Avaira Vitality (6 šošoviek)

19.79 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 21.5. Vyberte si parametre
Pridať parametre pre druhé oko
Pridať 9.69 € 7.19 €
Osobný odber (1–2 dni) od 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) od 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) od 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 39.00 €
19.79 €

Výhodné balíčky

Popis šošoviek Avaira Vitality

Avaira Vitality sú novou verziou kontaktných šošoviek Avaira. Šošovky sú vyrobené zo silikón-hydrogélového Fanfilcon A materiálu a vyznačujú sa vyšším obsahom vody a prirodzeným zvlhčovaním. Doporučená doba výmeny je 30 dní.

Prirodzená hydratácia

Tretia generácia silikón-hydrogélového materiálu, z ktorého sú šošovky vyrobené, poskytuje veľké zvlhčovanie aj bez povrchových úprav. To spolu s vysokým obsahom vody zaisťuje pohodlné nosenie a znižuje príznaky suchých očí.

Ochrana pred UV žiarením

Šošovky tiež obsahujú UV filter, ktorý ochráni oči pred škodlivým UV žiarením, ktoré môže spôsobiť trvalé poškodenie zraku. Kontaktná šošovka ale pokrýva, a teda chráni, iba časť oka. Doporučujeme kombinovať šošovky so slnečnými okuliarmi.

Jednoduchá manipulácia

Dômyselný design zaisťuje, že šošovka dokonale sedí na oku a dobre sa s ňou manipuluje. Vďaka tomu sa nosenie kontaktných šošoviek stáva pohodlnejším.

Vlastnosti - Avaira Vitality (6 šošoviek)

Výrobcovia: CooperVision
Zakrivenie (BC): 8.40
Priemer (DIA): 14.20
Veľkosť balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 110 Dk/t
Expirácia: 12 mesiacov a viac
Ako často meniť?: 30 dní
Obsah vody: 55%
Názov produktu: Avaira Vitality
Materiál: Fanfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Môžem v šošovkách spať?: Nie
UV filter: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Najlepšia alternatíva

Doprava zadarmo

TopVue Air (6 šošoviek)

  • Vysoká priepustnosť kyslíka
  • vysoký obsah vody
  • Zvlhčenie hyaluronátom sodným
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena: 17.99 €

Zákazníci si taktiež kúpili

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?
Miriam

Dobry den, chcela by som sa spýtať, či sú šošovky Avaira dvojtýždňové a Avaira Vitality mesačné. Všade sa to uvádza inak, nevyznam sa v tom. ďakujem vopred za odpoveď.

Zákaznícky servis - Pavla

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, máte pravdu. Kontaktné šošovky Avaira sú štrnásťdenné a kontaktné šošovky Avaira Vitality sú mesačné. Avšak, sú štáty, kde majú vnútorné predpisy od Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv prísnejšie nastavené a v týchto štátoch sú Avaira Vitality vedené ako štrnásťdenné. Z tohto dôvodu ste možno zmätená. V našej krajine sú však šošovky vedené ako mesačné. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň.

Kristína Boorová

Dobrý deň ako sa dá reklamovať šošovka ? Prosím vás mám šošovky 7 rokov, tieto používam už rok, ale takto zlý výrobok ako som dostala teraz som nezažila. Mám -5,75 D... odporúčané lekárom pre obe oči. Po otvorení (na obale jednotlivých šošoviek boli tie isté hodnoty ako na krabičke ) a vyskúšaní (opakovanom) toho páru som zistila že ťa šošovka je zlá.. skúšala som ju dávať na obe oči- reže mi ich, bolí ma z toho následne hlava a vidím rozmazane. Viete mi poradiť ako postupovať ? Je to celkom nepríjemné vzhľadom k cenám jednej šošovky ktorá vydrží max mesiac. Ďakujem vám za pomoc Boorová

Zákaznícky servis
Dobrý deň, Kristína, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ šošovku, ktorá Vám predstavovala také nepríjemnosti, stále máte, uložte ju do malého pohára či puzdra a zalejte ju roztokom tak, aby nevyschla. K takto zabalenej šošovke priložte zvyšok balenia, faktúru a sprievodný list s popisom závady. To všetko odošlite na adresu Zásielkovňa.sk - Šošovky-kontaktné.sk, ID 9269368, Kopčianska 92/A, 851 01 Bratislava. Viac o priebehu reklamačného konania si môžete prečítať v Obchodných podmienkach. Ak by ste mali ďalšie otázky, kontaktujte zákaznícke oddelenie na telefónnom čísle +421 220 570 792. Pekný deň.
Andrea

Dobry den, uz dlhe roky pouzivam Avaira Vitality s diptriami -3,25 a -3,75. Viete mi prosim poradit aky je rozdiel v porovnani s Avaira Vitality Toric? Ktore su lepsie? Pracujem ako letuska v prostredi s vlhkostou 10%. Sosovky mam v ociach 12 hodin a viac, preto ma zaujima ci je na trhu nieco lepsie, ako Avaira Vitality. Dakujem

Zákaznícky servis

Dobrý deň, Andrea, ďakujeme Vám za otázku. Rozdiel medzi týmito šošovkami a šošovkami Avaira Vitality Toric je, že každé korigujú inú očnú vadu. Avaira Vitality korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakost. Avaira Vitality Toric korigujú astigmatizmus. Oba typy sú vyrobené z rovnakého materiálu. Tieto kontaktné šošovky sú veľmi kvalitné. Ak vám šošovky vyhovujú, tak nie je dôvod ich meniť. Hľadanie nových šošoviek býva otázkou aj niekoľkých týždňov, ale nie je to podmienkou. Ak by ste mali ďalšie otázky, kontaktujte nás. Pekný deň.

Silvia

Dobrý deň, prosím aký je rozdiel medzi šošovkami Biofinity a Avaira Vitality. Teraz nosím Biofinity a mávam pocit suchých očí, rozmýšľam teda nad zmenou (dioptr. -0,75).

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Šošovky sa líšia v priemere, zakrivení, obsahu vody, priepustnosti kyslíka, v materiáli a v spôsobe nosenia. Avaira Vitality nie je možné nosiť kontinuálne. Pokiaľ chcete šošovky vyskúšať, obráťte sa radšej na aplikačné stredisko, kde Vám môžu poskytnú skúšobný páry šošoviek. My bohužiaľ skúšobné šošovky poskytovať nemôžeme. Ak pre Vás budeme môcť urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Hana

Dobrý deň, doteraz som používala šošovky Avaira a používala som zakrivenie 8,5 avšak už sa u vás nevyrábajú. Chcem sa opýtať či môžem zvoliť ako náhradu avaira vitality zo zakrivením 8,4. Ďakujem

Zákaznícky servis - Markéta

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Obecně se uvádí, že oko by mělo přijmout rozdíl v těchto parametrech do 0,20. Čočky Avaira Vitality by pro Vás tedy měly být vyhovující. Naprostou jistotu samozřejmě budete mít až po vyzkoušení čoček. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.