Arena Spider Junior Green

Deti

Skladom
Kedy odošleme: streda 24.7.
Cena
14.90 €

Všetky varianty tohto produktu

Značkové okuliare Arena

Arena je už od roku 1973 značkou, čo sprevádza plavecký segment od nadšených amatérov po špičkových plavcov. Vo všetkom tovare sa tak zrkadlí funkčnosť, design a pokrokové technológie. Pokiaľ ste sa rozhodli pre plavecké okuliare Arena, rozhodli ste sa pre maximálny komfort pre oči a vynikajúce vlastnosti vo vode.O tomto modeli:

Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.

Plavecké okuliare sú pre správneho plavca nutnosť. Ak si odmyslíme komfort pri samotnom plávaní, sú to okuliare, ktoré chránia oči pred chemicky upravenou vodou v bazénoch.
Na trhu môžete naraziť na rozmanitú ponuku okuliarov a my vám nižšie pomôžeme zorientovať sa v nej. Asi najdôležitejším prvkom pri plaveckých okuliaroch je tesnenie. Vďaka nemu sú oči v suchu a po plávaní nebudete odchádzať z bazéna s podráždenými očami. Materiál tesnenia je vo veľkej miere z hypoalergénneho silikónu.
Správne zvolené okuliare spoznáte podľa jednoduchého testu. Okuliare priložte na oči a jemne pritisnite. Pokiaľ je veľkosť a tvar správny, vytvorený podtlak okuliare udrží na očiach aj bez obvodovej gumičky.
Ďalším parametrom plaveckých okuliarov sú sklá, ktoré môžete zvoliť čisto z estetického hľadiska alebo na základe prostredia, kde budete plávať.
Farba skiel pri plaveckých okuliaroch:
  • číre alebo farebné sklá – prejasní priestory, a z tohto dôvodu sú vhodné do vnútorných bazénov
  • dymové alebo tmavé sklá – tlmí svetlo, a z tohto dôvodu sú vhodné predovšetkým do vonkajších bazénov
  • zrkadlové sklá – sú veľmi štýlové a naviac majú vysokú ochranu proti UV žiareniu, a preto sú perfektné do vonkajších bazénov pri slnečnom počasí