Aplikátor kontaktných šošoviek ružový

1.59 €
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 22.4. Štvrtok 22.4. Vyberte si parametre
Zásielkovna.sk
Osobný odber 1075× od 0.70 €
Slovenská Pošta
Slovenská pošta od 2.49 €
Remax / GLS
Najvýhodnejšie doručenie od 1.99 €
1.59 €

Uľahčite si aplikáciu kontaktných šošoviek

Tiež už sa Vám niekedy stalo, že sa kontaktná šošovka lepí na prst a nechce k oku správne priľnúť. Máme riešenie pre tých z vás, ktorým pripadá manipulácia so šošovkami namáhavá a zdĺhavá – aplikátor kontaktných šošoviek. Pomocou aplikátoru šošovku uchopíte jednoduchým pohybom a tým istým pohybom ho následne aplikujete na oko.

Ako aplikátor správne používať?

Pred použitím aplikátora umiestnite kontaktnú šošovku na dlaň zaoblenou stranou nahor. Priložte aplikátor a stlačte ho. Stlačením aplikátora sa vytvorí mierny podtlak, ktorý drží kontaktnú šošovku. Šošovku následne umiestnite na oko a opätovným stlačením aplikátora ju uvoľníte.
Je potrebné udržiavať aplikátor v čistote a neoplachovať ho vodou.
Vlastnosti
Farba: Ružová

Všetky varianty tohto produktu:

Komentáre (5)

Comments: Do you have any questions?

Vyberanie

Dena

Dobrý deň, je prosím možné tento aplikator používať aj na vyberanie šošoviek z oka? Ďakujem

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň Dena, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ to nie je možné. Aplikátor by musel vytvoriť podtlak, aby sa šošovka na aplikátor prichytila. To ale aplikátor nevie. Je s ním šošovku na oko možné len nasadiť. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Komentár

Jan z.

Dobry den, pytala som sa na tento aplikator ocnej lekarky pretoze mam gel. Nechty a ta mi povedala ze je to len na tvrde sosovky je to pravda ? Alebo ho mozem pouzivat na rozne druhy ?

Odpoveď

Zákaznícky servis

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. S týmto aplikátorom môžete aplikovať aj mäkké kontaktné šošovky. Ak sa budete chcieť spýtať na čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Prajeme pekný deň.

Komentár

Mikulas Jaroši

Ked smiem poradit treba davat pozor aby koniec aplikatora kde prisavate šošovku nebol nadmerne vlhky vtedy zvikne šošovka odpadnut ale ked si človek najde system je to super pomocka.

Komentár

peter szamko

Som si ho objednal a kym som si dal sosovku tak som znicil 5ks sosoviek stale mi spadli na zem a to som postupoval podla navodu nie a nie chytiti na oko

Komentár

eva hlavata

Dobry den,chcem sa opyta je pisane ze aplikator na kon.sosovky neoplachovat vodou,cim ho mozem umyvat-dezinfikovat,Dakujem :-)

Odpoveď

info@sosovky-kontaktne.sk

Dobrý deň, aplikátor odporúčame umývať v akomkoľvek roztoku na kontaktné šošovky, konkrétne by sme Vám radi odporučili roztok Gelone 360ml.