Bausch + Lomb ULTRA (3 šošovky)

19.89 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 30.5. Vyberte si parametre
Pridať 7.19 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Gelone 360 ml
9.69 €
7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) od 1.99 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 1.99 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
19.89 €

Popis kontaktných šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™

Spoločnosť Bausch and Lomb predstavuje mesačné šošovky ULTRA™ pre dnešnú uponáhľanú dobu plnú elektroniky. Inovatívna technológia MoistureSeal zaistí stálu a vyváženú hydratáciu a silikón hydrogélový materiál dodáva šošovke veľmi vysokú priepustnosť kyslíka.

Ochrana pred únavou očí

Pri neustálom používaní tabletov, smartfónov a notebookov môžu byť oči unavené a podráždené. Sústredením sa na obrazovku digitálneho zariadenia sa znižuje frekvencia žmurkania a šošovka vysychá . Kontaktné šošovky Bausch + Lomb ULTRA™ ponúkajú 16 hodín pohodlného nosenia s 95% zvlhčením vďaka dvojfázovej technológii MoistureSeal. Táto technológia zabezpečí dokonalé spojenie vysokej priepustnosti kyslíka a dlhotrvajúcej hydratácii šošoviek.

Pohodlie aj pre citlivé oči

Vlastnosti šošoviek Bausch + Lomb ULTRA™ sľubujú celodenné pohodlie aj tým, ktorí si musia šošovky z dôvodu nepohodlia vyberať skôr, ako by chceli, je im nepohodlné nosiť šošovky celý deň a majú pocit zahmleného videnia v priebehu niekoľko hodinovej práce s digitálnym zariadením. Skoncujte s namáhaním a únavou očí, problémami so zaostrením aj zahmleným videním vďaka šošovkám ULTRA™.

Vlastnosti - Bausch + Lomb ULTRA (3 šošovky)

Výrobcovia: Bausch and Lomb
Zakrivenie (BC): 8.70, 8.50
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 3 šošovky
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 163 Dk/t
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 46%
Názov produktu: Bausch + Lomb ULTRA
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filter: Nie
Materiál: Samfilcon A
Môžem v šošovkách spať?: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Komentáre (1)

Barbora Fülöpová

Dobrý deň, chcem sa opýtať, dlhé roky používam kontaktné šošovky PureVision2, ktoré majú zakrivenie 8,6. Tieto majú zakrivenie 8,5 alebo 8,7? Chcem ich vyskúšať ale majú iné zakrivenie. Ktoré je pre mňa vhodnejšie? Ďakujem za odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Barbora, ďakujeme Vám za otázku. Pri veľkostných parametroch je povolená medzná odchýlka ±0,20 mm od hodnoty nameranej očným špecialistom. Ak odpovedá hodnota zakrivenia Vami používaných šošoviek hodnote nameranej očným špecialistom, môžete teoreticky zvoliť akúkoľvek variantu. Správne by však každá re-aplikácia kontaktných šošoviek mala prebiehať pod vedením očného špecialistu. Nositelia kontaktných šošoviek reagujú na zmeny rôzne a niekomu môže aj malá zmena spôsobiť problémy. Pokiaľ sa rozhodnete vybrať si šošovky sama, nezabudnite prosím, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamácii. Ak budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Pekný deň.