Arena The One Blue

Ženy Mužov

Skladom
Kedy odošleme: streda 24.7.
Cena
19.90 €

Značkové okuliare Arena

Arena je už od roku 1973 značkou, čo sprevádza plavecký segment od nadšených amatérov po špičkových plavcov. Vo všetkom tovare sa tak zrkadlí funkčnosť, design a pokrokové technológie. Pokiaľ ste sa rozhodli pre plavecké okuliare Arena, rozhodli ste sa pre maximálny komfort pre oči a vynikajúce vlastnosti vo vode.O tomto modeli:

Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.

Plavecké okuliare sú pre správneho plavca nutnosť. Ak si odmyslíme komfort pri samotnom plávaní, sú to okuliare, ktoré chránia oči pred chemicky upravenou vodou v bazénoch.
Na trhu môžete naraziť na rozmanitú ponuku okuliarov a my vám nižšie pomôžeme zorientovať sa v nej. Asi najdôležitejším prvkom pri plaveckých okuliaroch je tesnenie. Vďaka nemu sú oči v suchu a po plávaní nebudete odchádzať z bazéna s podráždenými očami. Materiál tesnenia je vo veľkej miere z hypoalergénneho silikónu.
Správne zvolené okuliare spoznáte podľa jednoduchého testu. Okuliare priložte na oči a jemne pritisnite. Pokiaľ je veľkosť a tvar správny, vytvorený podtlak okuliare udrží na očiach aj bez obvodovej gumičky.
Ďalším parametrom plaveckých okuliarov sú sklá, ktoré môžete zvoliť čisto z estetického hľadiska alebo na základe prostredia, kde budete plávať.
Farba skiel pri plaveckých okuliaroch:
  • číre alebo farebné sklá – prejasní priestory, a z tohto dôvodu sú vhodné do vnútorných bazénov
  • dymové alebo tmavé sklá – tlmí svetlo, a z tohto dôvodu sú vhodné predovšetkým do vonkajších bazénov
  • zrkadlové sklá – sú veľmi štýlové a naviac majú vysokú ochranu proti UV žiareniu, a preto sú perfektné do vonkajších bazénov pri slnečnom počasí