dlhotrvajúcej hydratácii šošoviek.

Pohodlie aj pre citlivé oči

Vlastnosti šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™ sľubujú celodenné pohodlie aj tým, ktorí si musia šošovky z dôvodu nepohodlia vyberať skôr, ako by chceli, je im nepohodlné nosiť šošovky celý deň a majú pocit zahmleného videnia v priebehu niekoľko hodinovej práce s digitálnym zariadením. Skoncujte s namáhaním a únavou očí, problémami so zaostrením aj zahmleným videním vďaka šošovkám ULTRA™.
Vlastnosti
Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 163 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Najlepšia alternatíva

TopVue Air (6 šošoviek)

  • extrémna priedušnosť
  • vysoký obsah vody
  • zvlhčenie hyaluronátom sodným
Cena: 17.99 €
Najlepšia alternatíva

Komentáre (3)

Comments: Do you have any questions?

Dominik

da sa kupit skusobny par tychto sosoviek?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Dominik, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ, skúšobný pár týchto šošoviek nemáme k dispozícii. Ďakujeme Vám za pochopenie. Pekný deň.

Lili

Dobrý deň, potrebujem z týmto šošovkám aj roztok? Ak áno, ktorý? Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, vďaka za vašu otázku. Ide o viacdenné šošovky, takže k nim roztok určite budete potrebovať. Záleží na Vašich preferenciách, ale môžete si vybrať akýkoľvek roztok z našej ponuky. My by sme Vám odporučili roztok Gelone alebo Laim-Care. Tieto dva u nás zákazníci nakupujú najčastejšie. Obsahuju zvlhčujúce látky, ktoré zvyšujú pohodlie pri nosení šošoviek. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Maya

Dobrý deň. Celé roky nosím šošovky so zakrivením 8.6, ale rada by som vyskúšala tento druh. Majú však zakrivenie 8.5. Zohrávalo by to veľkú úlohu v komforte nosenia?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Rozdiel je minimálny. Oko by ho pravdepodobne vôbec nezaznamenalo. Zakrivenie však nie je to jediné, čo je u kontaktných šošoviek dôležité a ovplyvňuje pohodlie pri nosení. Je potrebné sústrediť sa aj na obsah vody a priepustnosť kyslíka. Rozhodne by ste mali šošovky najprv vyskúšať u kontaktológa. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.